Bolest pokožky hlavy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e558a1c856878164de98e7327022a455Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kikinecka
321-600
321-600


Založen: 14.3.2010
Příspěvky: 571

PříspěvekZaslal: st listopad 27, 2013 11:06 am    Předmět: Citovat

No myslím, si,že to nebude krční páteř, cvičím pravidelně - 3x týdně navíc mě pokožka hlavy bolí hodně nahoře přibližně v místech, kde končí pěšinka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Keyt
161-320
161-320


Založen: 14.1.2013
Příspěvky: 273

PříspěvekZaslal: st listopad 27, 2013 12:38 pm    Předmět: Citovat

lethality napsal:
Keyt napsal:
Bolí to pouze při nějakém tlaku, třeba když se chci poškrábat nebo na místo omylem trochu zatlačím.


a nemáš na tom místě třeba nějaký bolák/jebák? já se taky někdy škrábnu do takového neřáda a taky to dost bolí... Smile

jinak nevím, to, co psala Jitt, si myslím, že bude dost blízko pravdě (někdo má od zatuhlé krční páteře i migrény) jinak nevím, co by to mohlo způsobovat.... chtělo by to zkusit asi nějaké ty cviky a masáže, třeba vám to pomůže, holky... Smile


Právě tam nic nemám, ptala jsem se na to, protože si tam sama nevidím, a prý to ani nebylo zarudlé nebo něco takového, prostě nic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: st listopad 27, 2013 12:54 pm    Předmět: Citovat

Keyt: Jestli casto nosis gumicku, tak to muze byt i dlouhodobym podrazdenim vlasovych korinku, jak to za tu gumicku taha ... obcas mi to dela taky, ze culik proste "nesnesu" i kdyz si ho cesu porad stejne nizko, na tyle hlavy. Je to takovy pocit, ze cela vaha tech vlasu v gumicce nejakym zpusobem "visi" jen na malem praminku na temeni a jedine co mi pomuze je to sundat a nechat odpocinout (a trousit pri tom vlasy kudy chodim :X)
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Keyt
161-320
161-320


Založen: 14.1.2013
Příspěvky: 273

PříspěvekZaslal: st listopad 27, 2013 12:56 pm    Předmět: Citovat

Nad tím už jsem též přemýšlela, myslela jsem si i to, že jsem si vlasy třeba v noci nějak přilehla, ale gumičku už jsem neviděla pár týdnů, právě i v té době, kdy to začalo. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Myramell
0-7
0-7


Založen: 7.2.2010
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: pá listopad 29, 2013 1:04 pm    Předmět: Citovat

Je to začarovaný kruh a hlavně ty potíže jsou takový nárazový, že se dá těžko vysledovat, co by je asi mohlo způsobovat. Nyní mám asi tak 14 dní klid, což je fajn. Smile Jinak jsem ráda, že jste mne uklidnily a zavrhly, že by to mohlo mít spojitost s délou a hustotou. Stříhání tedy odkládám na neurčito. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Keyt
161-320
161-320


Založen: 14.1.2013
Příspěvky: 273

PříspěvekZaslal: so listopad 30, 2013 1:27 pm    Předmět: Citovat

Bolest pořád pokračuje, teď se navíc i stěhuje, vždycky je to nějaké místo na temeni hlavy. Nyní už stačí jen třeba přehození vlasů na jinou stranu. Confused Vůbec nevím, čím to může být. Na noc ve středu jsem měla volný cop kvůli vlnám a to je vše, vlasy jsou jinak rozpuštěné, takže žádné tahání gumičkou se nekoná a přesto se to zhoršuje. Nejhorší na tom asi je to, že z bolesti pokožky potom začne bolet i hlava.
Zkoušela jsem jemnou masáž, případně vmasírovat trochu tea tree oleje, bylinkový oplach, abych kůži trochu zklidnila... A nic. Ani vlasové masky nedělám, abych je nemusela mít stažené pod igelitem a pokožku více namáhat, výsledek žádný. Sad
Edit: jelikož se nikam nechystám, zkusím jemně vmasírovat trochu ricinového oleje a uvidím, co to udělá, snad to nebude ještě horší...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Keyt
161-320
161-320


Založen: 14.1.2013
Příspěvky: 273

PříspěvekZaslal: čt prosinec 05, 2013 12:48 pm    Předmět: Citovat

Tak já se hlásím po několika dnech.
Známý fyzioterapeut mi poradil mazat bolestivá místa a ledviny Artrinem, což jsem dělala každé ráno a večer, pokožku hlavy jsem poslední dva dny musela vynechat, protože jsem potřebovala mít nemastné vlasy. Jednou jsem zkoušela vmasírovat ricinový olej, nepřišlo mi to ani horší, ani lepší, stejně tak s tea tree olejíčkem. Včera jsem udělala bylinkový oplach a dnes už je bolest skoro pryč.
Nejlepší rada je asi na vlasy vůbec nesahat a nedělat žádné utažené účesy, ani culíky, nic. Přišlo mi, že jakkoliv jemná masáž mi stejně akorát vyvolala jen bolesti hlavy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Keyt
161-320
161-320


Založen: 14.1.2013
Příspěvky: 273

PříspěvekZaslal: čt květen 01, 2014 8:03 pm    Předmět: Citovat

Opět píši po několika měsících a teď už jsem opravdu bezradná...
Doteď nevím, z čeho to je, proč to je, jak se toho zbavit...
Bolest se pomalu v řádu měsíců zmírňovala až skoro vymizela, ale to jsem s vlasama nesměla dělat nic, ani obyčejný culík. Umýt, učesat, nechat a případné bolesti si vůbec nevšímat. Žádné masáže ani přípravky nebo olejíčky nepomáhaly.
No ale teď hlavní problém - říkala jsem si, že když už je to víceméně ok, můžu zkusit alespoň přes noc navlnit vlasy ponožkovým drdolem, což jsem dělat neměla, od té doby mě opět hrozně bolí jedno a to stejné místo na hlavě jako předtím, taková malá ploška na temeni. Spíše se to zhoršuje, než aby se to zlepšovalo.
Vůbec netuším, co to způsobuje, zkoušela jsem více pít, protože dříve jsem málo pila, nic... Zkoušela jsem výše zmíněné přípravky od fyzioterapeuta, různé olejíčky, masáže, dokonce cvičení na krk, stále nic.
Jsem z toho už hodně zoufalá, je to dost intenzivní a vyvolává to i dost nepříjemné bolesti hlavy a celkově to prostě všechno hodně znepříjemňuje. Sad
_________________
The physical cutting of hair is a manifestation of the loss of a loved one, a loss of a relationship, and a loss of a part of self.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.