migréna a vše okolo ní
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 31, 32, 33
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fb3dc3651e826a3a94a995f2aa06392eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: po leden 20, 2014 10:33 am    Předmět: Citovat

Avery: nemyslím si, že som sa ich zbavila, kiežby to tak bolo Very Happy (asi by som sa tu nemala priznávať, ale v období ms mi pri pocite, že sa blíži migréna, pomáha štamprlík domácej 52% slivky Laughing )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: po leden 20, 2014 12:48 pm    Předmět: Citovat

Avery napsal:
Juanitta - to jsi asi první člověk, o kterém vím, že se migrén skoro zbavil Very Happy také bych se k takovému stavu ráda dopracovala, i když je fakt, že na každého funguje něco jiného a nezbívá než zkoušet a hledat


Já jsem přestala pravidelně chodit k neurologovi po rehabilitaci krční páteře a pravidelně teda musím užívat hořčík... hlava sem tam bolí, ale k nepřežití je to málokdy.. A když se to rozjede, jdu si zase pro papír na rehabiliotaci Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út leden 21, 2014 12:01 pm    Předmět: Citovat

Avery, mě zase migrény přešly s věkem (zhruba po třicítce). Teda ne úplně, ale zdaleka to není tak příšerný jako to bývalo, že bych skutečně nemohla fungovat a několik hodin jenom zvracela. Jako zase bývají delší, ale při frekvenci dva rozpustný aspiriny denně se s nima dá celkem normálně fungovat, většinou s nima dávám i tréninky irských tanců (o tom bych si s tím dřívějším typem migrény mohla nechat tak akorát zdát). A ty záchvaty zdaleka nejsou tak často. Takže alespoň nějaký výhody ten pokročilej věk má... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: st leden 22, 2014 7:27 pm    Předmět: Citovat

Hmm, tak to asi nebyla náhoda teď v neděli. Dneska mě chytlo to samé v podstatě uprostřed zápočtu. Evil or Very Mad Takže jsem odevzdala papíry a dlouhou dobu strávila objímáním záchoda. Embarassed Pak se to trochu zlepšilo a nějak jsem se dostala dom, ale tu knockout na dost dlouho ještě s dalším zvracením.

Aktuálně ale řeším, jak to teďka udělat - v pondělí mám další zkoušku, nechci skončit stejně. Dopředu to nepoznám, že je průšvih, a pak už je pozdě, prášky vyzvracím. A hlavně tu po přestěhování nemám obvoďáka Embarassed nebo prostě vůbec žádného doktora. Potřebuju se učit, ne někde shánět doktory a ještě navíc se bojím, že i zítra budu dost k nepoužití. Učení na ten dnešní zápočet bylo katastrofální taky, vůbec se mi nedařilo se soustředit. A i kdyby mi nic nebylo, tak ten zápočet stejně nedám. Sad
_________________
http://lalaithaparfemy.blogspot.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: st leden 22, 2014 7:45 pm    Předmět: Citovat

Zkus hořčík... nebo jsou volně prodejné léky. ale názvy si nepamatuju, doktorka mi doporočuvala cosik jako výživový doplněk na potlačené migrén atd., ale protože v tom byla sója, tak jsem to dál neřešila. podívám se, možná tu někde mám letáček
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: st leden 22, 2014 7:51 pm    Předmět: Citovat

Díky moc, Wensdy, to bys byla hodná...
_________________
http://lalaithaparfemy.blogspot.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
melissa
321-600
321-600


Založen: 18.10.2013
Příspěvky: 424

PříspěvekZaslal: st leden 22, 2014 8:34 pm    Předmět: Citovat

není to třeba flavomigran? nebo z kopretiny řimbaby se doporučuje čaj nebo je i tinktura (kapky)...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: st leden 22, 2014 8:43 pm    Předmět: Citovat

tak letáček už asi nemám. bylo to tuším něco na N a byl v tom resveratrol, víc si nepamatuju Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: st leden 22, 2014 10:33 pm    Předmět: Citovat

To nevadí, stavím se v lékárně a třeba budou vědět nebo poradí něco jiného. Zkusím to najít ještě přes net Wink
_________________
http://lalaithaparfemy.blogspot.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: st leden 29, 2014 3:11 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem ten letáček našla. je to tohle http://www.lekarna-net.cz/zbozi/2889716/neuritogen-tbl-30
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 31, 32, 33

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.