Lichořeřišnice
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=00b25e41c2af256b24a85bb24f611b2eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: so listopad 27, 2010 8:19 pm    Předmět: Citovat

to určitě nezkazíš, ono to tak i vychází, ta lahvička je myslím tak na měsíc Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bloody Jane
21-40
21-40


Založen: 10.7.2009
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: po listopad 29, 2010 12:44 pm    Předmět: Citovat

Já jsem si nedávno koupila lihový extrakt lichořeřišnice od firmy Topvet a na obalu je psáno - "je vysoce účinná zevně proti padání vlasů". Vy tady všichni lichořeřišnici užíváte vnitřně. Patlal si jí někdo přímo do pokožky vlasů? Bojím se být první, aby mi neslezly vlasy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
linddalin
41-80
41-80


Založen: 1.11.2009
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: ne prosinec 12, 2010 6:40 pm    Předmět: Citovat

Já mám stejný dotaz jako Bloody Jane Smile
Měla jsem kašel a byla mi doporučena lichořeřišnice, a protože jí hodně zůstalo, tak jsem si řekla, že bych ji teda zkusila na vlasy (za poslední měsíce mi jich vypadala snad třetina Rolling Eyes ), ale nevím, jestli ji lít do sebe, nebo raději na sebe Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: ne prosinec 12, 2010 7:01 pm    Předmět: Citovat

linddalin napsal:
Já mám stejný dotaz jako Bloody Jane Smile
Měla jsem kašel a byla mi doporučena lichořeřišnice, a protože jí hodně zůstalo, tak jsem si řekla, že bych ji teda zkusila na vlasy (za poslední měsíce mi jich vypadala snad třetina Rolling Eyes ), ale nevím, jestli ji lít do sebe, nebo raději na sebe Laughing


Mně hezky zabírala, i když jsem ji užívala jen jako lék. Mám ale zato, že by nemělo dělat žádnou neplechu, kdybys ji používala přímo na vlasy - snad jen pokud Ti nevadí alkohol na kůži (počítám, že píšeš o výluhu z lichořeřišnice...).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
linddalin
41-80
41-80


Založen: 1.11.2009
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: ne prosinec 12, 2010 7:45 pm    Předmět: Citovat

astrid, díky za odpověď Smile
Jo, mluvím o výluhu... Můžu se ještě zeptat, jak jsi to dávkovala? Asi by mělo být jedno, jaká firma to vyrábí, mám od Herba Vitalis, ale z toho jejich popisu plyne, že to má být užíváno právě na infekce cest dýchacích a močových, takže tam je dávkování asi 15 kapek 3x denně (tak jsem si říkala, jestli to není nějak zbytečně moc, když to chci hlavně kvůli vlasům Smile).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BadNicole8
21-40
21-40


Založen: 30.4.2012
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: ne září 30, 2012 10:47 pm    Předmět: Citovat

ahoj taky mě zajímá dávkování u té Herba Vitalis. Nějak mi zase začínají padat vlasy.
Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gramostola
161-320
161-320


Založen: 23.5.2012
Příspěvky: 235

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2012 9:45 pm    Předmět: Citovat

tak jsem si dneska koupila tinkturu lichořeřišnice, penízovky a borůvky, a ono je to normálně dobrý, mám chuť vypít celou lahvičku Laughing ...tak teď ještě ty účinky Cool ...jinak mě docela překvapuje to dávkování, píšou 20 kapek 3xdenně...říkám si, jestli jsem to blbě nepochopila, když tady někdo psal 9, u Herba vitalis 15...jinak už jste někdo zjistil, jestli je dobrý tím potírat pokožku, nebo je účinnější to vnitřní užívání? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kláruška07
321-600
321-600


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: st červen 04, 2014 5:43 pm    Předmět: Citovat

http://cs.wikipedia.org/wiki/Licho%C5%99e%C5%99i%C5%A1nice
Na wiki jsem četla, že při častém použití snižuje plodnost, takže jsem jí přestala brát ještě dřív než jsem poznala nějaké účinky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alue
161-320
161-320


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: ne červenec 06, 2014 1:07 pm    Předmět: Citovat

Kláruška07 napsal:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Licho%C5%99e%C5%99i%C5%A1nice
Na wiki jsem četla, že při častém použití snižuje plodnost, takže jsem jí přestala brát ještě dřív než jsem poznala nějaké účinky.


Kláruško, ne všechno co stojí ve Wikipedii, je fakt pravda. Píšou to omylní lidé, často témat neznalí a kolikrát ani nedávají důvěryhodné zdroje... Mám s tím osobní zkušenost, jaké nehorázné nesmysly na wikipedii kolikrát projdou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.