zamotanec z vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2cefb8a37477f9d6ca644195006aa6d9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Olina
161-320
161-320


Založen: 16.11.2012
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: út říjen 29, 2013 9:59 am    Předmět: Citovat

Vlasy mám hladké rovné do pasu a zamotanec mi příliš dobře nedrží. Takže raději nedělám.
_________________
Pokora umožní víc příležitostí než závist, zášť, nenávist, které v sobě nosí strašná spousta lidí. Smír přináší přijetí sebe sama, tedy lásky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vercaskockama
321-600
321-600


Založen: 12.11.2012
Příspěvky: 500

PříspěvekZaslal: út říjen 29, 2013 10:39 am    Předmět: Citovat

Chytré hlavy, prosím o radu, tohle vyrobím jak? Docela se mi to líbí a vypadá to pevně... https://www.facebook.com/photo.php?fbid=389569721151147&set=pb.188122987962489.-2207520000.1383039206.&type=3&theater

Zkoušela jsem vlasy nejdřív zamotat a potom obkroužit gumičkou, ale nikdy mi to nedrželo a prostě mi uprostřed pokaždé vypadly... Zamotanec odjakživa tvořím výše popsaným způsobem - protažení vlasů do 3/4 gumičkou a postupným utahováním, ale nikdy mi to moc nedrží (pokud to s utažením nepřeženu) a na temeni mi po chvilce pohybu plandá nevzhledná bakule s trčícími konečky a hrboly z toho přehýbání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: út říjen 29, 2013 11:59 am    Předmět: Citovat

Já bych řekla, že je to normální drdol zajištěný gumičkou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ladyquerida
321-600
321-600


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: st říjen 30, 2013 1:40 pm    Předmět: Citovat

Klíště napsal:
Nevím jestli dobře chápu o co jde. Ale myslíte takové to, že udělám culík, druhou otočkou gumičky ho neprotáhnu celý a třetí otočkou zajistím celý "drdol"? Jestli jo, tak jsem si nevšimla, že by to ničilo vlasy, jen to chce pořádnou pevnou gumičku.. Já mám jednu vyrobenou z kalhotové gumy.
[/img]


Sakra, já to ale pořád nějak nechápu Very Happy Jak jsi udělala z toho na fotce 2 to na fotce 3? kam jsi schovala všechny ty vlasy, že je na konci drdol hezky připláclý k hlavě?
Když postupuju podobným postupem, trčí mi z hlavy vždycky velké "oko" z vlasů a dlouhé konce, nikdy to nedopadne takhle Rolling Eyes Vždycky jsem měla za to, že by mi to ještě tak šlo z kratších vlasů, ale když vidím, z jaké délky to děláš ty...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st říjen 30, 2013 8:31 pm    Předmět: Citovat

Tak zamotanec má i anglický název Very Happy a na youtube je spousta návodů. Messy bun Cool

Nekterý videa jsou docela vtipný Very Happy Laughing
http://www.youtube.com/watch?v=LXqxBNYhnQo


A tady je jedno celkem zajímavý:
http://www.youtube.com/watch?v=2bd0XBGf4Qs

Nicméně o všech těhle vlasopraktikách si myslím, že na některých typech vlasů můžou udělat paseku a poškodit je Rolling Eyes ale některý výsledky jsou fakt krásný Smile
_________________
Touzime po tom, co nemuzeme mit a diky tomu nevidime to, co mame...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Angua
41-80
41-80


Založen: 22.9.2013
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: čt říjen 31, 2013 9:13 am    Předmět: Citovat

ladyquerida napsal:

Sakra, já to ale pořád nějak nechápu Very Happy Jak jsi udělala z toho na fotce 2 to na fotce 3? kam jsi schovala všechny ty vlasy, že je na konci drdol hezky připláclý k hlavě?

No.. přesně v tom místě kde mám na 2. obrázku gumičku přehnu vlasy zase dolů a znova zagumičkuju. Na 3. obrázku mi ke krku trčí konce, tak ty nadzvednu a zastrkám porůznu do gumičky aby to líp vypadalo..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiki
81-160
81-160


Založen: 21.10.2012
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: čt říjen 31, 2013 9:26 am    Předmět: Citovat

Já to taky pořád úplně nechápu. Rolling Eyes Ta veliká smyčka z vlasů na obr. 2 se protáhne gumičkou zase jen částečně? Nebo jak se z té velké smyčky udělá nadýchaný bobek připláclý k hlavě? Já mám tedy ještě hodně krátké vlasy, ale moc se mi tento účes líbí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Angua
41-80
41-80


Založen: 22.9.2013
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: pá listopad 01, 2013 12:12 am    Předmět: Citovat

tiki napsal:
Já to taky pořád úplně nechápu. Rolling Eyes Ta veliká smyčka z vlasů na obr. 2 se protáhne gumičkou zase jen částečně? Nebo jak se z té velké smyčky udělá nadýchaný bobek připláclý k hlavě? Já mám tedy ještě hodně krátké vlasy, ale moc se mi tento účes líbí.

Jo, ta velká smyčka na druhém obrázku se v místě gumičky přehne dolů a gumička se jakoby kolem ní přetáhne v místě "culíku" jakoby tam ty přehnutý vlasy jen zafixuje.. Když se podíváš na výsledek z boku, tak je vidět, že pod tím vzniklým "drdolem" je vidět ke krku jakoby přehnutá smyčka..a to je vlastně vršek z toho co je na druhém obrázku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiki
81-160
81-160


Založen: 21.10.2012
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: pá listopad 01, 2013 12:07 pm    Předmět: Citovat

Díky, tak snad už to chápu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.