Natáčky, kulma, trvalá...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 51, 52, 53  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6a5900907435819f29cc7ec4fc9a04baZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
madeira
161-320
161-320


Založen: 30.11.2010
Příspěvky: 174

PříspěvekZaslal: st duben 17, 2013 11:16 am    Předmět: Citovat

Nelianna2 napsal:
madeira napsal:

Viděla jsem "magické natáčky" - http://www.slevnuj.cz/team.php?id=1698


Magičáky vlastním. Mám základnú sadu, kde nie sú ani tie extra dlhé, povedala by som že tá sada je tam na vlasy nad ramená. Takže moje (do pása) s tým natáčam len na koncoch, prípadne okolo tváre dám dve pod seba. Efekt to má celkom fajn aj takto, také zvlnené len na koncoch. Aplikácia je trošku krkolomná, ani ja doteraz niekedy neodhadnem hrúbku prameňa aby mi natáčkou prešiel. Ako to ničí vlasy (či málo alebo veľa) ti neviem povedať, používam ich ozaj raz za čas keď mám na to nerv Wink

Inak tým ako sú dierkované, tak v pohode sa dajú dať na mokré vlasy a tam ti doschnú skoro v rovnakom čase ako bežne. A netreba žiadny lak ani tužidlo, vlnky držia pekne celý deň (mne to viac nevydrží, ale ja mám také vlasy) a na druhý deň je ešte mierne zvlnenie.

Pri papolitoch nikdy neodhadnem vlhkosť vlasov, buď sú príliš mokré a v papilote neuschnú, alebo príliš suché a vlnky nedržia. Alebo keď chcem byť teda max kučeravá ako baran, tak na každý prameň osobitne dám penové tužidlo vo veľkom množstve a natočím Laughing vlny ako z betónu Laughing Ale vyzerá to skôr ako oceľové piliny než ako prirodzené vlnky Laughing


Aha, tak to by me s tema papilotama ani nenapadlo, takze jasna volba magicke natacky Smile Ony se nejak lisi na delku vlasu? Momentalne mam vlasy pod lopatky, ale necham je ted strihat (koupila bych si po ostrihani, protoze strihani bude na kadernikovi). Kolik jich je na hlavu potreba?
_________________
Akutně sháníme dočasné domovy pro opuštěné, nechtěné a týrané psy a kočky v Jižních Čechách. Pokud by měl někdo zájem, províce informací mi napište.
www.kockycb.estranky.cz
www.cibela.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nelianna2
81-160
81-160


Založen: 8.10.2012
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: st duben 17, 2013 8:53 pm    Předmět: Citovat

áno, viem že sa dajú kúpiť aj samostatne LEN extra dlhé, takže tak to bude asi so všetkými. Koľko ich je treba to záleží od toho aké máš husté vlasy, lebo mne sa do jednej natáčky zmestí prameň tak 1-2cm hrubý. Mokrých menej ako suchých. Ale dá sa aj tak, že dáš na suché a potom namočíš do vody a necháš uschnúť alebo vyfénuješ, efekt ten istý, len so suchými sa ľahšie pracuje. A tiež záleží od toho, či chceš natočené len konce, alebo od vrchu hlavy, tam by ich bolo asi treba viac.
Ale teraz to kúpiš u číňana za pár korún, takže prípadne dokúpiť ďalšiu sadu ak by bolo treba by nemal byť problém Wink A kvalitovo by to tiež malo byť podobné, ja mám akože originál, ale aj tak sa mi trhajú tie gumené srandy na koncoch natáčok, takže netreba platiť viac za to isté.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madeira
161-320
161-320


Založen: 30.11.2010
Příspěvky: 174

PříspěvekZaslal: čt duben 18, 2013 6:05 am    Předmět: Citovat

Nelianna2 napsal:
áno, viem že sa dajú kúpiť aj samostatne LEN extra dlhé, takže tak to bude asi so všetkými. Koľko ich je treba to záleží od toho aké máš husté vlasy, lebo mne sa do jednej natáčky zmestí prameň tak 1-2cm hrubý. Mokrých menej ako suchých. Ale dá sa aj tak, že dáš na suché a potom namočíš do vody a necháš uschnúť alebo vyfénuješ, efekt ten istý, len so suchými sa ľahšie pracuje. A tiež záleží od toho, či chceš natočené len konce, alebo od vrchu hlavy, tam by ich bolo asi treba viac.
Ale teraz to kúpiš u číňana za pár korún, takže prípadne dokúpiť ďalšiu sadu ak by bolo treba by nemal byť problém Wink A kvalitovo by to tiež malo byť podobné, ja mám akože originál, ale aj tak sa mi trhajú tie gumené srandy na koncoch natáčok, takže netreba platiť viac za to isté.


