Taneční
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5314ab47322b38e03087c3b6abb80ef1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Taneční
ANO
84%
 84%  [ 11 ]
NE
15%
 15%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 13

Autor Zpráva
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2014 8:37 pm    Předmět: Citovat

Tak jo, ale to je důvod z kategorie "křišťálová koule" - jakože možná jo, možná ne, to nikdo z nás neví. + taky si nemyslím, že je ten problém úplně neřešitelný, pokud by někdo opravdu chtěl (spíš naopak bych v tom viděla poměrně pozitivní příležitost někoho poznat).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2014 9:00 pm    Předmět: Citovat

Každopádně to legitimní důvod je Smile Nestačí jen toho partnera sehnat, ale je třeba ho i celou dobu mít. Takhle jsme se s mužem snažili chodit do tanečních pro dospělé tři roky, pokaždé jsme to museli v půlce odpískat, protože mi do toho vždycky vlítly zdravotní důvody a kus kurzu jsem byla nefunkční. Sehnat někoho jako partnera na jednorázový záskok sice někdy šlo, ale moc to nefungovalo. A muž teď celkem lituje, že se na to v mládí vybodl.
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2014 9:10 pm    Předmět: Citovat

my byli s mužem v tanečních pro dospělé, aby nebyl trapas na svatbě. A teda litovala jsem hodně, že jsem nechodila. Z celé spupiny jsme byli v tanečních poprvé dva. Ano, slovy dva. A to se teda moc "zapadnout a schovat" nedá.... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidney
81-160
81-160


Založen: 15.7.2013
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: po květen 05, 2014 9:10 am    Předmět: Citovat

Určitě bych do toho šla - měla jsem to podobně, rok jsem odolávala, protože mi to přišlo zbytečné, ale ony se ty základy tanečních kroků a společenského chování fakt docela hodí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZaBukem2
321-600
321-600


Založen: 27.12.2007
Příspěvky: 337

PříspěvekZaslal: po květen 05, 2014 10:58 am    Předmět: Citovat

Souhlasím s Klarusou. Já do tanečních chodila a jediné, co jsem si z nich odnesla byl pocit, že jsem absolutně neatraktivní pro opačné pohlaví, což mi tenkrát v těch 16/17 letech dost vadilo. Taneční kroky jsem zapomněla hned a že by mě tam naučili něco nového, co se společenského chování týká se taky říct nedá.
Celkově je to asi dost individuální, ale chtěla jsem napsat i negativní zkušenost pro objektivnost.
A mimochodem jak tu někdo psal, že jsou tam asistenti, kteří chodili pro ty holky, které nikdo nechtěl (pro mě), fakt super pocit Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lulu Nixe
161-320
161-320


Založen: 2.10.2012
Příspěvky: 230

PříspěvekZaslal: po květen 05, 2014 5:11 pm    Předmět: Citovat

Já jsem chodila a bavilo mě to. Ale že by to bylo nějak užitečné, to bych neřekla. V 15-16 letech mi to přijde moc brzo, protože pokud lidi chodí na plesy, tak myslím že spíš až když jsou o pár let starší a mezitím už to z těch tanečních zapomněli - já si teda určitě nepamatuju všechno, co jsme se tam tehdy učili.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elis3
8-20
8-20


Založen: 24.1.2010
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: pá červen 20, 2014 9:15 pm    Předmět: Citovat

Díky všem za odpovědi. V poslední době jsem se trošičku víc otrkala (byla jsem na semináři irského tance a poté ještě na další hodině), takže nad tím začínám přemýšlet. Rozhodla jsem se, že půjdu, jen nevím kdy, možná to nechám na další rok...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anywetta
161-320
161-320


Založen: 7.5.2011
Příspěvky: 280

PříspěvekZaslal: ne červen 22, 2014 3:26 pm    Předmět: Citovat

Určitě to bude fajn. Smile
_________________
Nic necini cloveka lidstejsim nez laska ke zviratum... (Henry Fielding)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: ne červen 22, 2014 8:46 pm    Předmět: Citovat

Elis, já jsem si taky nikdy nepotrpěla na podpatky apod., ale být tebou bych šla. Bude to zkušenost, může se ti to někdy hodit. A nemyslím jenom polku a valčík, ale třeba právě to společenské oblečení a chování. Až se v budoucnu dostaneš do takové situace, aspoň už budeš vědět, že už jsi v té situaci byla a přežila jsi to Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.