Bylinný vlasový elixír značky Chopa

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b573b118f76dc46df8c6d21a29e056adZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: čt únor 19, 2009 8:19 am    Předmět: Bylinný vlasový elixír značky Chopa Citovat

Něco málo o něm na: http://sedmikraska.mimishop.cz/detail.php?zbozi=154816

Před pár dny jsem tuto vodičku obdržela, k vlasům se zatím nedostala, ale vypadá sympaticky, ve složení jsou prakticky samé milé rostlinky (kopřiva, bříza, lopuch, heřmánek, vlaštovičník, ořešák...), jen kdyby tam tak nebyly ty protivné konzervanty (propylparaben a sorbic acid), ale darovanému koni na zuby nehleď, že? Very Happy
Tákže máte s tímto elixírkem někdo zkušnosti?

P.S. Nikde na DV jsem tuto věcičku nenašla, tak jsem založila nové vlákno, pokud zbytečně, tak se moc omlouvám Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: čt únor 19, 2009 2:24 pm    Předmět: Citovat

Jo tak přesně o tomhle tom elixíru jsem tady kdysi psala. Stojí asi 40kč a vypadá dobře. Jen mi více na růst a viditelné výsledky pomohl lopušák. Tento byl příjemný, určitě je vhodný na masáže pokožky ale moc velké účinky nečekat-pak třeba budeš příjemně překvapená Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: po prosinec 27, 2010 10:47 am    Předmět: Citovat

já si ho pořídila teď na vánoce,taky mi byl sympatický,na to,kolik je tam bylin je tam těch konzervantů málo,takže v pohodě. a dokonce neni ani moc alkoholový,zatím ho mám na hlavě poprvé,uvidím jak dál.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: út listopad 26, 2013 6:08 pm    Předmět: Citovat

Pomohl nekomu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.