Změna kvality vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d2a1fb7090caec61805b5c5b4b47ef2cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: ne prosinec 08, 2013 4:05 pm    Předmět: v Citovat

Jitt: jo to si taky myslím, že jsou v tom hormony. U tý HA, to možný asi je, ale po ní mi nikdy vlasy nepadaly, navíc změnu kvality vlasů jsem pozorovala už před braním. No, nezbyde se s tím asi jen smířit, ale přijdu si s vlasy jak kdyby mi bylo 50 a už je s nimi takový problém Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: ne prosinec 08, 2013 4:12 pm    Předmět: Citovat

Skarma: Tak mne treba pri HA zas tak moc nepadaly, ale ony mi rovnou nerostly Laughing rust poradne zacaly az jak jsem HA prestala brat ... neberu uz tri roky a je to na vlasech masakrozne poznat.
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: ne prosinec 08, 2013 4:16 pm    Předmět: v Citovat

Jitt: zajímavý, tak na každýho to působí jinak, že jo Smile Jinak mě vlasy rostou pořád stejně, jen ta kvalita no... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: ne prosinec 08, 2013 4:26 pm    Předmět: Citovat

Ono se to prave mohlo zmenit v te puberte ... nevim teda, kolik ti je, ale ty hormonalni koktejly v tele holt delaji paseku (napr akne atd a clovek nemusi tu HA ani brat) ... a samozrejme se cele telo behem puberty zmeni, no a obcas i ty vlasy k horsimu Sad

Teoreticky se da predpokladat, ze v tehotenstvi a po zase dojde k nejake zmene ... protoze to je taky napor na hormony ... no a pak v prechodu.

Ono faktoru muze byt vic ... i treba vyziva atd ... prece jen, lidske telo se meni porad v prubehu celeho zivota ...
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: ne prosinec 08, 2013 4:31 pm    Předmět: v Citovat

no to je paráda teda Very Happy , tak to tímhle tempem asi dopadnu jak mamka, teďka mám teda pořád hustý vlasy, ale jen ta kvalita, že nejsou tak pružný a kvalitní jako dřív a taky jsou už hodně jemný. Jinak co se týká výživy, tak se snažím jíst vše to, co by tělo mělo potřebovat i vlasy. Samozřejmě, že ne úplně vše, ale ten základ, aby rostly zdravý vlasy.
Každopádně to stejně nechápu, jak se dokážou vlasy tak změnit Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: ne prosinec 08, 2013 4:43 pm    Předmět: Citovat

To je to steje jako treba s nehty, nebo i s kuzi kdyz se to tak vezme, ta se taky prubezne obnovuje a dorusta Smile ... pusobi na nas stres, chemie, okolni prostredi ... navic starnem, bohuzel Embarassed No a pak prave genetika ... nasi rodice meli nejake vlasy, jejich prarodice ... a pak se to vsechno navzajem pokrizi a je to Confused

Ono to, ze tva mama ma vlasy spise jemnejsi a postupne ridnouci (pokud to tak mohu nazvat, vychazim ze tvych slov), jeste neznamena, ze to tak stejne musi byt i u tebe Smile Ja mela kdysi svoje prirodni, nikdy nebarvene vlasy suche a cuchave az hanba (a roztrepene jak vanocni stromecky) a ted po skoro deset let pozdeji mam sice hennovane, ale celkove ty vlasy jsou stavove uplne nekde jinde ... a nemuzu rict, ze bych se k nim chovala nejak moc jinak (krom toho ze jsem prestala fenovat).

Je proste strasna spousta faktoru, ktere to ovlivnuji a neda se rict presne, ktery z nich ty zmeny zapricinuje ... je to asi zas proste vsechno ke vsemu Embarassed
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: ne prosinec 08, 2013 4:49 pm    Předmět: v Citovat

No to dává smysl, že jo Smile
Takže máš vlasy v podstatě lepší než dřív? Že bych se k tomu za 10 let taky dopracovala? Very Happy
Každopádně díky za vysvětlení, třeba někdy budu mít vlasy takový, jaký si představuju Very Happy No uvidíme
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: ne prosinec 08, 2013 5:01 pm    Předmět: Citovat

No, mam Smile Ale taky jsem byla dobrych pet let z te doby oskubana na jezka Laughing a vlasy si nechavam narust od svych cca dvaceti teprve ... takze nic moc dlouha doba a hodne jim teda pomohla henna a vysazeni prasku ... (blush)

Kazdopadne preju hodne stesti, snad se ti vlasy nejak umoudri Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: ne prosinec 08, 2013 5:35 pm    Předmět: Citovat

tak to se máš Smile jen v tom dál pokračuj Very Happy
děkuju, mohly by Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2014 7:37 pm    Předmět: Citovat

No, moje vlasová historie není nijak bohatá. Do puberty dlouhé blond hřebíkovité jemňuchy, v pubertě se z vlasů stala chemlonovitá sláma barvy neurčité šedé. Teď z nich postupně dělám opět jemné hebké vlasy. Ale co mě zarazilo je to, že před týdnem nebo tak nějak jsem zjistila, že když vlasy umyju a nechám uschnout volně, tak od uší dolů se mi vlní a kroutí Shocked To jsem u svých jemných vlasů nikdy nečekala, vždyť i když jsem je před nedávnem natočila na natáčky, tak nevydržely ani 2 hodiny Shocked No, nadávat nebudu Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.