Minerální líčení
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 43, 44, 45  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d60b9390e6a855c7a32d3cfad0b73b20Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
gramostola
161-320
161-320


Založen: 23.5.2012
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: út červen 26, 2012 7:39 pm    Předmět: Citovat

já právě sylšela, že ten kabuki od Elfu jaksi pouští chlupy

nemáté tip kde koupit kabuki přímo v Praze? nechce se mi platit poštovné, kvůli jednomu štětci Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: út červen 26, 2012 7:49 pm    Předmět: Citovat

Tedka myslim maji (nevim jestli to jeste plati) akci bez postovneho ...

A mozna taky zalezi kus od kusu. Tezko rict ... ja jsem s tim svym spokojena.
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gramostola
161-320
161-320


Založen: 23.5.2012
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: út červen 26, 2012 8:02 pm    Předmět: Citovat

hmm tak akce skončila včera a bylo to jen pro objednávky nad 400 Confused ...ale díky Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ultraviolet
21-40
21-40


Založen: 29.4.2012
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: st červen 27, 2012 3:36 pm    Předmět: Citovat

Jitt napsal:
Lily Lolo bych nekdy chtela vyzkouset, ale bohuzel jsem v Brne jeste nenasla kamennou prodejnu a jen tak "baj vocko" vybirat odstin ze stranek se mi ale vubec nechce (vzhledem k cene).

Přímo v obchodech nemají, ale v salonech jo:
http://www.lilylolo.cz/pages/kde-nakoupit.html
Z UK stránek LL se dají objednat vzorky za £1.29, já jsem to při vybírání řešila objednáním toho "ready set glow" balíčku (3 vzorky make-upu, jeden vzorek fixačního pudru a malý kabuki štětec dohromady za dvanáct liber) a pak ještě pár těch samostatných vzorků, nehodící se jsem pak rozdala... ale pokud máš možnost někam zajít, vyjde tě to o poznání levněji Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: so červenec 07, 2012 11:09 pm    Předmět: Citovat

EDM majú nový typ make-upu jojoba base. čo naň vravíte ?

ja nadšená teda nie som, mám najsvetlejší odtieň alabaster, je na mňa tmavý (som teraz opálená dokonca), veľmi nekryje a celkovo pôsobí ako taký púder.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ultraviolet
21-40
21-40


Založen: 29.4.2012
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2012 3:28 pm    Předmět: Citovat

Pokud sem dnes někdo zabloudíte, dnes mi došel mail - dnes do půlnoci (GMT) je na www.lilylolo.co.uk sleva 15% na všechno, LL slaví narozeniny. To pokud jste někdo měli v úmyslu utrácet za parádu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heather
161-320
161-320


Založen: 20.9.2013
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: po duben 28, 2014 1:32 pm    Předmět: Citovat

Jdu sem přidat zkušenost s minerálními makeupy Smile poslední dva roky jsem používala BB krémy od Skin79, moje pleť na ně ale reaguje dost zle, tvořilo se mi podkožní akne a stav se spíš zhoršoval, tak jsem se rozhodla pro minerály.
Výběr padl na EDM, nejdřív jsem zavítala do Bioo obchodu v Kotvě a naivně si myslela, jak dostanu 5 vypsaných vzorečků na vyzkoušení. Jéé jak jsem se spletla, dostala jsem pouze Light Neutral a byl mi doporučen vzorek Blondie of Lily Lolo, na ten jsem se moc netvářila a hodila ho do kouta. Na Pureskin.cz jsem objednala 5 odstínů od EDM a doma začalo zkoušení. Jaké bylo mé překvapení, když mi ani jeden z nich nesedl. A to jsem měla odstíny jako Linen, Ivory, Fairy Light Neutral a vše bylo moc tmavé Sad Z nouze jsem sáhla po Lily Lolo a jaké bylo mé překvapení, když byl vzoreček ze všech nejsvětlejší, ale i přesto trochu tmavý. Volba už pak byla jasná, šla jsem si pro velké balení Lily Lolo China Doll, je to výborný odstín pro bledule zvyklé používat BB krémy.
Také se mi velmi líbí aplikace a to jak se dá vrstvit a vytvořit si tak vlastní požadované krytí a přitom vypadá stále přirozeně.
Takže jsem nadšená. Bohužel za mě Everyday Minerals ne, i ty nejsvětlejší odstíny byly moc oranžové Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kaisha
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2009
Příspěvky: 846

PříspěvekZaslal: út duben 29, 2014 11:32 am    Předmět: Citovat

Kdo občas vyrazíte do Prahy a chcete si nechat poradit nebo vyzkoušet odstín pudrového minerální make-upu od Lily Lolo, tak já jsem byla tady. http://www.greenwave.cz/greenwave_boutique

Je to obchůdek u metra Národní třída, Purkyňova 74/2.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heather
161-320
161-320


Založen: 20.9.2013
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: čt květen 08, 2014 11:31 am    Předmět: Citovat

Musim souhlasit s prispevkem vyse. Navic greenwave je lepe zasobeny nez biooo. Sehnala jsem tam Flawless Matte i korektor. Mimochodem korektor Lily Lolo (odstin Barely Beige je k makeupu China Doll skvely) je nejlepsi co jsem zkusila a ze uz jsem jich zkusila nekolik od Essence, Lorealu az pres MAC ale tento je nejlepsi a navic pupinky vazne zklidnuje. Jsem rada ze jsem tuhle kosmetiku objevila. Lecim se po Skin79 a tohle je jak balzam. Jedinou chemii mam tvarenku od MACu ale tu chci pak nahradit take Lily Lolo. Abych jen nepela chvalu, tak jsem mela moznost vyzkouset bronzer Waikiki a ten me moc neuchvatil a i na me byl moc tmavy. Mate zkusenost s jejich ocnimi stinu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veera
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2011
Příspěvky: 964

PříspěvekZaslal: čt květen 08, 2014 12:50 pm    Předmět: Citovat

Oční stíny rozhodně nemůžu doporučit (minimálně pokud jde o odstíny African Violet a Parma Violet). Pigmentace slabá a není problém je pár tahy úplně setřít.

Jak je na tom odstín toho korektoru v porovnání s China Doll? Světlejší, tmavší, nebo úplně stejný? Mám korektor Blondie a ten je na mě až moc světlý, tak mě napadlo, že pořídím i tenhle a případně je budu míchat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 43, 44, 45  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.