Fotografování a my.....
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 19, 20, 21
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2cebb135edcdf0f91575c0056d98eef5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

môj vzťah k foteniu
Rád fotím všetko čo ma zaujme, ale nerád sa fotím
50%
 50%  [ 14 ]
Nerád fotím, ale rád sa nechám odfotografovať
3%
 3%  [ 1 ]
Nerád fotím a nerád sa fotografujem...
7%
 7%  [ 2 ]
Rád fotím aj sa rád nechám odfotografovať..
39%
 39%  [ 11 ]
Celkem hlasů : 28

Autor Zpráva
danny1691
***moderátor***


Založen: 18.12.2011
Příspěvky: 1634
Bydliště: Ravenholm

PříspěvekZaslal: st leden 08, 2014 6:43 pm    Předmět: Citovat

a víte, že existuje i Zoner Free? Například danny ho používá Wink

Je v angličtině a z české IP se se to trošku hůř hledá bo je to furt odkaz na placeného...

aha, tak je to snad v klidu. http://free.zoner.com/ nezkoušel jsem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chasmet
161-320
161-320


Založen: 3.8.2012
Příspěvky: 213

PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2014 11:13 pm    Předmět: Citovat

Dlouhovlásky s nadšením do focení, nevím kam s mojí nabídkou, snad sem Wink ale nabízím fotografování formou TFP - tedy zdarma, nejsem profík, jen nadšenec Smile)) Ráda bych nějak zahrnula do pár fotek i tématiku dlouhých vlasů, tak kam jinam pro modelky, že? Twisted Evil Klidně se mi ozvěte do zpráv nebo přes facebook a třeba se domluvíme. Lokalita nejlépe Brno nebo Orlickoústecko, tam se občas vyskytuji v lesích a to je velká paráda, pokud byste některá zvládla dojet Wink Jsem na tom teď sice hodně mizerně s časem Very Happy ale tak třeba se domluvíme předběžně i na nějaký termín do budoucna Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: út duben 29, 2014 9:31 pm    Předmět: Citovat

Prosím o radu lidi, kteří se vyznají ve fototechnice. Hledám náhradu za svůj bývalý fotoaparát a mám relativně úzké požadavky. Aby to umělo co nejlíp fotit i při hodně mizerným světle (doma máme buď hodně mizerný, nebo jen mizerný, v letní poledne) a aby to mělo rychlou odezvu (kočky a batolata se hýbou jak naspídovaný želvy). Ostatní parametry mě až tak extra nezajímají, nebudu fotit žádný blizny květů ani velkoformátový plakáty, potřebuju to hlavně na takové lepší domácí focení, které se ale nebudu muset bát ukázat i jiným lidem, zaarchivovat a hodit na net. Rozhodně se obejdu bez věcí typu okamžitý sdílení a podobný blbiny.
Rozpočet mám nastavený tak, že totální maximum je 6000 a ráda bych, kdyby mi z nich něco zůstalo (i mobil odchází do křemíkovýho nebe, ale pomaleji a na ten mám ještě mírnější požadavky Smile )
Předběžně mi kamarád poradil tyhle kousky, s tím, že se na to ještě mrkne, ale už se mrká měsíc, tak radši rozhazuju sítě i dál Smile
Canon IXUS 265 HS stříbrný
Canon PowerShot SX510 HS
Canon PowerShot SX260 HS zelený
Canon PowerShot SX600HS černý
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: st duben 30, 2014 7:48 am    Předmět: Citovat

Bone, v téhle foťákové oblasti nemám nastudováno, ale ani se na to dívat nebudu a poradím ti tohle: jdi do krámu a ty kamarádem předvybraný foťáky vem do ruky. Za prvý si vyzkoušíš tu odezvu, za druhý bude důležitý, jak ti padnou do ruky. Za třetí v krámě je taky prd světlo, takže vyzkoušíš, jak to fotí tam, srovnáš a odneseš si favorita (nebo odejdeš dom a objednáš po netu). Nic nenahradí ten osobní kontakt. Resp. to je důležité pro mě.

Jinak mě tak napadlo, když už to vlákno mám otevřené... Megapixel má akci "Rok s Megapixelem", v rámci toho je teda nějaká fotosoutěž o zajímavé fotoceny, ale co chci napsat hlavně, tak dělají workshopy a semináře zdarma. Je to teda zejména asi pro Pražáky (konává se to v jejich krámě v Holešovicích), podrobnosti tu:
http://www.megapixel.cz/workshopy-a-seminare
Byla jsem na několika a bývá to dobře udělané - většinou přednáška, kde jsem se dověděla více či méně (podle tématu) nových věcí (ale vždycky něco pro mě nového tam bylo) a pak často možnost si něco vyzkoušet (objektivy, prohlídnout papíry, rámy,...)... byly i fotoprocházky, někdy můžete donést své fotky a ostatní účastníci a přednášející vám dají zpětnou vazbu. Nabídka vypsaných aktivit se průběžně doplňuje a mění.
Tak kdyby to někoho zaujalo... Podle mě příjemná a extralevná možnost se něco dovědět a dovzdělat se jinak než čtením na netu a následným pokusem a omylem (nebo zaplacením kursu).
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: st duben 30, 2014 3:35 pm    Předmět: Citovat

Osobní testování mám taky v plánu, spíš jsem myslela, jestli mi někdo poradí, co dalšího zkusit, případně proč se některému z uvedených foťáků vyhnout.
Doteď jsem fotila 12 let starým turistickým automatem, který byl nízká třída i ve své době a nějaké teoretické technikálie fakt neznám (a při pokusu to nastudovat mi málem vytekl mozek uchem, tak jsem doufala, že někdo tomu rozumí víc Smile ).
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st duben 30, 2014 6:04 pm    Předmět: Citovat

Bone, můžu zkusit předhodit ten výběr muži, akorát bude asi problém odchytit ho někdy mezi prací...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: st duben 30, 2014 8:41 pm    Předmět: Citovat

Díky moc, ono to nijak extra nehoří, v řádu týdnů až měsíců mi to stačí Smile
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 19, 20, 21

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.