Anketa barvené x nebarvené
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=cf3bdb3929c98fdbbc2ec854d7812501Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Moje vlasy mají barvu
původní
44%
 44%  [ 69 ]
změněnou
55%
 55%  [ 87 ]
Celkem hlasů : 156

Autor Zpráva
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2012 8:51 am    Předmět: Citovat

Tak já jsem po letech chemického barvení na černo, fialovo, zeleno, červeno, rezavo a odbarvování na blod chtěla být za každou cenu myší a přirozená a vydrželo mi to celý rok a půl, kdy jsem vlasy dávala do formy jen cassiováním, teď nastal zlom a barvím na rezavo hennou - jednak mi barva víc sedí k povaze a cítím se s ní lépe, výraznější, hezčí, prostě kus Laughing Laughing a jednak obyčejná červená henna regeneruje stokrát líp, než cassia a svoje vlasy jsem po prvním hennění málem nepoznala Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poki
321-600
321-600


Založen: 19.3.2012
Příspěvky: 362

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2012 8:59 am    Předmět: Citovat

eMia napsal:
Tak já jsem po letech chemického barvení na černo, fialovo, zeleno, červeno, rezavo a odbarvování na blod chtěla být za každou cenu myší a přirozená a vydrželo mi to celý rok a půl, kdy jsem vlasy dávala do formy jen cassiováním, teď nastal zlom a barvím na rezavo hennou - jednak mi barva víc sedí k povaze a cítím se s ní lépe, výraznější, hezčí, prostě kus Laughing Laughing a jednak obyčejná červená henna regeneruje stokrát líp, než cassia a svoje vlasy jsem po prvním hennění málem nepoznala Smile


Ja ja by som si chcela dať pravú hennu a nie tie napodobeniny, ale keď nechcem meniť farbu... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2012 9:13 am    Předmět: Citovat

Poki napsal:


Ja ja by som si chcela dať pravú hennu a nie tie napodobeniny, ale keď nechcem meniť farbu... Crying or Very sad


Vím Sad Taky jsem nechtěla, nevím proč, přitom zrz a celkově červená mi sedí mnohem víc. Ale jestli máš tmavé vlasy, tak by to možná až taková změna nebyla Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poki
321-600
321-600


Založen: 19.3.2012
Příspěvky: 362

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2012 9:17 am    Předmět: Citovat

eMia napsal:
Poki napsal:


Ja ja by som si chcela dať pravú hennu a nie tie napodobeniny, ale keď nechcem meniť farbu... Crying or Very sad


Vím Sad Taky jsem nechtěla, nevím proč, přitom zrz a celkově červená mi sedí mnohem víc. Ale jestli máš tmavé vlasy, tak by to možná až taková změna nebyla Wink


To je pravda, moje vlasy sú tmavohnedé. Už som aj rozmýšľala, že by som tú hennu zaliala len silnou kávou (alebo čiernym čajom) a dala do nej aj jogurt (vraj sťahuje, nepustí tak to farbivo), ale strach tam je... Mne by taká farba aj išla (veď už som si to skúšala v photoshope Laughing), ale ja sa desím odrastania jak čert kríža Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
obliviate
41-80
41-80


Založen: 14.10.2012
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: so únor 15, 2014 5:56 pm    Předmět: Citovat

Kedže neexistuje nič nechcemické čo by vlasy zosvetlilo ostávam pri pôvodnej farbe.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elysion
321-600
321-600


Založen: 8.1.2014
Příspěvky: 335
Bydliště: Jižní Morava

PříspěvekZaslal: so únor 15, 2014 8:16 pm    Předmět: Citovat

obliviate napsal:
Kedže neexistuje nič nechcemické čo by vlasy zosvetlilo ostávam pri pôvodnej farbe.

Ale existuje, třeba heřmánek nebo citronová šťáva, ale jen trochu a musíš nanášet dlouhodobě a pravidelně, aby to šlo vidět Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
obliviate
41-80
41-80


Založen: 14.10.2012
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: so únor 15, 2014 10:53 pm    Předmět: Citovat

Elysion napsal:
obliviate napsal:
Kedže neexistuje nič nechcemické čo by vlasy zosvetlilo ostávam pri pôvodnej farbe.

Ale existuje, třeba heřmánek nebo citronová šťáva, ale jen trochu a musíš nanášet dlouhodobě a pravidelně, aby to šlo vidět Wink


O tom viem, skúšala som ale výsledok je oproti chemickej farbe nebadaný Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: ne únor 16, 2014 7:24 pm    Předmět: Citovat

no tak nevím, ale třeba mojí kamarádce heřmánkový šampon vytáhne blond pěkně.... a taky tu byla jedna holčina (nick už si nepamatuju), co tak dokonce zesvětlila i tmavější vlasy než špinavý blond...
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.