Noc s hennou
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8d6a2f751326f54f6ad018e07b47de2aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: ne září 30, 2012 6:32 am    Předmět: Citovat

Tiež henujem cez noc. Na noc som dávala aj bezfarebnú, tak isto dávam aj farebnú. Mne sa naposledy osvedčilo proti tečeniu, urobiť hennu redšiu, ale dávať ju na suché vlasy, mokré totiž nejdú oddeliť do požadovaných pramienkov :-/
A teda uterák na vankúši je samozrejmost.
Čo sa spania týka, tak zo začiatku ma tiež bolel celý človek, ale postupne si zvykám. U mňa platí čím menej vankúšov tým lepšie.
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Natty
81-160
81-160


Založen: 28.8.2012
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: ne září 30, 2012 8:56 am    Předmět: Citovat

Jednej veci tak trochu nerozumiem Very Happy ako to že vám to tečie? ja som cez noc vyskúšala len 1 prameň (zlata henna DM) chytilo v pohode,vyskúšala som to aj na príčeskoch cez noc som ich dala do tepla a bola to kraaaasna zlata farba Smile
Mne prave teraz uschla na vlasoch za minutu a su ako tvrde ako kamen..
henna nieje ani riedka ani prislis husta...aspon podla mna Very Happy
Je to moje prve hennovanie tak čakám na výsledok držte palce Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
poppy
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 18.11.2009
Příspěvky: 608

PříspěvekZaslal: ne září 30, 2012 9:03 am    Předmět: Citovat

tým, že po nanesení henny hodím na hlavu potravinovú fóliu a uterák/čiapku, mám hlavu pekne v teplúčku a buď sa mi tá henna v teple nariedi, alebo sa mi hlava ešte aj trochu spotí ako je zavretá v tej fólii, ale mne henna naozaj občas trochu tečie po okrajoch toho "zabalenia" hlavy.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elisjantar123
161-320
161-320


Založen: 4.3.2012
Příspěvky: 232

PříspěvekZaslal: ne září 30, 2012 10:39 am    Předmět: Citovat

Vixen napsal:
Musím se přiznat, že při čtení názvu vlákna mě napadlo, že jsme tady asi opravdu dost cáklí Laughing . Normálně se spíš řeší jestli jít do postele s chlapem a tady je v hlavní roli bahno Razz (berte s rezervou)

Mě příde, že jsme cáklí skoro u všech témat. Smile Ale už mi to začíná připadat celkem normální. Já jsem totiž podle ostatních cáklá i normálně. Smile Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
allen24
81-160
81-160


Založen: 19.8.2010
Příspěvky: 92
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne září 30, 2012 11:36 am    Předmět: Citovat

Já když už hennuju, tak jedině přes noc. Několikrát jsem zkoušela přes den, ale bylo to utrpení Sad
Normálně namíchám svou bezbarvou hennu - dělám spíše hustější, naplácám do vlasů, zabalím do sáčku s ušima ( takový ten co se do nich dává pečivo v supermarketech Very Happy ) a nasadím starou 'hennovací' čepici. Když to sem tam kape, tak ještě po obvodě hlavy dávám pod čepici složené papírové kapesníky a na polštář si dávám i ručník, protože jsem ve spaní zuřivá Very Happy Nechávám 10-12hod a nijak mi to neznepříjemňuje den Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: ne září 30, 2012 12:19 pm    Předmět: Citovat

Elisjantar123 napsal:
Vixen napsal:
Musím se přiznat, že při čtení názvu vlákna mě napadlo, že jsme tady asi opravdu dost cáklí Laughing . Normálně se spíš řeší jestli jít do postele s chlapem a tady je v hlavní roli bahno Razz (berte s rezervou)

Mě příde, že jsme cáklí skoro u všech témat. Smile Ale už mi to začíná připadat celkem normální. Já jsem totiž podle ostatních cáklá i normálně. Smile Wink


A co teprv témata "Vlásky podle Měsíce", "Spolek odpůrců nůžek", "Dlouhovlasá krize" atd. Smile
Ale abych nebyla OT - já si to bahno přes noc nedávám, nemám ráda kolem hlavy igelit, tak to jen přiskřipcuju k hlavě a na to dám koupací čepici (takovou podobnou, jako dřív nosily dámy na spaní) Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vixen
81-160
81-160


Založen: 6.12.2010
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: ne září 30, 2012 1:37 pm    Předmět: Citovat

Housenka : to ano, já to taky myslela v dobrém. Kam jinam bych s těma bláznivinama chodila Laughing

Ale právě u tohohle mi to přišlo víc, protože název vlákna byl na první pohled "normální" a pak ta henna .

K tématu : se zapařenou hlavou jsem nikdy problémy neměla, naopak se udělá pěkně teploučko a přijde mi, že to henně vyhovuje . Ráno je vlhká, jenom na spánkách zaschne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nermeen
161-320
161-320


Založen: 21.6.2010
Příspěvky: 319

PříspěvekZaslal: ne září 30, 2012 6:29 pm    Předmět: Citovat

Necháváte někdo přes noc i hennu, která obsahuje indigo? Vím, že z hlediska barvy to není nutné, ale když dávám samotnou hnědou lamdu bez indiga, tak mám vždycky ráno tak krásné vlasy, regenerace mi přijde o dost lepší a hlavně mě tak nebolí krk, hennování přes noc má pro mě zkrátka samá pozitiva, ale u toho indiga se trochu bojim, že mě třeba bude ráno bolet hlava a navíc že indigo už bude barevně mrtvé, takže bude chytat spíš ta silnější henna a bude to zas světlejší-zrzavější, může to tak být, nebo jsem vedle jak tak jedle? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mays
321-600
321-600


Založen: 19.2.2012
Příspěvky: 338

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2014 12:00 pm    Předmět: Citovat

Tak, Mařenka dostala super nápad spinkat s hennou. Byla to teda Lushka a bylo jí trochu méně, než by vlásky chtěly, protože mi zbylo o kostičku míň, než jsem potřebovala, ale nějak jsem to tam rozpatlala, aspoň to není jednolitý.
Spalo se mi teda úžasně, vůbec mi nějak netekla, nebo tak. A těch dvanáct hodin je znát, vlasy jsou úplně nádherný. Zkusím příště praktikovat i jen na odrosty - překvapivě chytly stejně jako zbytek, nebyly takové světlé svítivky jako normálně.
_________________
Diamond on a landmine waiting to explode...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Polty
21-40
21-40


Založen: 28.7.2011
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2014 2:09 pm    Předmět: Citovat

Mě se proti tečení po stranách osvědčilo na závěr pod čepicí omotat hlavu toaleťákem Smile Ale to je asi rada jen pro otrlejší a pro ty, kteří mají velmi tolerantní drahé polovičky Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.