stahovač
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4ecf82fa882cd26e651942f5b7135a66Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Domča
41-80
41-80


Založen: 28.7.2012
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2014 7:40 pm    Předmět: Citovat

holky, mate nekdo prosim zkusenost se stahovanim henny?
Asi rok se barvim hennou na zrz, puvodne jsem tmava blondynka, nebo plava ci co to je.... rada bych se vratila na neco takoveho, tak em zajima, jestli nekdo z vas zkousel stahovac z drogerie?
popripade co bude lepsi (efektivnejsi a co setrnejsi)- jestli odbarvit to blond barvou, nebo to udelat tim stahovacem...... a kterou znacku kdyztak....Very Happy
Dekuji moc Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
leny
161-320
161-320


Založen: 11.2.2011
Příspěvky: 177

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2014 10:57 pm    Předmět: Citovat

No, ja neviem ci pomôžem a hlavne nedávam záruku, ale mala som chemicky zafarbené vlasy, potom som na to skúšala rôzne hnedé odtiene khadi a všetky chytili totálne načierno. zúfalstvo veliké, nič sa nevymývalo, tak som na to na chvíľu bachla efasor od lorealu, ale zmiešaný len s vodou, nie s peroxidom a dosť sa podarilo. samozrejme nie úplne na pôvodnú farbu ale s výsledkom som spokojná. bála som sa dlhšieho pôsobenia, možno by som sa dostala až k pôvodnej.celý čas som vlasy premieľala v rukách. vlasy absolútne nič neutrpeli, ani končeky. ani najmenej však netuším, čo by to spravilo s čisto červenou Rolling Eyes ale veď nie je problém skúsiť na neviditeľnom kúsku prameňa...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kimbra
0-7
0-7


Založen: 1.7.2014
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út červenec 01, 2014 7:35 am    Předmět: Color REMOVER - barvení po stažení chemické barvy Citovat

Ahoj vlasatice a vlasatci,
potřebovala bych poradit. Na úvodní foto se nedívejte, je mírně protaženo fotoshopem. Nicméně k problému:
Včera mi kadeřnice nadvakrát stahovala léta barvenou černou nějakým removerem (značku mi teda neřekla). Smrdělo to jak bolavá noha, nicméně se jí opravdu podařilo chemii stáhnout. Nahoře a na týlu jsme zrzavohnědá (na týlu byly odbarvené předtím ještě peroxidem). Nicméně zbytek je fakt hodně tmavý, hlavně horní vlasy a vpředu. Ráda bych to nějak sjednotila. Černé to není, řekla bych červenohnědé. Ale vypadá to jak to vypadá.
Bylo mi řečeno, že mohu barvu doma použít až nejdřív za 14-21 dní, kvůli toho že vlas je otevřený a KAŽDÁ, opravdu KAŽDÁ barva mi chytne do černa.
?
Koukala jsem jak puk, páč jsem na to měla nachystanou světlou hnědou měděnou a popř. bych koupila i světlější, jen se mi nechce chodit vícebarevná...
Co myslíte vy?

1)Mohu po stahovači na vlasy použít barvu nebo, ještě lépe, šampon či přeliv?
2)Pokud ne, jak mohu ty tmavší místa šetrně zesvětlat (na stahovač no.2 už opravdu nemám .) )

Moc díky za rady....snad jste moje "záchrana".
Krásný den!.) Romiša Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: út červenec 01, 2014 3:35 pm    Předmět: Citovat

leny napsal:
No, ja neviem ci pomôžem a hlavne nedávam záruku, ale mala som chemicky zafarbené vlasy, potom som na to skúšala rôzne hnedé odtiene khadi a všetky chytili totálne načierno. zúfalstvo veliké, nič sa nevymývalo, tak som na to na chvíľu bachla efasor od lorealu, ale zmiešaný len s vodou, nie s peroxidom a dosť sa podarilo. samozrejme nie úplne na pôvodnú farbu ale s výsledkom som spokojná. bála som sa dlhšieho pôsobenia, možno by som sa dostala až k pôvodnej.celý čas som vlasy premieľala v rukách. vlasy absolútne nič neutrpeli, ani končeky. ani najmenej však netuším, čo by to spravilo s čisto červenou Rolling Eyes ale veď nie je problém skúsiť na neviditeľnom kúsku prameňa...

Já jsem někde četla, že ten Efasor není klasický stahovat, ale že obsahuje peroxid. Dost lidem zničil vlasy, když už je měli zničené z chem. barvení.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: út červenec 01, 2014 3:38 pm    Předmět: Re: Color REMOVER - barvení po stažení chemické barvy Citovat

Kimbra napsal:
Ahoj vlasatice a vlasatci,
potřebovala bych poradit. Na úvodní foto se nedívejte, je mírně protaženo fotoshopem. Nicméně k problému:
Včera mi kadeřnice nadvakrát stahovala léta barvenou černou nějakým removerem (značku mi teda neřekla). Smrdělo to jak bolavá noha, nicméně se jí opravdu podařilo chemii stáhnout. Nahoře a na týlu jsme zrzavohnědá (na týlu byly odbarvené předtím ještě peroxidem). Nicméně zbytek je fakt hodně tmavý, hlavně horní vlasy a vpředu. Ráda bych to nějak sjednotila. Černé to není, řekla bych červenohnědé. Ale vypadá to jak to vypadá.
Bylo mi řečeno, že mohu barvu doma použít až nejdřív za 14-21 dní, kvůli toho že vlas je otevřený a KAŽDÁ, opravdu KAŽDÁ barva mi chytne do černa.
?
Koukala jsem jak puk, páč jsem na to měla nachystanou světlou hnědou měděnou a popř. bych koupila i světlější, jen se mi nechce chodit vícebarevná...
Co myslíte vy?