Paráda, moc díky! Už jsem objednaná ke kadeřníkovi, tak budu příští týden shánět dle konečné délky vlasů Smile
_________________
Akutně sháníme dočasné domovy pro opuštěné, nechtěné a týrané psy a kočky v Jižních Čechách. Pokud by měl někdo zájem, províce informací mi napište.
www.kockycb.estranky.cz
www.cibela.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Naoko
41-80
41-80


Založen: 4.4.2012
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: so květen 04, 2013 9:45 am    Předmět: Citovat

Poohlídni se u těch vietnamců, tam to bývá okolo 60-70,- Já jich v tom balení měla asi 12 a jsou to ty nejkratší. Jednoznačně nejlevněji to ale vyjde na ebay, tam seženeš různé délky (a teď už i šířky) spirál v jakémkoli množství.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madeira
161-320
161-320


Založen: 30.11.2010
Příspěvky: 174

PříspěvekZaslal: út květen 07, 2013 6:48 am    Předmět: Citovat

Naoko napsal:
Poohlídni se u těch vietnamců, tam to bývá okolo 60-70,- Já jich v tom balení měla asi 12 a jsou to ty nejkratší. Jednoznačně nejlevněji to ale vyjde na ebay, tam seženeš různé délky (a teď už i šířky) spirál v jakémkoli množství.


Tak jsem koukala a na e-bay to asi az tak vyhodny nebude... nejspis jenom kvuli tomu, ze tam sezenu jakoukoliv velikost, co?
http://search.eim.ebay.cz/?elc=3&kw=magic+leverag&ect=
_________________
Akutně sháníme dočasné domovy pro opuštěné, nechtěné a týrané psy a kočky v Jižních Čechách. Pokud by měl někdo zájem, províce informací mi napište.
www.kockycb.estranky.cz
www.cibela.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rejža
321-600
321-600


Založen: 29.12.2010
Příspěvky: 324

PříspěvekZaslal: čt březen 06, 2014 11:09 pm    Předmět: Citovat

Zdravím, chci se zeptat jestli existuje nějaká trvalá, která dělá jen třeba jemné vlny? Kudrlinky nechci, něco jako po zaplatených copech. viz video http://www.youtube.com/watch?v=7euqk2uH_Lc . Asi nic takového neexistuje, což Crying or Very sad . Už mě nebaví každý večer dělat francouzský cop, hlavně mi to většinou nevydrží ani do toho večera Sad .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Svejnohova
161-320
161-320


Založen: 15.1.2014
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: pá březen 07, 2014 10:02 am    Předmět: Citovat

nevím, to jaký tvar vlasů na hlavě po trvalé vznikne, to je otázka, na co/jak byly natočeny, ne? kdyžtak mě někdo opravte..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidney
81-160
81-160


Založen: 15.7.2013
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: pá březen 07, 2014 11:11 am    Předmět: Citovat

Rejža napsal:
Zdravím, chci se zeptat jestli existuje nějaká trvalá, která dělá jen třeba jemné vlny? Kudrlinky nechci, něco jako po zaplatených copech. viz video http://www.youtube.com/watch?v=7euqk2uH_Lc . Asi nic takového neexistuje, což Crying or Very sad . Už mě nebaví každý večer dělat francouzský cop, hlavně mi to většinou nevydrží ani do toho večera Sad .


Mělo by stačit říct kadeřnici, že chceš prostě vlny, ne kudrny, a ona by ti to měla natočit na velké natáčky. Jednu dobu jsem vlnitou trvalou měla.

A pak, když už je po všem, jsem na to měla ještě jeden trik, česání se kartáčem. Vlasy s trvalou by se správně měly rozčesávat jen hřebenem nebo prsty, pod kartáčem ti vlny povolí... což byl ale v tomhle případě přesně účel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
víla
161-320
161-320


Založen: 31.10.2009
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: st leden 07, 2015 1:54 pm    Předmět: Citovat

Mám takový nápad, který by spíš spadal do tématu "natáčky a vlnitokudrnaté vlasy", protože je takové od přírody mám a tedy si vlasy v podstatě natáčet nepotřebuju. Ale bavilo by mě to zkusit. Možná právě na takových vlasech by "natočené" vlny dobře držely a mohla bych třeba docílit jiného tvaru účesu nebo tak něco, nebo vzhledem k tomu, že se vlní různorodě, to nějak sjednotit. Jestli mě někdy štve, že nemám rovný vlasy (i když mě to neštve!), tak ten pocit proměny, když si někdo večer natočí vlasy a ráno má vlny, taky bych to chtěla zkusit, i když jsem to zkusila jen jednou v životě, když jsem byla malá a měla jsem vlasy rovnější než nyní, a výsledek byl úplně úžasný, tak, že na to nezapomenu. Všichni mi říkají, že u mě jsou natáčky zbytečné, asi jo, ale co kdybych si přece jenom vlasy natočila?
Jenom mám trochu obavy, co to s těmi vlasy udělá, aby je to nepoškodilo. Přece jenom je to divný natáčet vlnitý vlasy..., aby se nezacuchaly, protože ta manipulace s nimi je složitější. Jsou vhodné molitanové natáčky? Necuchají nějak vlasy? Právě ty molitanové se mi zdají nejlepší, lepší než umělohmotné. Jaké jsou zkušenosti s molitanovými natáčkami?
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/counter/wfzW1Ih/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elysion
321-600
321-600


Založen: 8.1.2014
Příspěvky: 335
Bydliště: Jižní Morava

PříspěvekZaslal: st leden 07, 2015 9:51 pm    Předmět: Citovat

Já mám taky vlnité vlasy a na stužkování jsem si je chtěla natáčkama přivlnit, měla jsem to na hlavě asi 4 hodiny a ty ludry mi ty vlasy místo toho narovnaly! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 51, 52, 53  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.