Kouření - těla moření
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 51, 52, 53
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e7186726b3169a7964e4653355f84c50Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá duben 19, 2013 6:11 pm    Předmět: Citovat

Zkus se mrknout do trafiky v LASu, něco takového jsem tam viděla asi. Je to u vchodu naproti Blily Wink .
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: pá duben 19, 2013 6:32 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Zkus se mrknout do trafiky v LASu, něco takového jsem tam viděla asi. Je to u vchodu naproti Blily Wink .


díky za rychlou odpověď, nakouknu tam Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zvonilka
41-80
41-80


Založen: 22.10.2012
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: pá duben 11, 2014 6:32 pm    Předmět: Citovat

Mám otázku- jaký máte názor na aplikace pro chytré telefony, které mají pomáhat při odvykání kouření? Zobrazují se tam například grafy, kolik ste ušetřili a jak si vyčistili tělo od poslední cigarety... Mám totiž pocit, že ve skutečnosti závislost prohlubují, jelikož vám cigarety neustále připomínají.
Když člověk přestane kouřit, občas na cigarety myslí proto, že by si rád zapálil. Takhle na ně vlastně myslí dvojnásobně. když má chuť kouřit, ale i když se neustále kouká, jak je na tom podle aplikace...
Nikdy jsem nebyla silný kuřák, pak jsem ze dne na den přestala uplně na půl roku a opak do toho klasicky spadla znovu- už nejsem závislák, jednu si dát můžu, pak jsem si nainstalovala tuhle aplikaci a přijde mi to horší než lepší...
Omlouvám se za superdlouhý příspěvek a piště své názory i tipy na odvykání, budu moc ráda!!!! Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá duben 11, 2014 6:52 pm    Předmět: Citovat

zvonilka: kuracka sice nejsem, ale co se mi hodne osvedcilo (a nejen mne) je rada davat penize, ktere bych utratila za cigarety do pokladnicky nebo jine nadobky. Proste za kazdou usetrenou cigaretu kterou si nezapalis tam ty korunky nasypej ... bude te to motivovat spis k tomu "sypani" nez koureni, zvlast kdyz si slibis, ze na konci mesice si zajdes nekam "za odmenu" (ci si neco koupis) a vyuzijes na to prave (a jen a pouze) ty penize, ktere jsi "nasypala" do kourici nadobky Smile

Navic sama uvidis i tu sumu pekne pohromade a reknes si "jo, to jsem ale usetrila!" ... zadna aplikace to nespasi, bohuzel ..

Vice penizku, vice/vetsi odmena Wink
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zvonilka
41-80
41-80


Založen: 22.10.2012
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: pá duben 11, 2014 7:08 pm    Předmět: Citovat

to bych mohla zkusit, jenže nejsem "systematický" kuřák, že bych měla přesný počet na den, ale mohla bych vždy, když budu mít chuť, tak pak dát ty korunky na stranu... ale jestli to toho ďábla zaplaší, nevim Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá duben 11, 2014 7:37 pm    Předmět: Citovat

Za zkousku to stoji Smile neni to jen pro denni kuraky ... proste kdyz mas chut a nezapalis si, tak ulozis korunky. Ono i tak to pri dnesni cene cigaret dava slusnou castku a to uz je motivace ... Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: pá duben 11, 2014 7:40 pm    Předmět: Citovat

Kamarádovi pomohl Champix, ale je to drahé. On byl docela silný kuřák, tak se to vyplatilo (když si spočítal, kolik ušetří, až ty cigarety nebude kupovat). U tebe nevím, jak moc jsi do toho ochotná investovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zvonilka
41-80
41-80


Založen: 22.10.2012
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: so duben 12, 2014 5:17 pm    Předmět: Citovat

Housenka: Nejsem silný kuřák, nemyslím, že bych potřebovala jakékoliv substituce a tak. Můj problém bude především v hlavě, a to je možná horší než fyzická potřeba...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 51, 52, 53

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.