Copánky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=90c78f901f31add6bc5ba94e3cd28613Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: st leden 08, 2014 10:40 am    Předmět: Citovat

Mě třeba spaní v copu/copech nedělá dobře, mám pak ráno u hlavy vlasy zacuchané a konečky takové polámanější/suší...proto to praktikuju jen občas, ale myslím, že je to individuální Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gracey
0-7
0-7


Založen: 20.6.2010
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st leden 08, 2014 10:42 am    Předmět: Citovat

Myslím, že rozumím Wink A děkuju za uklidění, taky mám pocit, že se mi to jen zdá, protože jsem už zvyklá. Takže u copánků asi i dál zůstanu:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gracey
0-7
0-7


Založen: 20.6.2010
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st leden 08, 2014 10:46 am    Předmět: Citovat

Caithlin napsal:
Mě třeba spaní v copu/copech nedělá dobře, mám pak ráno u hlavy vlasy zacuchané a konečky takové polámanější/suší...proto to praktikuju jen občas, ale myslím, že je to individuální Smile



Já to mám právě naopak, vždycky po umytí je nechám proschnout,pak je vlhké učešu a zapletu a ráno je rozčešu úplně bez problémů. Takže zaplétání vlasů asi opravdu na každého působí jinak:)Konečky mám sice taky trochu sušší, ale to nepřičítám copánkům, ale mým nepovedeným pokusů o ombré Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: st leden 08, 2014 10:49 am    Předmět: Citovat

Caithlin, musím říct, že to taky nedělám, přijde mi, že mi to vysušuje a láme konečky... V tomto máme asi stejné vlasy. Wink Laughing Ale jako i ty vím, že každé vlasy jsou jiné, že... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: st leden 08, 2014 11:06 am    Předmět: Citovat

Ono většinou pak stačí troška oleje/kondicionéru do konečků před zapletením Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: st leden 08, 2014 12:06 pm    Předmět: Citovat

Já ti nevím. Jako u mě myslím. Proč mi to drdol nedělal a cop/copánky jo? Nedává mi to smysl. Kondicionér do konců jsem jednu dobu používala. Pravda, cop jsem s ním nevyzkoušela - dělala jsem drdol, tak nemůžu soudit, ale opustila jsem to, protože se po delší době (tak po roce) začalo stávat, že byly na jednu stranu jako moc upatlané ty konce a na druhou se paradoxně začaly vysušovat. S oleji jsme si nesedli (nikdy jsem se nenaučila to dávkovat a nebo mi fakt nesednou)...
Je fakt, že mě nikdy nic nenutilo to nějak víc zkoušet, protože copový vlny se mi na mě moc nelíbí, jsou moc ostrý, tvrdý, či jak to říct... lepší jsou měkký drdolový. Navíc, co myju sodou a octem, tak žádný další patlátka nepotřebuju, vlasy mi drží tvar, mají (na mé poměry) objem, třepí se tak normálně (tj. v časových vlnách, jako vždycky), takže co se toho týče, jsem extra spokojená a nic zkoušet už nechci... Takže nezjistím, jak by to bylo kdyby... Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: st leden 08, 2014 12:34 pm    Předmět: Citovat

Já většinou namočím ruce, dám trošku kondicionéru a projedu konečky, hned se to zasaje a jsou pak měkčí Smile Zaplétám vždycky francouzský, tam se trošku eliminuje to cuchání a konce to jednou za čas přežijí (a vlnky mi to dělá právě pěkné už od hlavy + hezký objem). Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.