Přírodní kosmetika - na problematickou pleť
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=963e3145bd70716781037824bc5e551bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: út říjen 14, 2008 9:13 am    Předmět: Citovat

Ten konec, to jsou většinou konzervanty, ale nic strašného, navíc je toho určitě ve stopovém množství, Extravaganja by si nedovolila strkat něco hrozného.

PVP je Polyvinylpyrrolidone, což je polymer, který sice může způsobit u hodně citlivých jedinců alergie, ale pouze v obrovském množství. Používá se běžně (i v přírodní) kosmetice. Nejsem si přesně jistá důvodem, ale mám pocit, že mají něco jako zanechávat pokožku jemnou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Janis
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.1.2008
Příspěvky: 659

PříspěvekZaslal: út říjen 14, 2008 9:32 am    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Ten konec, to jsou většinou konzervanty, ale nic strašného, navíc je toho určitě ve stopovém množství, Extravaganja by si nedovolila strkat něco hrozného.

PVP je Polyvinylpyrrolidone, což je polymer, který sice může způsobit u hodně citlivých jedinců alergie, ale pouze v obrovském množství. Používá se běžně (i v přírodní) kosmetice. Nejsem si přesně jistá důvodem, ale mám pocit, že mají něco jako zanechávat pokožku jemnou.


Děkuju, tak se těším, až přijde, budu ho tedy s radostí používat Very Happy
Pak řeknu jaký je.... Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janis
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.1.2008
Příspěvky: 659

PříspěvekZaslal: st listopad 05, 2008 9:27 pm    Předmět: Citovat

Janis napsal:
Kathory napsal:
Ten konec, to jsou většinou konzervanty, ale nic strašného, navíc je toho určitě ve stopovém množství, Extravaganja by si nedovolila strkat něco hrozného.

PVP je Polyvinylpyrrolidone, což je polymer, který sice může způsobit u hodně citlivých jedinců alergie, ale pouze v obrovském množství. Používá se běžně (i v přírodní) kosmetice. Nejsem si přesně jistá důvodem, ale mám pocit, že mají něco jako zanechávat pokožku jemnou.


Děkuju, tak se těším, až přijde, budu ho tedy s radostí používat Very Happy
Pak řeknu jaký je.... Cool



Tak teda ocituju sama sebe Very Happy Laughing Laughing Ten krém, je prostě skvělý! Hutnější, ale dokonale se vstřebává....smrdí konopím, to jo. Pleť je hebká, vypjatá, hladká. naprostá spokojenost Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ally
321-600
321-600


Založen: 6.5.2007
Příspěvky: 435

PříspěvekZaslal: út únor 17, 2009 4:53 pm    Předmět: Citovat

Máte niekto skúsenosti so značkou Alva?: http://www.alva-kosmetika.cz/rubrika/vyrobky/
Rozmýšľam nad ich Rhassoul čistícím krémem: http://www.greenwave.cz/znacka/alva/alva-rhassoul-cistici-krem_id_740/ - mal by byť na báze lávovej zeme a zmiešaný s nejakými éteric. olejmi...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: út únor 17, 2009 7:58 pm    Předmět: Citovat

Mám ten vyrovnávací krém http://www.greenwave.cz/znacka/alva/alva-rhassoul-basic-vyrovnavaci-krem_id_744/ . Strašně příjemně voní těma olejema, docela mi vyhovuje. Ale není to ten, na který se ptáš Ty...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ally
321-600
321-600


Založen: 6.5.2007
Příspěvky: 435

PříspěvekZaslal: út únor 17, 2009 10:53 pm    Předmět: Citovat

Meadow napsal:
Mám ten vyrovnávací krém http://www.greenwave.cz/znacka/alva/alva-rhassoul-basic-vyrovnavaci-krem_id_744/ . Strašně příjemně voní těma olejema, docela mi vyhovuje. Ale není to ten, na který se ptáš Ty...


Meadow, aj tak ďakujem za reakciu Wink Ten čistiaci krém som dnes nakoniec v nejakom nákupnom ošiali už zakúpila, takže uvidím večer...Ale lávovka, i keď tá prášková, nie už namiešaná, mi sadla na pleť výborne, éterické oleje mi tiež problémy nerobia, tak snáď to bude ok.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: út únor 17, 2009 10:58 pm    Předmět: Citovat

Janis napsal:

Tak teda ocituju sama sebe Very Happy Laughing Laughing Ten krém, je prostě skvělý! Hutnější, ale dokonale se vstřebává....smrdí konopím, to jo. Pleť je hebká, vypjatá, hladká. naprostá spokojenost Wink


mám podobnou zkušenost s čisticím mlékem od cannadermu - sice se po asi minutě oplachuje, ale nestahuje potom,pleť se po měsíci zdá čistší a nemusím používat krém. Teda jo, na vyrašené popínky používám ten krém na akné, co jsem od Tebe dostala vzoreček, a je to na pleti poznat. Teď hledám noční péči a něco na vrásky kolem očí, asi stárnu nebo co Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
anitap
0-7
0-7


Založen: 13.1.2011
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt leden 13, 2011 3:18 pm    Předmět: Re: Přírodní kosmetika - na problematickou pleť Citovat

evik87 napsal:
Ahojik, docela trpím na akné a hlavně mám rozšířené póry a tvoří se mi černé tečky. Vyzkoušela jsem spoustu kosmetiky, jak té z drogérky, tak i z lékárny, kožní nevyjímaje...ale žádný rázrak Crying or Very sad Ráda bych teď vyzkoušela přírodní kosmetiku - zaujali mě některé věci od aromedici, lavery..nemáte s tím někdo zkušenost?? Question


Musím přiznat, že mě osobně lavera moc neuchválila...neuškodí, ale žádný extra výsledek... mě pomohla Šalvějová řada od kosmetiky Martina Gebhardt. Je tam šalvějové čistící mléko, tonikum a krém, takže vše potřebné. Do měsíce byla moje pokožka jako znovuzrozená. šalvěj je perfektní pomocník, protože má čistící účinky. nakupovala jsem tuším na: http://www.najadashop.cz/vyrobce/martina-gebhardt-naturkosmetik.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misurba
81-160
81-160


Založen: 20.11.2012
Příspěvky: 156

PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2013 11:08 pm    Předmět: Citovat

Chtěla bych si pořídit několik výrobků od Alvy Rhassoul.....Pořád mě odrazuje ta cena, přece jen celá sada vyjde skoro na 2 litry---- jsem na mateřský a peněz moc není. Bohužel jsem ale dost bezradná s moji pletí....vyzkoušela jsem milion věcí a pořád nejsem spokojená....napadlo mě vyzkoušet Alvu....budu ráda, když tu necháte krátkou recenzi jak jste byli spokojeni, či nespokojeni....Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olina
161-320
161-320


Založen: 16.11.2012
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: st květen 14, 2014 10:00 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem šla do sebe a zacala se každé rano i vecer důkladně odlišovat, čistit plet. Mleko, pletova voda, denní i noční krém. Krémy mam od ryoru. Po par dnech obrovská zmena. Myslela jsem si, ze akné je potreba spis vysusovat, ale v mem případe pomaha jen čistění a mazání. Make-up jsem uz dlouho nemusela použit. Mate někdo podobnou zkušenost - zlepšení pleti po par dnech?
_________________
Pokora umožní víc příležitostí než závist, zášť, nenávist, které v sobě nosí strašná spousta lidí. Smír přináší přijetí sebe sama, tedy lásky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.