TianDe

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ba9e7cd6090cc8e21939f08a0398951dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
EvulinkaH
321-600
321-600


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2014 1:17 pm    Předmět: TianDe Citovat

Nenašla jsem tady zmínku o značce TianDe? Nezkoušel někdo jejich vlasové produkty? Docela mě zaujaly ty s ženšenem a zázvorem. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elen03
81-160
81-160


Založen: 28.8.2012
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2014 4:35 pm    Předmět: Citovat

Vlasové produkty vyzkoušené nemám, ale už od podzimu používám jejich peeling a můžu říct, že je to zatím to nejlepší co jsem měla na svou problémovou pleť. Žádná příroda to teda není! Twisted Evil
Dívala jsem se na složení šamponů a kondicionérů, mají v obsahu silikony a parabeny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mona.
8-20
8-20


Založen: 10.5.2014
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: ne červen 22, 2014 7:40 pm    Předmět: Citovat

Chtěla jsem kupovat ten šampon s tím kořenem, tuším že to je ten ženšenový. Koukala jsem na složení, tváří se to docela přírodně, ale nakonec nic moc.

Za sebe můžu ale doporučit krém s hadím olejem. Pro vegany nic moc, ale díky němu už nemám tak šíleně suché lokty. Vydržel mi při denním používání na ruce a ty lokty (příležitostně paty a nohy) skoro rok a je opracdu moc dobrý.
Taky doporučuju mycí gel, takový v oranžovém balení. Je v něm sice Sodium Laureth Sulfate, ale na obličeji mi to nedělá takovou šílenou svědící neplechu jako ve vlasech :)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.