Capimin
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=82b9a18ef57780b8cd0581ebfcbc1629Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Berušák
321-600
321-600


Založen: 3.12.2009
Příspěvky: 376

PříspěvekZaslal: ne srpen 01, 2010 10:55 pm    Předmět: Citovat

Tak hlásím, že jsem vypotřebovala první balení, čili asi měsíc a půl... no vlasy zatím nic, ale pozoruju, že se mi teď dělá víc akné než za časů biosilu a i se mi udělalo pár bílých skvrn na nehtech, což se mi taky nestávalo:( dle složení je v Capiminu míň zinku, tak ho mám asi nedostatek... budu ho muset dopňovat asi ještě i jinak...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Summerica
0-7
0-7


Založen: 13.2.2011
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne březen 20, 2011 12:46 pm    Předmět: Konopný olej Citovat

Ahojte Smileštudujem chémiu, tak Vám chcem povedať pár vecí- hlavnou stavebnou látkou vlasu je keratín, ostatné vitamíny, minerály a stopové prvky hrajú vedľajšiu rolu(napr. biotín, zinok, med, atd)
Keratín tvoria aminokyseliny(esenciálne, čiže nevyhnutné pre náš organizmus, telo si ich nevie vyrobiť samo, treba ich doplnat stravou) cysteín a mentionín.
Vlasy obsahujú vysoké množstvo síry, pretože aminokyselina cysteín je kľúčovou súčasťou keratínu ,bielkoviny vo vlasovom vlákne.
toto kopírujem z veľmi dobrej stránky, kde je to perfektne vysvetlené, je to taká biologia vlasov, preložila som si to a tu to máte http://translate.google.sk/translate?hl=sk&langpair=en|sk&u=http://www.keratin.com/aa/aa012.shtml
Trošku popletené ale veľmi dobré, je tam vysvetlené prečo nemá zmysel užívať keratín(teda cystín a mentionín) v určitej forme, a kedy to zmysel máSmile
Ešte som vám zabudla povedať že tieto aminokyseliny a vitamíny v takej forme ako ich ponúka väčšina tabletiek nemá veľký zmysel užívať, nakoľko takúto formu je telo schopné využiť len veľmi málo, oveľa väčší význam má prijať tieto látky v strave a teda v prirodzenej podobe, kedy ich ľudský organizmus dokáže prijať a vstrebať.
Kto uvažuje nad tým, ako doplniť tieto aminokyseliny prirodzenou formou-nech pouvažuje o kvalitnom ľanovom oleji-pozor, musí byť lisovaný za studena, aby sa zachovali všetky živiny a látky alebo jesť konopné semiačka.
Kuknite si konopný olej na internete a zistíte, že obsahuje všetky látky, z ktorých sa tvorí keratínSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Haniii.88
0-7
0-7


Založen: 26.2.2013
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: so březen 16, 2013 8:59 pm    Předmět: Citovat

Ahojky, tak já si taky Capimin koupila, chci mít kvalitnější a delší vlásky..beru ho pouze týden, nemůžu tedy posoudit, ale myslím, že i za ten týden jsou lesklejší a vypadají zdravěji Smile akorát se špatně polykají, já si je musím čtvrtit, abych to vůbec spolkla Very Happy tak jsem zvědavá za ten měsíc Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hana22
8-20
8-20


Založen: 6.9.2013
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: st prosinec 25, 2013 8:54 pm    Předmět: Moje zkušenost s Capiminem Citovat

Ahoj, nedá mi to abych sem nepřispěla. Zakoupila jsem si Capimin a nemohla se dočkat na výsledky. Brala jsem ho asi pět dní a pokaždé se mi po něm udělalo špatně. Zkoušela jsem ho jíst před jídlem i po jídle ale pokaždé stejný výsledek - bylo mi pěkně blbě od žaludku. Řekla jsem si tedy, že to nemá cenu pokoušet zdraví kvůli vlasům a věnovala jsem ho ségře, aby ho vyzkoušela. Výsledek u ní byl ale naprosto stejný, zkoušela ho jen pár dní a také se jí udělalo pokaždé špatně. Mám skoro plnou pikslu tohohle zázraku a vyhozený skoro čtyři stovky. Hodně mě to zklamalo, už s žádnými potravinovými doplňky experimentovat nebudu Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: pá prosinec 27, 2013 9:25 am    Předmět: Citovat

A kolik tablet denne si brala? Me treba revalidu staci jedna denne, i kdyz jsou doporucene tri. Ta nevolnst vlastne hlasa, ze tolik vitaminu navic tve telo nepotrebuje ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hana22
8-20
8-20


Založen: 6.9.2013
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: pá prosinec 27, 2013 9:54 am    Předmět: Citovat

Brala jsem si nejdříve dvě a pak už jednom jednu, ale bylo to to samé. Tvá odpověď mě překvapila, nemyslím si, že by to bylo tím. Myslím si, že jsem typický člověk, kterému by vitamíny měly pomoci, protože je nepřijímám v podstatě v ničem jiném. Nejím vůbec žádnou zeleninu a ovoce jen minimálně, spíš taky skoro vůbec. Jak bych tedy mohla mít dostatek vitamínů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: pá prosinec 27, 2013 10:47 am    Předmět: Citovat

To je klasicka dedukce. Chybna. Vitaminy nejsou jenom v ovoci a zelenine. Jsou v mase, mouce, vejcich...ve vsem je neco. Naroky pro telo jsou clovek od cloveka jine a i tak jsou to pidimini mnozstvi....kdybys nekdo videl mou stravu v tehotenstvi. I jeden by na tom umrel hlady a ja mela ucebnicove krevni testy. Nic mi nechybelo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hana22
8-20
8-20


Založen: 6.9.2013
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: pá prosinec 27, 2013 11:40 am    Předmět: Citovat

Tak to jsi mi udělala obrovskou radost, díky Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.