Nightwish
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a7521900ef50b51f72b6656aea8fd217Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2012 1:48 pm    Předmět: Citovat

Nicole: děkuji za upřesnění. Popravdě jsem moc nevěděla jak to u takových světových kapel chodí. Jen mi šlo o to... no prostě neobviňovat z toho někoho, kdo do toho třeba ani vubec nemluví, kor když nevím, jaké tam jsou v tomto podmínky Wink

Nikoho neobhajuji, ale taky nechci nikoho bez důkazu "schazovat"
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2012 2:30 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
když má takový zaměstnanec o spolupráci jiné představy, naž jaká byla původní domluva (třeba dává na první místo soukromý život), že se to "firmě" nelíbí a rozváže s ním prac. poměr.

Ano. Mě šlo jen o to, jakým způsobem to udělali. Stejně, jako tehdy, když Tuomas před dvanácti lety vyhodil Samiho, bez toho, aby to někomu řekl, a sám poté přiznal, že ho mrzí, že to Samimu nedokázal říci do očí Smile Potom odchod Tarji, se kterou se "rozloučili" dopisem v novinách. Teď Anette, které to opět nikdo neřekl a jeli dál koncertní šnůru jako by se nic nestalo s náhradnicí.
Víš, šlo mi o ten přístup. To je celé. Není špatné se s někým rozloučit, pokud už spolupracovat nemůžeme. Ale takhle? A tolikrát? To mi připadá divné.
Nicole napsal:
Tak snad se mu to povede teď, abychom všichni byli spokojeni a měli z jejich muziky dál radost.

Už bych jim to přála, aby si nějakou zpěvačku vybrali a měli ji až do důchodu Razz Třeba zrovna Floor. Ale ať už si ji nechají, ať už nikoho zase nevyhazují... Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mitico
41-80
41-80


Založen: 31.8.2012
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2013 8:28 pm    Předmět: Citovat

Anette je těhotná! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: st říjen 09, 2013 9:09 pm    Předmět: Citovat

Floor Jansen je stálou zpěvačkou Nightwish!!! Obou předchůdkyň mi bylo líto, ještě jsem se s tím tady svěřovala, jenže pak jsem viděla a slyšela Floor - a spadla mi čelist, takže radost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: st říjen 09, 2013 9:39 pm    Předmět: Citovat

Taktiez beru do stalej partie aj pana Troy Donockley-a - vraj ma na starosti gajdy, backing vokaly a tak.
Tesiiim, dnes rano som to prehlasenie citala a odvtedy nechodim... Pohybujem sa 2-metrovymi skokmi do vysky od nadsenia. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.