Moře, pláž, sluníčko a kvalita vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=cd168880dc6aa3d0a82bc1cdf7016935Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Když jedu k moři, tak vlasy:
pečlivě připravuji, hennuji, dávám zábaly atd..
16%
 16%  [ 2 ]
připravuji, ale ne nijak extrémně - občas nějaký zábal
25%
 25%  [ 3 ]
nepřipravuji, dávám vlasům obvyklou péči.
58%
 58%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 12

Autor Zpráva
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: ne červen 15, 2014 9:42 am    Předmět: Citovat

Zajímavé, mým vlasům moře i slunce velmi prospívají, loni jsem byla v teplých krajinách 2x a vlasům to šmakovalo Twisted Evil , byly jiné na pohmat, měly zvláštní objem. Jsem zvědavá, co letos Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiki
81-160
81-160


Založen: 21.10.2012
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: ne červen 15, 2014 4:40 pm    Předmět: Citovat

Je vidět, že každé vlasy reagují jinak. Já mívám u moře vždy nejkrásnější vlasy. Takové vzdušné a nadýchané, krásně lesklé a úžasně vyšisované. Škoda, že letos k moři nejedu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: ne červen 15, 2014 5:55 pm    Předmět: Citovat

Achjo Crying or Very sad ... Já jsem z těch mých byla fakt zoufalá, naštvaná, rozmrzelá, smutná...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne červen 15, 2014 6:44 pm    Předmět: Citovat

gab napsal:
Achjo Crying or Very sad ... Já jsem z těch mých byla fakt zoufalá, naštvaná, rozmrzelá, smutná...

Já mám u moře vlasy jak smeták Smile letos se hrozím, co mi zůstane na hlavě, loni to vlasy sice přežily, ale dostaly takovou sodu, že jsem je pak na konci léta stejně ostříhala.
Musím ale říct že jsem byla pořád ve vodě, ať v moři nebo chlorovaném bazénu ( teď co je horší? ). Já nad tím tolik nepřemýšlím, je léto, jsem u vody, tak jdu do vody, ale výsledek tedy stál za to Confused a to jsem s sebou měla sérum a masku a snažila jsem se starat. Ale nestačilo to. Letos vezmu olej a budu olejovat, no a když to nevyjde, tak to prostě nevyjde, ale musí Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luu
161-320
161-320


Založen: 13.3.2012
Příspěvky: 171

PříspěvekZaslal: st červenec 09, 2014 9:48 am    Předmět: Citovat

Když jsem letos odjížděla k moři, tak jsem měla trochu strach, co mi to tam udělá s vlasama (i kolegyně se mě ptaly, "jak to tam budu dělat s vlasama"Very Happy, a pak se mě ptali i lidičky v Chorvatsku-ikdyž je nejvíc zajímalo, "jak, proboha, s takovýma vlasama plavu!Very Happy...aby se prý nemohlo stát "příčina smrti-vlasy"Very Happy)... radši jsem si koupila ochranný sprej (od Bonacure) a vzala si s sebou koflík kokosového oleje (vtírala jsem do vlasů před odchodem na pláž).. Když jsem šla do vody, udělala jsem si vysokej drdol, aby vlasy moc nepřišly do kontaktu se slanou vodou (nemám ráda ten slepenej pocit)... A výsledek? Přijela jsem s vlasama v lepší kondici než před odjezdem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
katul
321-600
321-600


Založen: 14.1.2009
Příspěvky: 321

PříspěvekZaslal: čt červenec 10, 2014 9:35 am    Předmět: Citovat

hlásím, že já mám leckdy u moře vlasy taky jako ztužený smeták Laughing pro mě kombinace vedro-sůl-vítr-sucho např. na lodi znamená připláclé slepené nerozčesatelné hnízdo Very Happy no a když vidíte ty španělky, brazilky, italky, řekyně apod. kterak při těch samých podmínkách ladně pohodí loknami, chce se vám skočit šipku naproti skále. Laughing no ale abych to tak nedramatizovala drdoly a masky to vždy zachrání, ale co se vlivu počasí týče, tak při cestování po světě zjišťuju, že pro mě je nejlepší ČR, asi jsou tu mrchy zvyklé . Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt červenec 10, 2014 1:11 pm    Předmět: Citovat

Tak já jsem byla teď u moře týden. Na hlavě většinou hučku, na koupání cop, pak rychle sprcha doma. Přežily to, aj přes každodenní mytí. Nepozoruju žádný rozdíl mezi módem "normálně" a "moře".
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
andilekbezkridel
8-20
8-20


Založen: 21.4.2012
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: pá červenec 11, 2014 12:50 pm    Předmět: péče o vlasy před koupáním Citovat

Já se vrátila od moře před týdnem a jelikož sem o ně taky měla strach, vzala sem si sebou avokádové máslo od Alverde a každý den ráno před koupáním sem si nanesla na prsty klidně i větší množství másla a promnula tím konečky vlasů a nanesla i do celé délky, no a docela paráda. Během deseti dnů co jsem tam byla sem umyla asi jen dvakrát šampónem a vlasy rozhodně nevypadají zničeně nebo tak něco. Měla sem sebou sice i kokosový olej, který sem používala před koupáním zase na loňské dovolené, ale ten zůstal celou dobu nedotknutý v lednici. Myslím, že žádná přehnaná péče není potřeba, takže bych se mohla vykašlat na nějáké nakupování různých spešl sprejů na ochranu před sluncem apd. co jen tahají z lidí prachy. Stačí nějáké to máslo či olejíček a vlasy nemusí po dovolené vypadat jak seno Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá červenec 11, 2014 1:09 pm    Předmět: Citovat

Pridam svoji zkusenost s pobytem u more.

Krom prvniho dne, kdy jsem se marne snazila rozcesat vlasy a nakonec doslo na kombinaci kondicioner + olej sem se obesla uplne bez kondicioneru i pres kazdodenni (byt kratke) koupani ... a na myti mi stacil jen sampon, pripadne jen vyplachnout normalne vodou.

Na vlasech se to ani nijak nepodepsalo, ale henna mi teda poustela jako diva (ackoliv bez zmeny barvy na vlasech).
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Indilwen
81-160
81-160


Založen: 21.7.2012
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: st červenec 30, 2014 3:38 pm    Předmět: Citovat

Prave som po dovolenke u mora a nič sa nedialo. Som rada , naposledy v Chorvatsku utrpeli moje vlasy traumu až museli ist dolu , tento rok nic su uplne fajn, do vody som si ponarala celu hlavu takže som sa aj zbavila lupin co ma trapili istu dobu , tento rok OK Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.