Pamatuješ si ještě na krátké vlasy?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=dd3fdc1fc3697baa7a162baec1e3c777Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Veera
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2011
Příspěvky: 964

PříspěvekZaslal: pá září 06, 2013 7:10 pm    Předmět: Citovat

Ach ten účes podle kastrolu, jak já ho nesnášela Laughing Byly doby, kdy jsem se zuby nehty držela futer, jen aby mě neodtáhli k holiči, ale nebylo to nic platné. A i když mě máma pokaždé ujišťovala, že tentokrát to fakt bude jenom o kousíček, stejně jsem vždycky skončila s vlasy nad uši Rolling Eyes Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
obliviate
41-80
41-80


Založen: 14.10.2012
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: so únor 15, 2014 5:11 pm    Předmět: Citovat

Dlhé vlasy som mala niekolko rokov, od malička.Rodičia vždy trvali na tom aby som mala dlhé vlasy takže oni ma nikdy nechceli dať ostrihať. Potom som šla na strednú a chcela zmenu tak som ich skracovala a skracovala až som ich mala po ramena. Nedávno mi pár ludí povedalo že som to mala krátke lepšie a že som vyzerala staršie (teraz ževraj vyzerám príliš mlado).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elysion
321-600
321-600


Založen: 8.1.2014
Příspěvky: 335
Bydliště: Jižní Morava

PříspěvekZaslal: so únor 15, 2014 8:05 pm    Předmět: Citovat

obliviate napsal:
Nedávno mi pár ludí povedalo že som to mala krátke lepšie a že som vyzerala staršie (teraz ževraj vyzerám príliš mlado).

Ano, ono sice se říká, že krátké vlasy omlazují, ale jak je člověk zvyklý na krátkovlasé babičky, tak to pak působí spíš opačně... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.