Otázky pro hodně dlouhovlasé
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d7924d64ed85ab0f57288c9d2fc63c25Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sinnerion
41-80
41-80


Založen: 13.3.2011
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: st prosinec 11, 2013 7:43 pm    Předmět: Citovat

Nicole, já jen, že ty dlouhé zelektrizované vlasy mě vždycky celou oblepí a pak se chytají i na všechny, co jsou v půlmetrovém okruhu. Musí je to strašně štvát!

Sid, díky za tip, musím vyzkoušet všechno - i za cenu toho, že si tou vodou vlasy zase narovnám (nemám je ráda rovné, pletu umyté do copu).
Já tedy ze silikonů postupem času používám už jen snad takové kapsle do délek, pak si můžu vlasy i tři dny nečesat a pořád jsou úplně v pohodě Smile A kančák bych taky někdy zkusila, bohužel jsem na něj v obchodě narazila jen velice zřídkakdy a vůbec nevím, jak by se mi s ním česalo. Tak to pořád odkládám Smile Tak ještě 6-10 měsíců růstu a doufám, že už přijde to osvobození Very Happy

Klaruso, olejuju, hennuju, dřív jsem každé umývání maskovala, doma i ve škole se na topení šetří - to bude prostě tím oblečením. Jenže s tím bohužel nic nenadělám, snažím se omezovat kontakt vlasů s kabátem i svetrem, tak už mi zbývá jen ta voda při česání nebo přírodní kondicionér (zatím mám na tohle jen jablečný ocet a na to, že to je vlastně jen ocet, "rozčeše" vlasy hezky).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lara25
8-20
8-20


Založen: 1.3.2011
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: st prosinec 11, 2013 8:14 pm    Předmět: Citovat

Nicole, Klarusa, Sid - ešte raz ďakujem za odpovede.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.