1)Mohu po stahovači na vlasy použít barvu nebo, ještě lépe, šampon či přeliv?
2)Pokud ne, jak mohu ty tmavší místa šetrně zesvětlat (na stahovač no.2 už opravdu nemám .) )

Moc díky za rady....snad jste moje "záchrana".
Krásný den!.) Romiša Twisted Evil


Tak hlavně si myslím, že světle hnědá ti chytne dočerna. Po stahovači bych se dívala spíš po tmavé blond - to by mohlo chytnout do středně hnědé.
Zkusila bych spíš přeliv, než klasickou barvu.
Víc ale neporadím. Tohle je ošemetná záležitost. Možná by stálo zato mít dva přelivy - rozdíl v odstínu a na ty světlejší místa nanést ten tmavší.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: út červenec 01, 2014 3:39 pm    Předmět: Citovat

leny napsal:
No, ja neviem ci pomôžem a hlavne nedávam záruku, ale mala som chemicky zafarbené vlasy, potom som na to skúšala rôzne hnedé odtiene khadi a všetky chytili totálne načierno. zúfalstvo veliké, nič sa nevymývalo, tak som na to na chvíľu bachla efasor od lorealu, ale zmiešaný len s vodou, nie s peroxidom a dosť sa podarilo. samozrejme nie úplne na pôvodnú farbu ale s výsledkom som spokojná. bála som sa dlhšieho pôsobenia, možno by som sa dostala až k pôvodnej.celý čas som vlasy premieľala v rukách. vlasy absolútne nič neutrpeli, ani končeky. ani najmenej však netuším, čo by to spravilo s čisto červenou Rolling Eyes ale veď nie je problém skúsiť na neviditeľnom kúsku prameňa...

Khadi chytá hodně tmavo. Jediná světle hnědá mi chytá středně hnědě, na slunci hodně zrz - viz galerka.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: pá říjen 24, 2014 12:43 pm    Předmět: Citovat

Jsem strašně ráda, že jsem konečně podlehla zvědavosti a zkusila stáhnout moji hennovou kaštanovou se Subrinou. Smile Nečekala jsem od toho nic, a přece jsem docela spokojená, protože i když mám pořád vlasy poměrně tmavé, je evidentní, že pár vrstev henny slezlo (a ztratil se ten kaštanový nádech: teď mám odstín víc do hnědo-zrzavé). Kdo ví - možná, kdybych do toho šla ještě jednou, zase by povolila nějaká vrstva: strukturou už mám kadeře od dost podobnější těm, které jsem měla ještě před barvením. Smile Po poškození vlasů taky zatím žádná stopa: tenhle stahovač mi přijde dost šetrný. Umím si představit, že běžné stahování chem. barev je jak dělaný. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: so listopad 22, 2014 4:49 pm    Předmět: Citovat

nemáte náhodou niekto skúsenosti s použitím sťahovača na indigo? (a pod ním sú ešte nejaké vrstvy henny)
už som úplne zúfala, za 4 mesiace sa mi podarilo zosvetliť vlasy z čiernej na tmavohnedú Exclamation , a v poslednej dobe sa mi indigo dokonca prestáva vymývať aj pri šampónovaní Confused
skúšala som aj jogurtové/olejové zábaly, farbu to síce pustí, ale ani zďaleka nie toľko, koľko by som chcela...
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: so listopad 22, 2014 6:00 pm    Předmět: Citovat

seelya napsal:
nemáte náhodou niekto skúsenosti s použitím sťahovača na indigo? (a pod ním sú ešte nejaké vrstvy henny)
už som úplne zúfala, za 4 mesiace sa mi podarilo zosvetliť vlasy z čiernej na tmavohnedú Exclamation , a v poslednej dobe sa mi indigo dokonca prestáva vymývať aj pri šampónovaní Confused
skúšala som aj jogurtové/olejové zábaly, farbu to síce pustí, ale ani zďaleka nie toľko, koľko by som chcela...


Já jsem měla dojem, že mi hodně rychle mizel nejtmavší nános při mytí sodou. Je pravda, že používám ne čisté indigo, ale tmavě hnědou Khadí, tam je ale taky indiga část. Akorát u té sody je asi trochu nevýhoda, jak moc případně (ne)sedne na konkrétní vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lentri
0-7
0-7


Založen: 1.3.2015
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: čt květen 21, 2015 8:13 pm    Předmět: Citovat

ahojte, (chápu, že tohle téma je starý, ale mezitím třeba někdo přišel na něco nového) taky se chci zkusit zbavit henny Smile barvim se khadi na zrz mám 2 nánosy + podtim zbytky chemie ... dneska jsem postřikovala citronovou šťávou, ale nezdá se mi, že by s tim něco udělala :/
jinak jsem dělala i zábal z kokosáku a taky mi přijde že nic :/
vlasy teď mám hnědé s odlesky zrz a chtěla bych svojí špinavou blond .. (galerie)
pokud bude mít někdo něaký nejlépe ozkoušený rady (stejný typ henny atd. buď se mi to zdá nebo přijde že khadi se v tomhle od jinych henn lisi)
už si dělám seznam co zkusím ale ještě mě zajímá co mi k tomu napíšete Smile Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.