BARVIT či NEBARVIT???
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8e1b75966bcbcfbc324e3a47107cfa95Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Elisjantar123
161-320
161-320


Založen: 4.3.2012
Příspěvky: 232

PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2012 8:14 pm    Předmět: Citovat

Narazila jsem na tento článek (ty stránky jsou neskutečně hloupý, ale když je tam něco o vlasech, tak si to přečtu) a nestačila jsem se divit, co jsem se dozvěděla. Že by barva na vlasy zvětšovala objem Rolling Eyes . Jako jsou tam i dobré rady a pravdivé věci, ale těch nesmyslů je tam víc, než dost.
http://krasna.nova.cz/clanek/bekky/co-bys-mela-vedet-o-barveni-vlasu-a-barvach.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikina88
41-80
41-80


Založen: 8.11.2011
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: ne srpen 11, 2013 9:11 pm    Předmět: Citovat

Přírodně jsem blondýna-zrzka (mamka zrzka, táta blonďák), díky henně jsem teď tmavovláska Smile tmavá se mi líbí, ale mám zase roupy nějak to zesvětlit...jenže v té světlé jsem hrozně ,,vyblitá" Laughing tak nevím, vlasy mám teď kvalitní díky té henně, ale chtěla bych změnu, aspoň trošku...buď zase ztmavit (henna se už trochu vymyla z tmavé hnědé do zrzavo-hnědé) nebo podpořit vymývání henny a jít do světla...to je dilema Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makec
8-20
8-20


Založen: 29.9.2013
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: út říjen 01, 2013 12:04 am    Předmět: Citovat

Měla jsem období, kdy jsem se strašně chtěla nechat přebarvit, resp. zvýraznit blond, protože už se mi nezdála dost výrazná. Teď jsem ve fázi, kdy to bez barvení chci vydržet co nejdéle a na svou barvu jsem i pyšná. Až se ze mě stane "šedá myš" půjdu do barvy, dřív určitě ne. Budu mít méně starostí a navíc ušetřím Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: út říjen 01, 2013 8:25 am    Předmět: Citovat

Kikina88 napsal:
Přírodně jsem blondýna-zrzka (mamka zrzka, táta blonďák), díky henně jsem teď tmavovláska Smile tmavá se mi líbí, ale mám zase roupy nějak to zesvětlit...jenže v té světlé jsem hrozně ,,vyblitá" Laughing tak nevím, vlasy mám teď kvalitní díky té henně, ale chtěla bych změnu, aspoň trošku...buď zase ztmavit (henna se už trochu vymyla z tmavé hnědé do zrzavo-hnědé) nebo podpořit vymývání henny a jít do světla...to je dilema Laughing


Mimochodem podle ikonky má vlasy jak z fotoshopu. Neuviěřitelně jednolitý, lesklý, uhlazený, hustý. Jak to! Já bych nevěřila, že takový jsou.

Edit:nevěřila bych, že jsou na světě takový vlasy, ne že nevěřím, že takové máš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olina
161-320
161-320


Založen: 16.11.2012
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: út říjen 01, 2013 9:13 am    Předmět: Citovat

Když vám někdo položí otázku: "Barvíš si vlasy?" Co odpovíte, když potkaly jen hennu? V mém případě jen hennu jako součást šamponu.
_________________
Pokora umožní víc příležitostí než závist, zášť, nenávist, které v sobě nosí strašná spousta lidí. Smír přináší přijetí sebe sama, tedy lásky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: út říjen 01, 2013 7:25 pm    Předmět: Citovat

Já s klidem přiznám, že barvím... Většinou je pak míň otázek, než když se pustím do vysvětlování, že jde o hennu. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.