Úpravy v Radě starších :)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Otázky k serveru a oznámení o novinkách
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e94e2dd10908543311121c218c59dd95Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: po říjen 21, 2013 5:16 pm    Předmět: Citovat

Mně je celkem jedno vůči komu. Pro mě je to blbý vtip tak jako tak. A reagovala jsem tak právě proto, že je to blbý vtip. Dalarius tu o totéž co Nikinka žádal před měsícem. Po udělení privilegia děkoval velmi moc (to je prosím citát ze 16.září, viz pár příspěvků zpět). Za měsíc evidentně tak vyrostl, že má pocit, že druhým může upírat (byť jen z blbé legrace) to, co teprve před měsícem dostal a o čem mmch nemá pravomoc jakkoli rozhodovat, protože o tom, že Nikinka má právo být přijata do RS, rozhodl Aha nastavením pravidel pro přijetí, když se ta rada zakládala. Já tohle chování nesnáším, ať to dotyčný myslí vážně nebo z legrace a ať se tak chová ke mně nebo k někomu jinému.
A teď nás všechny trochu zmoderuju: Předpokládám, že žádosti bude vyhověno, jakmile se vyskytne online Sidonie. Tímto bych prosila, abychom se již všichni zdrželi komentářů na téma dnešního Dalariova příspěvku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: po říjen 21, 2013 10:01 pm    Předmět: Citovat

Nikinko vítej v RS. Wink

Dalárius - tak to se ti moc nepovedlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.