esencialni oleje
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=458565b2fd7eddbe438b0fa43573cd2eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
leny
161-320
161-320


Založen: 11.2.2011
Příspěvky: 177

PříspěvekZaslal: st červen 11, 2014 10:12 pm    Předmět: Citovat

Jej super, vďaka za skúsenosti. mno a ešte ma napadlo, že čo takto vylepšiť prorastové účinky riciňáku a nakvapkať doňho rozmarínovú a aj levandulovú silicu???som sa rozbehla Very Happy Very Happy, no len teda, ja riciňák vždy prelievam do cíkáčikovej fľaše o objeme 150ml - taká od dmkového chlapského tonika-a

1, nemôže to s riciňákom nejako zreagovať negatívne - ako utlmiť jeho účinky, pokaziť olej...?
2, koľko kvapiek na ten objem aby to malo účinok 5 alebo 50?
3, a ten riciňák sa zase nemíňa tak rýchlo, ak to tam nakvapkám a používam tú fľašu napr.2 mesiace je to stále účinné??
zarábať to pred každým použitím je pre mňa nereálne, furt to prelievať, dávkovať miešať, ako - som rada ak to stíham napatlať na hlavu pri drobcoch......vďaka vďaka za poskytnuté vedomosti a skúsenosti

4, nuž a pravdepodobne to môžem aj primiešať - pár kvapiek - do žihľavového čaju na posledné opláchnutie, však?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2014 2:59 pm    Předmět: Citovat

Nestíhám, tak se musím pokusit bejt stručná- neber si to osobně Wink
ad 1 - no, ona skutečnost, že se olejíky dávají do tmavýho skla, má určitě opodstatnění, a zvlášť u těch éteráků, tak bych si velkou zásobu nedělala, ale tak nějak selským rozumem si říkám, že tak ten měsíc by to vydržet mělo (denodenní přikapávání je pro mě taky nereálný, neboj). Možná bych to dělala spíš po půlflaštičkách než po celejch 150 ml - ale ničím děsně vědeckým to podložený nemám
ad 2 - začni opatrně, vůně levandule je dost pronikavá a intenzivní a to, že Ti zezačátku voní, nemusí znamenat, že to nebude moc silný. (Takhle jsem si jednou nadšeně kápla koncentrovanou litseu na rolák, půl hodiny jsem áchala nadšením a po další půl hodině jsem rolák musela odložit do vedlejšího pokoje, protože mě z tý vůně hrozně rozbolela hlava). Začala bych tak třema kapkama a pak případně opatrně přidávala, dokud si nezjistíš, co sneseš - je to fakt dost individuální. A rovnou si to piš, ať příště už můžeš jít na jistotu a dalšíma experimentama se nemusíš zdržovat - akorát měj na paměti, že jestli budeš časem zkoušet levandulák jiný značky, je dobrý začít s experimentem odznovu, protože zrovna u levandule se ta intenziva může různit, a ani ten éterák nemusí bejt ničím pančovanej (stačí třeba rozdíl, jestli je levandule pěstovaná na místě, kde je bezvětří,nebo kde občas zafouká).
ad 3 - vlastně jsem na to odpověděla už v jedničce
4 - však zkus, nic za to nedáš Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.