Šampony a další vlasová kosmetika pro blondýnky
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ae45bf46cfac0d94e15899108e8a4c68Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mylady
8-20
8-20


Založen: 11.11.2007
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: so listopad 17, 2007 12:27 pm    Předmět: Šampony a další vlasová kosmetika pro blondýnky Citovat

Ahooj lidi,
chtěla bych se zeptat zda pouzíváte nějaké ty šamponky a kondicionéry určené určité barvě vlasů???
Já třeba nedávno zkoušela Johna Friedu - sheer blonde, Platinum to champagne. A můžu je chvált Razz
Jaké jsou vaše zkušenosti?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: so listopad 17, 2007 3:57 pm    Předmět: Citovat

Kdysi dávno jsem používala různé šampony pro blond vlasy, snad nějaká Nivea, možná i Sunsilk, ale nikdy jsem neviděla výsledky. Možná i proto, že jsem je nehledala. Dnes bych se k těm značkám nevrátila.

Neznáš nějakou přírodní nebo bio značku, která by také měla nějaké zesvětlovací účinky? To bych posháněla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mylady
8-20
8-20


Založen: 11.11.2007
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: so listopad 17, 2007 4:12 pm    Předmět: Citovat

Cau Kathy....nemam moc zkusenosti z bio znackami...pouze Lavera a Logona. Ale myslim si, ze prirodni zesvetlujici ucinek by meli mit sampony s heřmánkem Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: so listopad 17, 2007 4:53 pm    Předmět: Citovat

Jojo, to ano. Heřmánek jsem používala i jako splach po umytí nebo jako součástí masky, ale taky nikdy nepomohl, jenom šíleně vysušil Sad

Teď se ale chystám na použití medu, citronu a kondicionéru, tak snad mi to trochu barvu zvýrazní Smile Zatím jsem používala jen med a koncidionér po umytí, chytlo to pěkný zlatavý, i když ne moc zesvětlený odstín, takže ten citron tomu snad pomůže.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: út listopad 20, 2007 10:43 am    Předmět: Citovat

Pokud někomu jde jen o šampon na blond vlasy,tak z jedné diskuse jsem se dozvěděla že je dobrý Redken na blond vlasy. Jedna holka tam psala že má takovou tu barvu myší šedi a že tento šampon jí je zesvětluje. Jestli obsahuje peroxid tak to nevím,ale pro někoho kdo tohle neřeší a nezkoumá by to šlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: st listopad 21, 2007 2:34 pm    Předmět: Citovat

Rozjasnění nevýrazně blond vlasů slibuje šampon Daddy-o od Lush, jak moc to funguje - nevím, protože mám hnědé. Jinak je ten šampon prima, i když spíš uhlazuje, ale nádherně fialkově voní. Asi obecně nebude dobrý na mastné vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: st listopad 21, 2007 2:54 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Kdysi dávno jsem používala různé šampony pro blond vlasy, snad nějaká Nivea, možná i Sunsilk, ale nikdy jsem neviděla výsledky. Možná i proto, že jsem je nehledala. Dnes bych se k těm značkám nevrátila.

Neznáš nějakou přírodní nebo bio značku, která by také měla nějaké zesvětlovací účinky? To bych posháněla.



Od Lush je taky tuhý šampon Blonde a maska Marylin, která tak pěkně voní, že lituju, že nejsem blondýnka Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: po listopad 26, 2007 7:29 pm    Předmět: Citovat

Já mám dobrou zkušenost se šamponem Shine Blonde od Loreal Proff., ten je fakt super. Pak byl dobrej od Gliss Kuru Shining Blonde a to celá řada ( bezvadně se po něm lesknou vlasy ). Zkusila jsem i od Timotei na blond vlasy šampon pro zlaté odlesky ( heřmánek a výtažek z jantaru ), ale nic moc. A suprovej je pytlíček masky od Reelle pro oživení blond vlasů Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
beruska
0-7
0-7


Založen: 8.6.2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: po listopad 26, 2007 10:17 pm    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
Já mám dobrou zkušenost se šamponem Shine Blonde od Loreal Proff., ten je fakt super. Pak byl dobrej od Gliss Kuru Shining Blonde a to celá řada ( bezvadně se po něm lesknou vlasy ). Zkusila jsem i od Timotei na blond vlasy šampon pro zlaté odlesky ( heřmánek a výtažek z jantaru ), ale nic moc. A suprovej je pytlíček masky od Reelle pro oživení blond vlasů Smile


Dělá ten Shine Blonde od LP něco s barvou vlasů? Zesvětluje trošku?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: po listopad 26, 2007 10:48 pm    Předmět: Citovat

beruska napsal:
sarahpentium napsal:
Já mám dobrou zkušenost se šamponem Shine Blonde od Loreal Proff., ten je fakt super. Pak byl dobrej od Gliss Kuru Shining Blonde a to celá řada ( bezvadně se po něm lesknou vlasy ). Zkusila jsem i od Timotei na blond vlasy šampon pro zlaté odlesky ( heřmánek a výtažek z jantaru ), ale nic moc. A suprovej je pytlíček masky od Reelle pro oživení blond vlasů Smile


Dělá ten Shine Blonde od LP něco s barvou vlasů? Zesvětluje trošku?


Hodně potlačuje žlutej nádech a tím jakoby zesvětluje. Ale ne v pravým slova smyslu, barva tam není žádná, jsou tam pigmenty, který udržují světlou barvu svěží a nežloutne. Barvu má ten šampon světlounce fialkovou ( stejně jako ta maska od Reelle, ta barva způsobuje ten efekt ). Jinak LP má pak ještě šampon Silver, ten je na vyloženě bílý ( ať už přirozeně nebo díky odbarvení, melíru ) a šedý vlasy. Barvu má temně inkoustovou a funguje podobně jako popelavej přeliv, ale samozřejmě po delším pravidelným používání. Mě teda Silver moc nevyhoval, protože jsem po něm měla oproti Shine Blond hrubý vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.