Ztenčující se konce vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b192c78a0a0c63326a70d56bfb5f9c89Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
melissa
321-600
321-600


Založen: 18.10.2013
Příspěvky: 424

PříspěvekZaslal: st listopad 06, 2013 7:12 pm    Předmět: Citovat

Smile dekuji za pozitivni hodnoceni mych "hadu". tak rikam tem vlnitym praminkum, co se mi furt delaji. ale kupodivu mi nevadi ani tohle. ja jsem asi takova zvlastni Very Happy

je fakt, ze to vecko je takove matouci, jak je velky rozdil v delkach. nekdo by te mohl podezirat, ze mas prodlouzene Smile ale to by asi nemohlo vypadat tak pekne. mi se to proste libi. Smile
ja to znam. vepredu mam po ramena nebo trosku vic a ty nejdelsi ocasky jsou mozna uz do pul zad. no ma to svoje nevyhody. jednou se to omrzi, tak se dorovnava.

ja ted moc sama nevim, co s tema vlasama chci. tak je nechavam rust. nezda se, ze by se pohly, ale vsak ja si pockam Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: čt listopad 07, 2013 9:41 am    Předmět: Citovat

nemáš zač, co já bych dala za malé kroutící se hádky Very Happy kdyby ty vlny aspoň z copů na té hlavě vydržely, ale ani to ne, achjo Sad Very Happy ale to máš tak, vždycky člověk chce, co nemá Cool

myslíš, že by mě mohli podezírat? vidíš, to mě nenapadlo Idea ale nikdo se na to nikdy neptal, tak asi nepodezírají Very Happy jo, je to matoucí, když je velký rozdíl (a můj rozdíl je necelých 30 cm, což je dost - teda pro mě) - hlavně mi to ubírá na subjektivním pocitu, že prostě nejsou tak dlouhé, protože vidím jen ty přední krátké Smile a jak píšeš, když se to omrzí, proč nezměnit? vlasy by neměly majitele nudit Very Happy

jo, když nevíš, co s vlasama, tak prostě nedělej nic krom klasické péče a zastřihování, ono se to samo časem vyvrbí Smile já to měla taky tak
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
melissa
321-600
321-600


Založen: 18.10.2013
Příspěvky: 424

PříspěvekZaslal: čt listopad 07, 2013 9:56 am    Předmět: Citovat

ja vim, o cem mluvis. drive jsem mela taky rovne a nic mi nedrzelo. vlastne jo, drzelo. asi tak hodinu Twisted Evil Wink rikam si, ze to musi byt tim, jak jsou ty vlasy neskutecne zdrave a kvalitni Very Happy !!

s tim prodlouzenim jsem te nechtela vydesit Embarassed . me to taky samotnou nenapadlo. ale jedna youtuberka, co me jeden cas inspirovala, mela prave taky hodne nestejnou delku, a ta se o tom zminovala, ale spis ve smyslu, ze ma z toho srandu Wink (mela to ale sestrihane snad uz od brady..) takze tak Smile

(a experimentu jsem si ted vymyslela tolik, ze se fakt nenudim Wink )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: čt listopad 07, 2013 11:03 am    Předmět: Citovat

melissa napsal:
... vlastne jo, drzelo. asi tak hodinu Twisted Evil Wink rikam si, ze to musi byt tim, jak jsou ty vlasy neskutecne zdrave a kvalitni Very Happy !!...


hej, přesně, hodina a je to včudu Very Happy ale myšlenka se zdravými a kvalitními vlasy mě teda dostala, dobře si to vyřešila, teda Very Happy Very Happy Cool asi si začnu myslet, že je to pravda a začnu být nakonec spokojená Very Happy

nevyděsila, neboj, jen některé věci třeba člověka ani nenapadnou, a tahle patřila mezi ně Smile

tak to je fajn, jen experimentuj a ať se experimenty daří Wink
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
melissa
321-600
321-600


Založen: 18.10.2013
Příspěvky: 424

PříspěvekZaslal: čt listopad 07, 2013 11:35 am    Předmět: Citovat

lethality napsal:
... asi si začnu myslet, že je to pravda a začnu být nakonec spokojená Very Happy

tak urcite Smile Wink Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.