Vhodné oblečení na pohřeb
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ba39ec1779c861644f3e8a081b2ca278Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2010 9:18 am    Předmět: Citovat

Neboj, určitě to dobře dopadne... Ono člověk když vidí někoho milého, jak je na tom špatně, tak ze sebe vykřeše to nejlepší, co v něm je... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kornélie
161-320
161-320


Založen: 13.12.2008
Příspěvky: 293

PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2010 10:00 am    Předmět: Citovat

Samozřejmě existují léky proti úzkosti (Lexaurin apod.), ale jsou jen na předpis.
Buď silná, ale rozhodně si nevyčítej, pokud se neudržíš. Je lepší si chvilku poplakat a odplavit stres než být v hrozném presu celý den a pořád se jen kontrolovat.
Pohřby mají i svou kladnou stránku - sejde se celá rodina, která se třeba i dlouho neviděla. Nakonec se z toho může vyklubat docela příjemná společenská akce (v tom lepším případě, záleží na okolnostech).
Ať se vše vydaří!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2010 6:53 pm    Předmět: Citovat

Držím palce, ať to zvládneš!
Jinak mám trochu obavy, že třezalka Ti takhle sama o sobě ze dne na den zase až tak nezabere. Mně se na takový mírný utlumení docela osvědčil z lékárny přípravek NovoPassit (teda doufám, že ho ještě vyrábej), je to převážně bylinkový a přijde mi, že to utlumí vcelku rozumně, že člověk není nijak strašně ospalej a oblbnutej a může fungovat, ale není tak rozjitřenej a přecitlivělej.Ale i tady asi budou účinky dost individuální.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KačBeth
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 7.1.2009
Příspěvky: 665

PříspěvekZaslal: pá leden 15, 2010 6:02 am    Předmět: Citovat

fšem moc děkuju, na ten přípravek se zeptám v lékárně ... třezalku sem si koupila fčera a preventivně (asi sugesce) si ji fčil dvakrát za den vařím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: pá leden 15, 2010 7:22 am    Předmět: Citovat

Pravda, na NovoPassit jsem úplně zapomněla, mamka ho má doma a určitě ho vyrábí Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
whitelight
81-160
81-160


Založen: 3.4.2009
Příspěvky: 114

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2014 8:02 pm    Předmět: Citovat

no zajtra akurát idem na pohreb...čierna sukňa,čierne tričko s čikovanými rukávmi krátkymi...sivé sako..jediný problém- brať čierne silonky alebo klasické telové?všade na nete píšu že by ženy mali mať čierne silonky ale nie som si tým taká istá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2014 8:28 pm    Předmět: Citovat

whitelight napsal:
no zajtra akurát idem na pohreb...čierna sukňa,čierne tričko s čikovanými rukávmi krátkymi...sivé sako..jediný problém- brať čierne silonky alebo klasické telové?všade na nete píšu že by ženy mali mať čierne silonky ale nie som si tým taká istá

Já bych silonky vůbec neřešila. Spíš pokud to bude v kostele, vezmi si sukni delší - aspoň ke kolenům.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2014 10:33 pm    Předmět: Citovat

Ty silonky podle mě také nejsou tak důležité. Zkus, jak to bude vypadat s tím sakem, jaký bude celkový dojem, ale moc bych se tím být tebou netrápila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.