Hennecolor - šampony+kondicionéry
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e218d13d0abb18e5d2551ece57679e84Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt září 29, 2011 12:29 pm    Předmět: Citovat

Vyzkoušela jsem měděný šampon a sice pěkně voní, ale vlasy se mi mastily víc než obyčejně (normálně myju obden).
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: ne leden 15, 2012 10:14 am    Předmět: Citovat

Chtěla jsem se zeptat, jestli šampony a kondicionery od hennecoru pomáhají aby se barva tolik nevymývala. Jendá se mi hlavně aby mi držela hennocolor bordo.
A jestli moc nemastí vlasy.
Děkuji za rady Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: po leden 23, 2012 2:57 pm    Předmět: Citovat

Tak mám čerstvě umyté vlasy šamponem odstín bordó. Barevně změny nepozoruji ani na šedinách.
Jinak vlasy jsou nadýchané, ale mírně elektrizují hned po česání. Na dotek jsou hrubší, ale to je tím, že nejsou uhlazené silikony.
Po umytí šli dobře rozčesat, kondicionér jsem žádný nepoužila.
Jediné, co mi vadí je silná levandulová vůně při mytí. Po uschnutí vlasy naštěstí už nevoní. Very Happy
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sisa6
41-80
41-80


Založen: 22.9.2012
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2012 7:42 am    Předmět: Citovat

Já používám regenerační a tónovací masku (odstín kaštan) a vřele doručuji. Vlasy mám o dost silnější a lesklejší a už nejsou tak suché.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ildichan
41-80
41-80


Založen: 3.11.2010
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: pá srpen 09, 2013 7:34 pm    Předmět: Citovat

ahojte, chcela by som sa spýtať, či má niekto skúsenosť s bezfarebným kondišom od hennecolor..ako pôsobí na vaše vlasy? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Witch0fDarkness
8-20
8-20


Založen: 11.6.2014
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: st červenec 02, 2014 10:44 am    Předmět: Citovat

Za sebe musím říct, že barvím hennou Henne color bordó mám i šampón Henne color bordó a bezbarvý kondicionér. Jak se šampónem tak i s kondišem jsem velice spokojenaáSmile. Nemyslím si, že by za tu chvilku co je šampón na hlavě nějak obarvil vlasy, spíše mám pocit, že tu barevnost z toho vlasu nevymývá tak rychle jako bezbarvý a vlasům déle zůstane daný odstín jako po obarvení. Kondicionér dávám do délek a nechávám chvíli působit a při tom je prsty rozčesávám. Vlasy se pak krásně rozčesávájí i hřeben/kartáčem a na dotyk jsou vyživené. Nedám na ně dopustit Smile. Akorát nepění, což by možná mohlo někomu pocitově vadit ale neměla jsem dojem, že by nějak šampón hůř umýval nebo, že bych ho musela použít "tuny" aby byl výsledek. Takže za sebe doporučuji Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.