chlorella
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9463d8c3082d4d37da997da68ce7e2dfZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sisa6
41-80
41-80


Založen: 22.9.2012
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: ne duben 07, 2013 7:59 pm    Předmět: Citovat

V měsíci dubnu je akce na Chlorellu od firmy Energy 1 + 1 zdarma Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zanet
161-320
161-320


Založen: 22.9.2011
Příspěvky: 234

PříspěvekZaslal: so duben 20, 2013 9:13 am    Předmět: Citovat

Tak jsem neodolala a pořídila si taky chlorellu. Jelikož mi to přijde jako celkem drahá záležitost, tak jsem hledala po netu a koupila si "spirulina+chlorella+prebiotikum" od firmy Naturvita (stejná firma vyrábějící biosil) a 90 tablet mě stálo cca 70 korum, což je paráda Wink Beru jí teprve pár dní, tak uvidím časem, jak zabere.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: so duben 20, 2013 9:33 am    Předmět: Citovat

zanet napsal:
Tak jsem neodolala a pořídila si taky chlorellu. Jelikož mi to přijde jako celkem drahá záležitost, tak jsem hledala po netu a koupila si "spirulina+chlorella+prebiotikum" od firmy Naturvita (stejná firma vyrábějící biosil) a 90 tablet mě stálo cca 70 korum, což je paráda Wink Beru jí teprve pár dní, tak uvidím časem, jak zabere.


Tu jsem mela jako "zalepeni" diry mezi branim ciste klasicke. Zas tak drahe to neni, ja mam Chlorellu Japan, 750 tabletek stoji kolem 350 Kc. A kdyz si zvyknes na chut te "normalni", ucitis obrovsky rozdil v te, co beres ted. Ta od Naturvity ma jen 100mg Chlorelly a 100mg Spiruliny Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: so duben 20, 2013 9:33 am    Předmět: Citovat

sisa6 napsal:
V měsíci dubnu je akce na Chlorellu od firmy Energy 1 + 1 zdarma Very Happy Very Happy


Ta vyjde pomerne draho i pri 1+1 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so duben 20, 2013 11:06 am    Předmět: Citovat

Já mám tu samou co cherry a jsem sí moc spokojená a i finančně to je dobré,oproti jiným firmám Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lusik111
161-320
161-320


Založen: 4.8.2013
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: út leden 07, 2014 2:54 pm    Předmět: Citovat

Titania a ten Algamin je na co ? Smile Na vlasy ? Jinak s Chlorellou začínám Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paola
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 625

PříspěvekZaslal: čt květen 26, 2022 12:05 pm    Předmět: Citovat

Ženy, prosím vás, pri chlorelle nešetrite! Tam je extrémne dôležitá kvalita - pestovanie, spracovanie, radšej si kúpte Greenways, ktorý to robí fakt kvalitne a spracúva metódou STEAM - sušenie pri nízkej teplote, kedy aj naruší bunkovú stenu a tým pádom telo z nej 80% využije.

Pri kadejakých fejkových lacných chlorelláach pestovaných v akváriách a sušených kadejako, kde veľa firiem ani netuší že treba desintegrovať tú bunkovú stenu, ktovie ako kontrolujú prítomnosť ťažkých kovov - vy si nimi môžete viac uškodiť ako pomôcť. Ja spolupracujem s firmou Greenways lebo ma presvedčili vďaka tomu, že im naozaj na kvalite záleži a z tej ich chlorelly vaše telá vyťažia omnoho viac, ako z tých lacných. GW to má pekne sledované, kontrolované v 2 nezávislých laboratóriách, štandardy kvality ako žiadna iná firma. Čiže pri GW sa za 3 mesiace dostanete tam, kde s lacnými značkami v tých istých dávkach za rok aj viac plus tu máte istotu že chlorella je naozaj čistá a kvalitná. To radšej jesť GW v nižších dávkach, ako sa ládovať niečím neúčinným len preto, že je to lacné.

A pritom dá sa ich kupovať 3+1 takže ani s tou cenou to nie je také strašné, keď si to rozpočítate tak denná preventívna dávka vás vyjde na cca 1€. o za kávu dá človek viac.

Ja už jačmeň s chlorellou od GW jem rok a rozhodla som sa, že ich začnem šíriť aj ďalej, nakoľko sa mi nielen vylepšilo trávenie, ale pomizli mi aj alergie (Ja som zároveň ako som ich začala jesť, výrazne obmedzila aj mliečne výrobky, ktoré zdá sa mi to spôsobovali).
Predtým neexistovalo niečo také ako zjesť papriku alebo mak (žlčníkové koliky), mávala som migrény, ženské problémy, tráviace problémy, zvýšené železo atď. Odkedy jem GW, všetko sa mi krásne upravilo, výsledky krvi v norme, ženské veci bez bolestí a bez meškania, železo v norme, trávenie v poriadku, bolesť hlavy neviem čo je - je to proste zázrak, ktorý som sa rozhodla že si poriadne naštudujem a budem šíriť ďalej, nech sa čo najviac ľudí o nich dozvie a má k nim prístup.

Ak by ste mali záujem, pokojne sa ozvite, porozprávam čo viem, prípadne ak budete chcieť, tak vás môžem aj zaregistrovať tak že si môžete kupovať 3+1 priamo od výrobcu čo je výrazne lacnejšie ako keď si to kúpite v obchode a zároveň vás budem sprevádzať procesom a zásobovať informáciami Smile Ale to je na vás.

Inak ak by ste si chceli prečítať o pôsobení na vlasy, priamo GW Má verejný článoček: https://www.gw-int.net/sk/magazin/v-lete-nase-vlasy-trpia-pomoct-im-mozete-zelenymi-potravinami/

Držte sa žienky! Píšte keby čosi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.