Zdravá strava a životní styl
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a45f6f0c5f844f4cb9789e76e665fee9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2014 7:54 am    Předmět: Citovat

:lol: Ale to nebyla pobídka, abyste mi začaly hlásit, kolikrát denně/týdně máte maso. Užijte si velikonoce, ať už si budete pochutnávat na čemkoli :D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikinecka
321-600
321-600


Založen: 14.3.2010
Příspěvky: 571

PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2014 9:17 am    Předmět: Citovat

Na to jsem se ptala já. Laughing Chtěla jsem vědět, jak moc se lišim od ostatních, co maso potřebují. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vercaskockama
321-600
321-600


Založen: 12.11.2012
Příspěvky: 500

PříspěvekZaslal: pá duben 25, 2014 11:59 am    Předmět: Citovat

vercaskockama napsal:
Takže tam chodívám většinou jen pro kusy masa a ne pro jejich masné výrobky


Muž měl chuť na vinné klobásy, tak jsem to tedy porušila a koupila je. A podruhé je zrovna u nich fakt už nekoupím. První věc: Po chvíli pustily tolik vody, že klobásy vyloženě plavaly... Druhá věc: Něco tak šíleně přesoleného jsem teda dlouho nejedla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Haiky
161-320
161-320


Založen: 5.2.2011
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: ne duben 27, 2014 7:29 am    Předmět: Citovat

Holky,jak to máte s partnerem? Smile

Já jsem od toho svého úplný opak,ale fungujeme dobře,dokonce moji králičí stravu respektuje víc než má rodina.
(pro upřesnění-já jsem skoro veganka s mega přísunem syrového ovoce a zeleniny,různých luštěnin atd. a on závodní trojbojař-maso,proteiny,rýže,mléko,ořechy...)

Zajímalo by mne jak pak řešíte vaření,když jíte úplně jinou stravu než ten druhý?
Neberu to jako problém,jen sháním rady abych v budoucnu nemusela stát půl dne u plotny Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrejcovaGabriela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 17.4.2010
Příspěvky: 667

PříspěvekZaslal: ne duben 27, 2014 8:34 am    Předmět: Citovat

chasmet napsal:
S tou 0 a masem potvrzuji Wink jakmile ho nemám, je zle. Věřím tomu docela. Mám i slané snídaně. Dát si ráno na hladový žaludek ovesné vločky, tak to se mnou šlehne. Ale takový čerstvý kuřecí řízeček, hehe Twisted Evil

Tak já jsem 0+ a mám to naprosto opačně Very Happy Laughing
_________________
Prave mam amnezii a zaroven deja - vu. Myslim, ze jsem na to predtim zapomnel. (Steven Wright)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: ne duben 27, 2014 9:12 am    Předmět: Citovat

Haiky, my to teda nemáme jako úplné opaky, alá já nejím lepek a mléčné výrobky a přítel jí všechno. S vařením to máme tak, že vařím to, co jím já, a když chce muž k tomu něco navíc, nebo chce něco jiného, tak si to uvaří sám.
V praxi to většinou funguje tak, že jenom dělám dvě různé přílohy, to mi moc času nezbere, jestli dám vařit jeden hrnec těstovin nebo dva, to už je jedno. A když chce třeba koprovku, tak si ji holt uvaří.
Ale tohle pro tebe asi moc užitečné není, když máte stravování tak různé...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Haiky
161-320
161-320


Založen: 5.2.2011
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2014 11:17 am    Předmět: Citovat

egle napsal:
Haiky, my to teda nemáme jako úplné opaky, alá já nejím lepek a mléčné výrobky a přítel jí všechno. S vařením to máme tak, že vařím to, co jím já, a když chce muž k tomu něco navíc, nebo chce něco jiného, tak si to uvaří sám.
V praxi to většinou funguje tak, že jenom dělám dvě různé přílohy, to mi moc času nezbere, jestli dám vařit jeden hrnec těstovin nebo dva, to už je jedno. A když chce třeba koprovku, tak si ji holt uvaří.
Ale tohle pro tebe asi moc užitečné není, když máte stravování tak různé...


děkuji za odpověď.
Jo,já lepek nekonzumuju taky (to jsme zapomněla napsat) ale není s tím problém,protože bezlepkový přílohy alá brambory,rejže atp. jsou úplně běžné.
Je fakt,že jsme oba dost vybíraví,ale partner se přes to dokáže přenést a občas nějakou zeleninu nebo pohanku pozřít Very Happy Je to určitě i o zvyku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Violet
161-320
161-320


Založen: 24.8.2007
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: út květen 06, 2014 2:05 pm    Předmět: Citovat

0+ a dá se říct, že s pár přestávkami, kdy jsem si potřebovala vyjasnit co a jak a hlavně proč vlastně, jsem 8 let vegetarián omezující i ostatní živočišné výrobky Cool A jelikož jsem si to v hlavě už urovnala, tak jím asi zůstanu napořád.
Přítel je masožravec vyrůstající na moravské vesnici, takže je zvyklý na zabijačky apod, ale on se mnou nikdy problémy neměl, moje jídlo mu až na výjimky chutná (až na neochucené tofu, ale aspoň zbyde víc pro mě Twisted Evil) a dokonce svou mamku naučil, že mi má dělat všechno na rostliném oleji a ne na sádle Laughing Já s ním problémy mám, protože mě občas ubíjí to, že někdo může mít na věc jiný názor, než já, prostě se učím tolerancí a počítám do desíti Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: út květen 06, 2014 7:54 pm    Předmět: Citovat

Haiky napsal:
děkuji za odpověď.
Jo,já lepek nekonzumuju taky (to jsme zapomněla napsat) ale není s tím problém,protože bezlepkový přílohy alá brambory,rejže atp. jsou úplně běžné.
Je fakt,že jsme oba dost vybíraví,ale partner se přes to dokáže přenést a občas nějakou zeleninu nebo pohanku pozřít Very Happy Je to určitě i o zvyku.

Můj muž je v tomhle právě úplně zlatý, třeba když mu naservíruju pohanku s fazolema a zeleninou, tak to zbaští ani nemrkne (a když se zeptám, tak ještě pochválí). Za tohle jsem hrozně vděčná, že sní všechno a nefrfňá, i když vím, že by si dal třeba radši bůček Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: út květen 06, 2014 8:55 pm    Předmět: Citovat

egle napsal:

Můj muž je v tomhle právě úplně zlatý, třeba když mu naservíruju pohanku s fazolema a zeleninou, tak to zbaští ani nemrkne (a když se zeptám, tak ještě pochválí). Za tohle jsem hrozně vděčná, že sní všechno a nefrfňá, i když vím, že by si dal třeba radši bůček Laughing


Egle, půjč mi tvýho chlapa Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.