Prodloužení vlasů - clip in
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d7562f6e820d67679323de3bcc5cab6aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

používáte/li clip in?
ano a jsem spokojená
63%
 63%  [ 7 ]
ano používala jsem.
36%
 36%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 11

Autor Zpráva
Natty
81-160
81-160


Založen: 28.8.2012
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: út září 25, 2012 7:23 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
A to ty vlasy nosíš napojené jen do školy, nebo kdykoli když jdeš z domu?


Ano už len do školy aleaj sem tam napr ked idem posilky dam si taky tenky umely pas,aby mi vznikol aky taky drdol
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Natty
81-160
81-160


Založen: 28.8.2012
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: út září 25, 2012 7:29 pm    Předmět: Citovat

Kvetinka06 napsal:
Nelianna, asi máš ozaj tuhý korienok Smile. Buď rada. Vlásky máš očividne nielenže zdravé ale vyslovene silné. Tým clip inom si im určite nepomohla, ale asi si to dobehla inde. Tak prečo nie....
Ale aj tak by som sa bála komukoľvek povedať že je to v poriadku Smile.

Natty, no to som zvedavá na ten strašný strih Wink.
To je dobre, že vlásky pestuješ. 5krát do týždňa sa mi aj tak zdá moc. No pokiaľ to ináč nejde kúp si aspoň niečo na posilnenie korienkov, aby si nemala zachvíľku problémy.


Dam neskor foto do galerie,ked budem davať všetky fotky naraz,ale zlakneš sa Very Happy
čo mi odporúčas na korienky? Nechcem nič žihlavové alebo niečo čo postupne farbí(ztmavnuje) lebo sa momentalne snažim o zosvetlenie korienkov blond sprayom,neskor dam foto aj do galerky ako to ide
Teraz si par krat streknem na korienky harmančekovy čaj zmiešany s citronom mam to v takej flaštičke,vmasirujem to do korienkov Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: út září 25, 2012 9:07 pm    Předmět: Citovat

Nelianna: Nie, nemám ich už 9 mesiacov čo mi padajú + pol roka predtým. Mala som vždy "trubičky" neviem ako sa to volá, je to najšetrnejší spôsob, v podstate ti ten prameń prichytia nahriatou plastovou trubičkou. Baby si to nechcú dávať, že to viac padá, ale to je len o starostlivosti ( samozrejme žehličkou po tom prejsť tak by sa vytiahol ale ináč je to naozaj úplne pevné ). Keratín je strašne agresívny, ten naozaj nezíde ničím, jedine vytrhne vlasy.... Ja som si ho dala len na skúšku, že všetci hovorili že je lepší a potom už nikdy. Aj keď bola výmena, tak trubičky nahriala žehličkou a pekne stiahla a ten keratín drvila, ťahala, vyčesávala...
Samozrejme už ani ja nie som zástancom.... Možno niekto s tvojimi vlasmi to zvládne, ale aj tak to nie je konečné riešenie, bohužiaľ Sad.

Natty: tak skús biohar aktivátor, je bez zápachu, parabénov, asi najviac chválený, taký jemný gélik, vtiera sa do pokožky hlavy. Ževraj zahusťuje, zlepšuje kvalitu a zastavuje padanie (mne nezastavil, ale ani nič iné zatial... )
Hen harmanček s citrónom ale nemáš na výživu ale tiež na zosvetľovanie, ak to chápem správne. ( citrón pokožku skôr vysuší ako vyživí.) Papáš aj neaké vitamíny?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Natty
81-160
81-160


Založen: 28.8.2012
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: st září 26, 2012 4:50 pm    Předmět: Citovat

Kvetinka06 napsal:
Natty: tak skús biohar aktivátor, je bez zápachu, parabénov, asi najviac chválený, taký jemný gélik, vtiera sa do pokožky hlavy. Ževraj zahusťuje, zlepšuje kvalitu a zastavuje padanie (mne nezastavil, ale ani nič iné zatial... )
Hen harmanček s citrónom ale nemáš na výživu ale tiež na zosvetľovanie, ak to chápem správne. ( citrón pokožku skôr vysuší ako vyživí.) Papáš aj neaké vitamíny?


Vyskúšam dakujem za tip...kde ho zoženiem len v lekárni čo? a cena je aká?
áno je to na zosvetlenie,inak na výživu korienkov nemam vobec nič,aj ked si davam napr kokosák tak ho nikdy nedavam ku korienkom cca 3cm pod aby sa nezamastili,no možno to niekto robi aj inak Smile
Vitamíny momentálne žiadne,ale ked budu peniaze planujem si kupit Revitalon,raz som to užívala napoly so sestrou je to super,mala som zničene vlasy od čiernej farby a dostala som sa do povodnej hustoty..samoyrejme že som ich prestala ničit,inak si nemyslim že pomaha,treba vlasky šetriť
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: st září 26, 2012 5:20 pm    Předmět: Citovat

Ad biohar: http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=795 tu je o něm informací, že je můžeš vidlema přehazovat Smile
Kupuje se v lékárně a stojí jak kde, viděla jsem ho od stovky do dvou.
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: pá březen 22, 2013 11:58 am    Předmět: Citovat

http://www.protivna-blondyna.cz/2013/03/vyzkouseno-locahair-clip-in.html

V tom copu to vypadá dobře, ale jinak si nemůžu pomoct, přijde mi to strašně nepřirozené Sad Moje vlasy by sice oproti tomu vypadaly nezajímavě, i když je mám taky celkem dlouhé, ale aspoň jsem si je "vypěstovala" sama, fakt nevím, co je to dnes za módu mít všechno umělý (nemluvím o PB, její blog mě celkem baví, ale tak celkově-silikony, botoxy, příčesky...).
Jo a v anketě mi chybí možnost "nikdy bych nenosila cizí vlasy" Laughing
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Berushka18
0-7
0-7


Založen: 16.4.2014
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2014 1:28 pm    Předmět: clip in Citovat

Já mám tedy vlasy z clipinhair.cz, jsou pravé lidské a když se správně připnou, nevypadají uměle ani nepřirozeně. Spíš naopak, všichni se diví jak hezký mám účes Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.