HIP HOP - hudba, tanec, životní styl...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=639d457714df78cbe1faf04c3014fcb0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kláruška07
321-600
321-600


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: ne listopad 21, 2010 7:46 pm    Předmět: Citovat

EliB napsal:
Margueritte napsal:
Já například Hip-hop neposlouchám. Nesedí mi to... ať je text jaký chce, nepřijde mi to jako hudba. Confused

Co se týče "žviotního stylu" a zvláště pak oblékání, tak mi docela vadí. U chlapců občas nevím jestli maj na sobě o několik čísel větší pyžamo, nebo je to opravdu to "pravý gangsta" oblékání. U holek se bojím, že jim nastydnou ledviny z "bokovek" a vůbec z toho jak na sobě toho někdy moc nemaj. Navíc vždycky ztuhnu, když v televizi začnou divně "kroutit" pozadím, nejlépe někde na ulici a samozřejmě ve skupině okolo nějakého velmi důležitého "gangstera". Cool Znala jsem pár takových "dětí" a bohužel to byli nevychovaní, soběčtí spratci s přehršlí arogance, takže i to mohlo mít vliv na můj pohled na tento styl.

Uff, snad jsem to vylíčila tak, abych tím nikoho neurazila, ale je to můj subjektivní dojem. Hip hop se ode mě musí držet co nejdál. Cool Cool Cool Smile Very Happy Wink Pak budeme oba spokojení.


No já hip hop poslouchám asi od malička (zní to divně..ale je to zapříčiněno mým příbuznýmSmile. A i když hudbu,tanec i to ostatní okolo zbožnuju,nesnáším ty "gangsta" kluky a holky.Nepřijde mi zrovna "cool" když na sebe kluk hodí pytlovitý rifle,vršek od XXXXXXXXXXXXXXXXXL pižama a velkej hrnec s kšiltem na hlavu,jde v tom do levný hospody a druhej den vypráví svým "fellaz" že byl v posteli tamtou a tamtou.Je fakt,že na tyhlůe typy holky asi letí. Asi jsem divná,ale to není můj problémVery Happy.Já teda nosím normální úzký kalhoty,obyčejný dlouhý trička aby mi netáhlo na záda a pohodlný kecky.Na "pařby" nechodím,nechlastám ani nekouřím,mám už rok a půl(v mém věku megaúspěch:D) normálního přítele,tancuju hip hop a ze všeho nejradši ho poslouchám.Toliko k rozdílům mezi hip hop pózerstvím a hip hop lifestylu dle mého názoru;-)

máš pravdu, souhlasím Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: st únor 23, 2011 11:55 am    Předmět: Citovat

Tak tohle je raper, který se mi opravdu líbí Very Happy

http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: so říjen 12, 2013 2:34 am    Předmět: Citovat

Jo, ten je dobrej. Very Happy Myšleno jako parodie krutých rapperů, ale super. Smile
Jinak, doporučuji Prago Union. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.