Natura Siberica
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=71273b4bbf9ef3d05955142c4b116c75Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2014 11:43 am    Předmět: Citovat

OT ... sem četla nejdřív s brokovnicí, pak se mě mozek snažil předsvědčit o brokolici a teprve pak ke mně došla ta borovice ... Very Happy Very Happy jako nechápu moje mozkové pochody... Very Happy konec OT
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
evka8
21-40
21-40


Založen: 16.7.2013
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: st březen 19, 2014 10:10 pm    Předmět: Citovat

Dneska jsem si hrdě odnesla z biokrámku kondicionér na barvené a poškozené vlasy. Nedívala jsem se na složení (nad informacemi o téhle značce už jsem se naslintala dost, tak na co to zdržovat, pořád se ohání ruskou přírodou, certifikátem a tak...). Kouknu na to pořádně až doma a ikdyž na stránkách mají napsáno, že kondicionéry "Neobsahují ropné produkty, silikony, umělá barviva..." ,je ve složení toto: Bis-Cetearyl Amodimethicone. A hned na čtvrtém místě. Jsem z toho dost na rozpacích a nevím co si myslet. Silikony nechci, ani kdyby byly rozustitelné jen škaredým pohledem. A navíc tak velkou plnou lahev. Můžete mi prosím někdo poradit, jestli to je teda zlý silikon, nebo se jen tak tváří? Dost mě to zaráží vzhledem k certifikaci a oficiálním informacím na webu. Chjo... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: st březen 19, 2014 11:13 pm    Předmět: Citovat

Z toho co jsem nasla se o silikon jedna, ovsem narozdil od "beznych" silikonu, konkretne tenhle se na vlas navaze pouze jednou (ma plusovy naboj, na povrchu vlasu je naboj minusovy) a jakmile si tim budes myt hlavu podruhe, tak se plus a plus odpudi a zustane jen v jedne vrstve.

Dale tam byla infomace ze "vydrzi nekolik myti" ...

Jinak silikony jako takove nejsou vylozene zlo, "zlem" zacinaji byt az kdyz se navrstvi a vlasy pod nimi trpi. Pokud ovsem nemas vlasy ktere je odmitaji uz z principu. Confused

http://www.naturallycurly.com/curlreading/curl-products/curlchemist-amodimethicone-and-other-amine-functionalized-silicones
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
evka8
21-40
21-40


Založen: 16.7.2013
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: st březen 19, 2014 11:43 pm    Předmět: Citovat

Díky moc, Jitt. Ony moje vlasy se silikony nějaký zásadní problém nemají, ale chtěla bych se jim ve jménu přírodní filosofie vyhnout. Taky se chystám na barvení henou a ta prý se silikony problém má. Nebo ne?.. A navíc je toho 400 ml. Měla jsem s ním velké plány no... Škoda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dragamira
21-40
21-40


Založen: 3.5.2014
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: čt červenec 03, 2014 7:30 pm    Předmět: Citovat

Hezký večer,
chtěla bych se zeptat,zda máte někdo zkušenost s tímto kondicionérem?Jde o zn. Natura Siberica-Kondicionér pro unavené a slabé vlasy "ochrana a energie ",níže posílám odkaz.A mohla bych se ještě zeptat,jestli je jeho složení dost škodlivé?Já se v silikonech tak úplně nevyznám, tak než bych to koupila(pokud vůbec),tak bych se vás ráda zeptala.

http://www.alpik.cz/natura-siberica-kondicioner-pro-unavene-a-slabe-vlasy-ochrana-a-energie-400ml/d-74736/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: čt červenec 03, 2014 9:59 pm    Předmět: Citovat

Mám jej doma, ale je v pořadí. Silikony si troufám říctm že tam nejsou...

"Silikony končí na
-cone, -thicone, -thiconol, -siloxane nebo -silane. "

zdroj http://dlouhevlasy.cz/pece-o-vlasy-kosmetika/top-tema-silikony.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dragamira
21-40
21-40


Založen: 3.5.2014
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: pá červenec 04, 2014 8:06 am    Předmět: Citovat

Děkuju za ten odkaz,už jsem si jej prostudovala:-)V pořadí-to znamená,že jsi jej zatím nepoužívala a teprve se chystáš?Až by jsi jej vyzkoušela,napsala by jsi,jak ti sedl na vlasy,co ti s nima provedl, jestli je dobrý a tak?:)Hledala jsem na netu,ale nikde jsem na něj nenašla recenzi (možná neumím hledat,nevímVery Happy).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: pá červenec 04, 2014 9:02 am    Předmět: Citovat

Dragamira: není zač: Až se k němu dostanu, určitě napíšu. zatím mám otevřebé 3 šampony Sanotint, lavera, Tomotei), balzám (Urtekram) a masku (weleda). Až něco z toho dojde, budu to měnit za natura sibericu. musím to ozkouše. (právě z Alpíka si beru šampony, tak abych příště věděla, jestli jo, nebo ne) jen nevím, jetli to stihnu ještě tenhle měsív Embarassed


mám ještě kondicionér a šampon pro suché vlasy "ochrana a výživa"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dragamira
21-40
21-40


Založen: 3.5.2014
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: pá červenec 04, 2014 9:36 am    Předmět: Citovat

To chápu,člověk to nemůže patlat všechno naráz:)Ale jak by jsi to ozkoušela,byla bych moc ráda za recenci;-)Právě včera jsem si z Alpíku objednávala prášek Amla,prášek Shikaki a pak ještě Argital-maska ze zeleného jílu,chtěla bych ji zkusit dát do délek, ale objednala sjem si to pidi balení(zatím na zkoušku, dost věcí mi na vlasech nesedne,proto si v posledni době rozmýšlím,co si pořídím,aby to pak nebyla zbytečná investice:-)). Ta maska Weleda,to je jen 1 typ masky nebo jich je více?(to už ale asi neptaří do tohoto vlákna,že?).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
evka8
21-40
21-40


Založen: 16.7.2013
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2014 4:32 pm    Předmět: Citovat

Tak tohle mě fakt mrzí... http://www.uvzsr.sk/index.php?option=com_content&view=article&id=2333:nebezpene-kozmeticke-vyrobky-24-6-2014&catid=73:nebezpene-vyrobky-rapex&Itemid=80
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.