PMS ako predchádzate..???
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7dd25b78da444ec125f9440cd4e6f537Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rejclie
81-160
81-160


Založen: 9.3.2010
Příspěvky: 140

PříspěvekZaslal: po květen 05, 2014 5:25 pm    Předmět: Citovat

Já jsem teď jen tak ze srandy koupila Čaj pro ženy od lerosu, normálně v kaufu. Je to zejména kontryhel, ale taky hromada jiných bylinek. Louhovala jsem si to v půl litrovém hrnku, den před MS (mívám to docela pravidelně) jsem tak celý den popíjela (2 dávky), pak druhý druhý den to samé a třetí den ještě jeden hrnek.
Normálně, nebolelo nic. Jen po ránu trošku záda, jako když to přes noc vyprchá. Jsem zvědavá, jestli to příště zafunguje taky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: st květen 14, 2014 9:10 pm    Předmět: Citovat

neskúšala niektorá z vás na pms resp. ms bolesti ajurvédske čajové zmesi? mne už tá pupalka asi nejako málo zaberá, tak skúšam nové veci a dnes som začala do seba liať Apanu proti bolestiam. už trochu neviem, čo s tým, posledné dva cykly boli fakt už hodne zlé...konkrétne tento: http://www.bioterra.sk/gynekologicke-problemy/ajurvedsky-caj-apana-everest-ayurveda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.