Panthenol - Dr.Müller
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 27, 28, 29
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=eb2ea78c1db8372c7cd296aef0658844Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: po listopad 26, 2012 2:15 pm    Předmět: Citovat

Myslíte, že by byl pro mé vlasy vhodný? Viděla jsem ho v lékárně a byla jsem v pokušení ho koupit, nakonec jsem si však řekla, že se podívám na internet a poptám se tu. Chci se ještě zeptat- krapet zcestně, zda-li panthenol v tabletkách má v sobě nějaké bílkoviny. Mám totiž omezený přísun přirozené bílkoviny (porucha cyklu močoviny)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: po listopad 26, 2012 2:35 pm    Předmět: Citovat

Panthenol je vitamin B5 neboli kyselina pantothenova. Jeho nadbytek se vylucuje moci, neuklada se v tele.
Jestli kapsle obsahuje i bilkoviny v nejake forme plniv je lepsi se preptat v lekarne. Nemyslim, ze by neco takoveho obsahovala, ale kdyz se zeptas, budes to vedet urcite.

Bude to mit ale efekt jen na vlasy, ktere ti teprve vyrostou (pokud to na tebe vubec bude mit efekt, to ti nikdo nezaruci). Vlas jako takovy je mrtva tkan stejne jako nehet a s ni pomoci doplnku stravy nic neudelas ... musis pockat, az ti vyrostou nove.

Ale to uz jsem ti tu psala mockrat ... vim, ze to neni povzbuzujici, ale bohuzel je to pravda.
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: po listopad 26, 2012 4:07 pm    Předmět: Citovat

Jitt napsal:
Panthenol je vitamin B5 neboli kyselina pantothenova. Jeho nadbytek se vylucuje moci, neuklada se v tele.
Jestli kapsle obsahuje i bilkoviny v nejake forme plniv je lepsi se preptat v lekarne. Nemyslim, ze by neco takoveho obsahovala, ale kdyz se zeptas, budes to vedet urcite.

Bude to mit ale efekt jen na vlasy, ktere ti teprve vyrostou (pokud to na tebe vubec bude mit efekt, to ti nikdo nezaruci). Vlas jako takovy je mrtva tkan stejne jako nehet a s ni pomoci doplnku stravy nic neudelas ... musis pockat, az ti vyrostou nove.

Ale to uz jsem ti tu psala mockrat ... vim, ze to neni povzbuzujici, ale bohuzel je to pravda.
děkuji, a co ten šampon?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
sisa6
41-80
41-80


Založen: 22.9.2012
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: po listopad 26, 2012 8:12 pm    Předmět: Citovat

Já jsem přes léto používala od Panthenolu šampon + kondicioner + tablety. Vlasy mi o kus porostly a už nebyly tak hrubé a suché.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: po listopad 26, 2012 10:26 pm    Předmět: Citovat

Kikuska: Zalezi na tom, jestli ti sedne. Osobne si nemyslim, ze sampon s panthenolem muze nejak vyrazne pomoct, jelikoz panthenol (a ostatni vitaminy) pusobi predevsim "zevnitr" ...

Zkusit ho muzes, tim nic nezkazis, ale spis bych spolehala na doplnky stravy nez na kosmetiku.
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Domča
41-80
41-80


Založen: 28.7.2012
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: so červen 15, 2013 1:47 pm    Předmět: Citovat

nevím jestli to tady už někdo psal, nečetla jsem celou diskuzi, ale našla sjem doma panthenol na kůži (třeba na ošetření po opalování...), konkrétně tenhle : http://www.krasa.cz/panthenol-gel.html
má 7%..... že bych ho plácla do délek na vlhké vlasy před umytím, ale bojím se abych ještě víc neublížila..na těch stránkách je i složení.. co myslíte?

mám vlasy hodně zničené takže riskovat se mi nechce....Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nelii
81-160
81-160


Založen: 25.4.2013
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: so červen 15, 2013 3:12 pm    Předmět: Citovat

Domča napsal:
nevím jestli to tady už někdo psal, nečetla jsem celou diskuzi, ale našla sjem doma panthenol na kůži (třeba na ošetření po opalování...), konkrétně tenhle : http://www.krasa.cz/panthenol-gel.html
má 7%..... že bych ho plácla do délek na vlhké vlasy před umytím, ale bojím se abych ještě víc neublížila..na těch stránkách je i složení.. co myslíte?

mám vlasy hodně zničené takže riskovat se mi nechce....Smile


Ahoj, ja som pár krát použila http://www.magister.sk/produkt/detail/produkty-od-a-po-z/panthenol-forte-9-telove-mlieko-s-aloe-vera-230ml/

do suchých vlasov nič moc, síce je to riedke mliečko, ale lepilo dosť Laughing a do vlhkých ako zábal celkom v pohode. Zhoršenie som nevidela, zlepšenie tiež nie, skôr výsledok ako bežný kondicionér a to som si ho švihla aj na hlavu Laughing
Na dlhodobé používanie to podľa množstva parabénov asi nebude bohvie čo, ja som ho dala ozaj len nejake 3 razy keď nebolo nič iné po ruke.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikinecka
321-600
321-600


Založen: 14.3.2010
Příspěvky: 571

PříspěvekZaslal: so červen 15, 2013 3:19 pm    Předmět: Citovat

Domčo, vlasům určitě neublížíš, já viděla panthenol gel, co je i na vlasy. Pro nakouknutí tady: http://www.krasa.cz/telovy-a-vlasovy-gel-panthenol-forte-5-100-ml-1.html Jediný rozdíl vidím v tom, že obsahuje 5% panthenolu. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2014 11:45 am    Předmět: v Citovat

nevíte o nějakém šamponu, který má stejné účinky jako panthenol od mullera? Myslím tím, určené na normální vlasy, kdy jsou vlasy po umytí hebké a zároveň mají objem a jsou pevné? Vůbec podobný šampon nemohu najít Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sonasona
41-80
41-80


Založen: 2.2.2011
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2014 4:27 pm    Předmět: Citovat

Mam rovne jemne vlasy so sklonom k masteniu, tak som si kupila sampon na mastne vlasy. Som s nim spokojna, ale ked ma niekto kucerave vlasy co sa tazko cesu, tak ho tak velmi neodporucam - ja to rozcesem, ale niekto by mal mozno problemy. (ale tiez chodim niekedy spat s umytym vlasmi a cesem ich az rano, takze mozno aj tam je chyba...)
_________________

http://sonaoclock.blogspot.sk/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 27, 28, 29

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.