Gumičky a různá sepínátka do vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=24437d125638d66bef955ec77af4c1c2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: po prosinec 09, 2013 7:33 pm    Předmět: Citovat

Olina napsal:
Máte taky pocit, že v drogeriích najdete jen odpudivé "ozdoby" do vlasů. Všechno je to plast Sad !

Jo. To je tak hnusné, ty velké plastové zrůdy nejlíp s leopardím potiskem Confused Rossmann nic, ale v Dm se občas vyskytne nějaký normálně vypadající skřipec a také tam měli a dosud mají takové ty "zobáky" na drdoly, kovové, šedé, ty vypadají docela kvalitně a slušně. a občas nějaké slušné spony s francouzským zapínáním (když člověk odfiltruje ty laciné s blyštivýma perlama a podobnýma "ozdobama"), jsou kovové a pěkných tvarů, ale to pobere jen menší množství vlasů.
Zbytek hrůza děs, vyřvané barvy, ošklivé tvary a levně vypadající kšunty.
Chtěla jsem sem dát dotaz na nějaký pěkný kvalitní ozdobný skřipec do vlasů, nebo prostě něco, co uchytí drdol, a vypadá to hezky. Hledám to po netu a zatím nic. A nechci dřevo ani takový ten černý materiál s šutrem na ozdobu. Prostě něco pěkného, vkusného, jednoduchého. Zatím nic, kromě flexi 8 sponky, ta je pěkná.
Možná je řešením jehlice do vlasů, ale tu nenosím, ty se asi taky dají sehnat hezké.
No hledám dál Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: po prosinec 09, 2013 8:45 pm    Předmět: Citovat

já se v drogeriích ani na vlasoozdoby nedívám. Drogerie= prášek na praní, jar a toaletní papír...

Když už, jdu se podívat právě do obchodu, kde se na specializují. A že je to dražší? No, ony ty materiály něco stojí, že?...

Sady nenosím, takže jsem se vlastvě ani nikdy nedívala, jestli mají i "díl" určený do vlasů..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2014 4:09 pm    Předmět: Citovat

neviete, kde by som zohnala taku tu gumku, ktorá vyzera ako..ehm..telefonna šnura? Very Happy neviem, ako inak ju popísať, vyzerá to byť plastové a take skrutene a už som to u mnohých videla ale nikde to neviem dostať Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vercaskockama
321-600
321-600


Založen: 12.11.2012
Příspěvky: 500

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2014 4:37 pm    Předmět: Citovat

Slavinka napsal:
neviete, kde by som zohnala taku tu gumku, ktorá vyzera ako..ehm..telefonna šnura? Very Happy neviem, ako inak ju popísať, vyzerá to byť plastové a take skrutene a už som to u mnohých videla ale nikde to neviem dostať Smile


http://www.parfums.cz/invisibobble/traceless-hair-ring-gumicka-do-vlasu-3-ks/?gclid=CLDR4rWq5b0CFTHItAodqDQAsA myslíš tohle? Smile je tady o tom i téma někde... kupovala jsem ji tuším v drogerii Rossmann? Pak je mívají v krámcích v obchodních centrech s doplňky atd.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Haiky
161-320
161-320


Založen: 5.2.2011
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2014 9:13 pm    Předmět: Citovat

Slavinka napsal:
neviete, kde by som zohnala taku tu gumku, ktorá vyzera ako..ehm..telefonna šnura? Very Happy neviem, ako inak ju popísať, vyzerá to byť plastové a take skrutene a už som to u mnohých videla ale nikde to neviem dostať Smile


Drogerie Teta (jestli je i na Slovensku).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lakrimozita
321-600
321-600


Založen: 2.1.2014
Příspěvky: 361

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2014 5:45 am    Předmět: Citovat

Slavinka napsal:
neviete, kde by som zohnala taku tu gumku, ktorá vyzera ako..ehm..telefonna šnura? Very Happy neviem, ako inak ju popísať, vyzerá to byť plastové a take skrutene a už som to u mnohých videla ale nikde to neviem dostať Smile


Ja som ju videla aj v Kauflande.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2014 9:21 am    Předmět: Citovat

Dakujem krasne za odpovede Smile)) uz ich maaam Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vercaskockama
321-600
321-600


Založen: 12.11.2012
Příspěvky: 500

PříspěvekZaslal: st květen 21, 2014 4:15 pm    Předmět: Citovat

Máte tip na nějakou širší gumičku, která by nelámala vlasy při vysokém culíku/ohonu? Myslela jsem, že to vyřeší froté gumičky, ale do nich se mi vlasy zacuchávají a zamotávají, takže je sice tolik neláme gumička, ale ničím je já při sundavání... Přemýšlím o látkových gumičkách, ale ty velké se mi prostě nelíbí a ty malé pravděpodobně neřeší problém lámání při častém nošení ohonu...?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rejclie
81-160
81-160


Založen: 9.3.2010
Příspěvky: 140

PříspěvekZaslal: st květen 21, 2014 6:21 pm    Předmět: Citovat

Nemohla jsem najít gumičky, které používám já (a mně se osvědčily), takže jsem je vyfotila do své galerky. Jakoby tři spletené gumičky do copu schycené takovým korálkem. Vlasy se o něho nezachytávají, v pohodě. Ale zas nevím, jak dlouhé máš vlasy - s mojí délkou tak maximálně do středu hlavy, ale spíš níž.

Nejsem si úplně jistá, kde se dají sehnat. Fialovou s několika dalšími odstíny jsem koupila kdysi v hračkářství, ty ostatní možná v obchodě s vlasovými doplňky, ale už nevím kde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vercaskockama
321-600
321-600


Založen: 12.11.2012
Příspěvky: 500

PříspěvekZaslal: st květen 21, 2014 6:38 pm    Předmět: Citovat

rejclie: Děkuju za tip Smile možná by něco takového mohli mít v Sise, tak jen se tam dostat Smile (přiznávám, že se většinou těch se spojem bojím, tak bych po nich sama od sebe nesáhla)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.