Článek Hořčice pro dlouhé vlasy
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=72545c84a1caa184349b8ec97be74025Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Zkusíte hořčičnou masku?
určitě
59%
 59%  [ 75 ]
ještě nevím, počkám na víc ohlasů
28%
 28%  [ 36 ]
ne - zní to moc krásně na to, aby to mohlo fungovat
11%
 11%  [ 15 ]
Celkem hlasů : 126

Autor Zpráva
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: pá listopad 01, 2013 9:01 am    Předmět: Článek Hořčice pro dlouhé vlasy Citovat

Tak si říkám, není na čase založit pro toto (podle ohlasů pod článkem) velmi zajímavé téma nové vlákno?

Takže, milé dámy (a pánové), zkušenosti, poznatky, výrazy nadšení i (případně) zklamání sem... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bobinka1987
21-40
21-40


Založen: 15.2.2013
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: pá listopad 01, 2013 9:26 am    Předmět: Re: Článek Hořčice pro dlouhé vlasy Citovat

Meadow napsal:
Tak si říkám, není na čase založit pro toto (podle ohlasů pod článkem) velmi zajímavé téma nové vlákno?

Takže, milé dámy (a pánové), zkušenosti, poznatky, výrazy nadšení i (případně) zklamání sem... Wink


Já to v neděli zkusila, vlasy mi neslezly a ani to nebylo nějáké nepříjemné. Jen mi teda padaly z hlavy hrudky horčič. semínek. Nadrtila jsem je ve hmoždíři, ale asi to chtělo něják jinak... Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: pá listopad 01, 2013 11:29 am    Předmět: Citovat

ja som skúšala včera, ale veľmi nádejne to teda nevyzeralo, navyše som mala obrovský problém s vymývaním Confused
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zatera
8-20
8-20


Založen: 30.8.2011
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: pá listopad 01, 2013 12:26 pm    Předmět: Citovat

Já jsem testovala ve středu. Už chápu, proč bych měla veškerá doporučení brát na vědomí - měla jsem málo namletou horčici a ty hrudky se opravdu blbě nanáší, nehledě na ten binec, co to napáchalo.. Very Happy
Jinak bylo vše ok - maska hřála (nechala jsem skoro hodinu), vymyla se bez problémů (měla jsem v ní oliv. olej a vymývala Alterrou). Vlasy jsou celkově o něco živější a lesklejší (asi žloutek - nikdy před tím jsem ho na hlavě neměla), změnu v růstu jsem neregistrovala, je to teprve 1. použití. Navíc jsem do toho šla spíš za účelem zastavení podzimního vlasopádu, což poměrně pomohlo. Příště víc namelu a přidám třeba i nějaké koření.. Každopádně si prodloužím periodu, protože na růst to opravdu nechci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: pá listopad 01, 2013 1:29 pm    Předmět: Citovat

Me to teda nestipalo, poprve jsem to "namlela" sekackem na maso, podruhe se mi to podarilo uz lip a poradne. Zadne extra paleni se nekonalo (teda ano, rucnik, co se nahrival v mikrovlnce je krasne beruskovaty Very Happy), vymyto v pohode, uvidime tedy.. Smile Za par tydnu poreferuju.

Jo, a pozor na oci, damy, me se to tam podarilo striknout, pri me sikovnosti, a znam prijemnejsi veci teda... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olina
161-320
161-320


Založen: 16.11.2012
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: pá listopad 01, 2013 2:06 pm    Předmět: Citovat

Vyzkoušela bych. Zatím se mi však nepodařilo sehnat hořčičné semínko. Budu hledat dál. Wink
_________________
Pokora umožní víc příležitostí než závist, zášť, nenávist, které v sobě nosí strašná spousta lidí. Smír přináší přijetí sebe sama, tedy lásky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Princess Lilien
321-600
321-600


Založen: 23.1.2013
Příspěvky: 439

PříspěvekZaslal: pá listopad 01, 2013 2:48 pm    Předmět: Citovat

Poté co jsem obešla dva supermarkety a bezvýsledně, jsem dostala spásný nápad v podobě babičky, co zavařuje okurky a dala mi půl sáčku semínek, co jí zbyly. Plánuju co nevidět vyzkoušet. Doma si ze mě dělají srandu, že se už těší až budu plešatá Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jája_
321-600
321-600


Založen: 16.2.2012
Příspěvky: 356

PříspěvekZaslal: pá listopad 01, 2013 2:52 pm    Předmět: Citovat

Taky už jsem zkusila. Hořčici mám namletou celkem na hrubo, ale z vlasů jsem to vymyla v pohodě. Směs jsem měla s ricinovým olejem a cukrem jsem nešetřila, bohužel mě to moc nehřálo. A taky mě napadlo příště udělat masku bez vajíčka, zdá se mi tam zbytečné, ale nevím nevím...Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jája_
321-600
321-600


Založen: 16.2.2012
Příspěvky: 356

PříspěvekZaslal: pá listopad 01, 2013 2:54 pm    Předmět: Citovat

Taky už jsem zkusila. Hořčici mám namletou celkem na hrubo, ale z vlasů jsem to vymyla v pohodě. Směs jsem měla s ricinovým olejem a cukrem jsem nešetřila, bohužel mě to moc nehřálo. A taky mě napadlo příště udělat masku bez vajíčka, zdá se mi tam zbytečné, ale nevím nevím...Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Keyt
161-320
161-320


Založen: 14.1.2013
Příspěvky: 273

PříspěvekZaslal: pá listopad 01, 2013 3:19 pm    Předmět: Citovat

Jája_ napsal:
Taky už jsem zkusila. Hořčici mám namletou celkem na hrubo, ale z vlasů jsem to vymyla v pohodě. Směs jsem měla s ricinovým olejem a cukrem jsem nešetřila, bohužel mě to moc nehřálo. A taky mě napadlo příště udělat masku bez vajíčka, zdá se mi tam zbytečné, ale nevím nevím...Very Happy


Já jsem zatím zkoušela jednou a vajíčko jsem tam nedávala, nemůžu. Našla jsem si recept, kde je místo vejce skořice, a bylo to v pořádku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.