Problémy s očním okolím
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0ad863ed17dd6de8ba58d933a2a837daZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
snopinka
81-160
81-160


Založen: 15.3.2009
Příspěvky: 149
Bydliště: Krnov-Brno

PříspěvekZaslal: čt červen 11, 2009 1:00 pm    Předmět: Citovat

Vikingovazena napsal:
snopinka napsal:
tady je složení toho gelu: Aqua, Euphrasia Officinalis Extract, Carbomer, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Buthylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Triethanolamine, Aloe Barbadensis Leaf Juice
Parabenů je tam tuna, ale používat to přestanu leda že bych našla něco stejně účinného a přírodního, nemá někdo zkušenost s nějakým chladivým gelem?


a není to náhodou taková žlutá tubička s modrejma nápisama? mám pocit, že ten sem měla taky a taky mi vyhovoval, zchladil a zklidnil a pěkně se vstřebával...


je to tenhle : http://altermed.prirodni-leciva.cz/ocni-gel/d-40076/[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: čt červen 11, 2009 2:19 pm    Předmět: Citovat

Vikingovazena napsal:
jojo, to bude asi on, já myslím že jich Alverde ani víc nemá? nebo má jeden s mučenkou a další proti vráskám? ted si nejsu jistá...


Alverde má dva, jeden je s mučenkou, myslím, že pro zralou pleť - http://picnica.ciao.com/de/161141432.jpg a druhý je s nevím čím a je pro všechny typy pleti - http://www.wizaz.pl/kosmetyki/pictures/276/18541.jpg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Crazynka
81-160
81-160


Založen: 3.8.2011
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: čt srpen 04, 2011 9:22 am    Předmět: Citovat

Achjo, nesnáším kruhy pod očima...jsem hodně světlý typ, s v podstatě neopálitelnou průsvitnou pokožkou s pihami, a ty kruhy mám čím dál horší, už se ani nedají pořádně zamaskovat, jak jsou fialový...na to jsem si už i v celku zvykla, ale poslední dobou se mi pod očima začaly objevovat dost zřetelně žilky...klidně ze dne na den, dnes jsem se probudila, a pod celým levým okem je vidět, jak mi tam krásně vede taková dost silná žíla...prostě paráda...cca rok už používám na obličej kosmetiku od dr.Hauschky, oční krém jsem přidala tak před dvěma měsíci, a nevím proč, ale asi ho z toho začínám podezřívat Crying or Very sad nevím co s tím, vypadá to hrozně Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
coctopusmaka
161-320
161-320


Založen: 12.7.2011
Příspěvky: 237

PříspěvekZaslal: st říjen 26, 2011 2:56 pm    Předmět: Citovat

Od té doby, co nemohu užívat make-up (nebo mohu, ale kvůli mým rozšířeným pórům na obličeji bych z toho měla akné) se snažím ozdravit pleť, aby ani žádný nebyl potřeba - když pominu mastnější T zónu a pár pupínků, jsou mým úhlavním kruhy pod očima.

Každý den spím 9 hodin denně (bez výjimky), vypiju denně minimálně 3 litry tekutin (1,5 l zelený čaj; 0,5 l jiný čaj - nejčastěji meduňka nebo máta; 2x 0,5 l studené vody s vymačlaným citronem a malou lžičkou cukru), od té doby, co nesladím čaj (vyjma černého), se mi nedělá tolik akné a od té doby, co nedosoluji už mám kruhy pod očima krapet světlejší, ale stejně tam pořád jsou.

Když jsem byla u babičky, tak mi ukazovala portrét mojí praprababičky, která má prý "úplně stejně tmavo kolem očí" - já mám krom kruhů pod očima i přirozeně tmavé okolí očí nad očima a v jejich koutcích a vůbec mám na obličeji i na těle hodně průsvitnou pleť, tak to mám asi po ní... (průsvitnou pleť nebo nějaké onemocnění, které ty kruhy způsobuje)

Teď se mi vyplácí ráno a večer plácnout obličej do lavoru s ledovou vodou, tak na minutku. Večer po vyčištění pleti plácnu obličej do vody, usuším, pod oči máznu všezázrak od Oriflame (vyzkoušela jsem to, když už jsem nevěděla co jiného by to mohlo zlepšit a osvědčil se, je to po tom lepší), jdu spát, ráno po probuzení plácnu ksicht do vody znova, usuším, pod oči máznu zázrak od Oriflame, který trošku přetřu suchým tamponem, aby to pod očima nebylo moc mastný a je to - kruhy jsou pomalu na ústupu... tak uvidím dejme tomu tak po třech měsících praktikování, kam se dostanu. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clairen
8-20
8-20


Založen: 24.2.2011
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: čt listopad 17, 2011 5:46 pm    Předmět: Kruhy pod očima Citovat

Někdy si kvůli svým kruhům připadám jak panda. Mažu, maskuju, spím, jím železo, jsem jinak zdravá, ale nic není ideální. Mám je dané geneticky, máme je v rodině. Takže se jich asi nezbavím, ale chci je aspoň moc dobře zakrýt. Nejlíp se mi zatím osvědčil Roll-on "maskovač" proti kruhům pod očima od Garnier, ale i ten má daleko k ideálu, kruhy jsou zřetelené pořád. Jak to řešíte vy? Máte nějáké osvědčené výrobky? Nebo tipy, triky? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: pá listopad 18, 2011 9:57 am    Předmět: Citovat

Mně teď kamarádka doporučila tohle a musím říct, že je to zatím to nejlepší na zakrytí kruhů pod očima, co jsem měla. Jako je fakt, že na mé kruhy pod očima je kdeco krátké a ani tohle je nazamaskuje úplně, ale je to fakt hodně světlé a maskuje to líp než Alverde a Avon (ty jsem měla předtím). Jinak já mám pod očima kromě kruhů i vrásky, ve kterých se jakýkoli korektor vždycky usazoval (a na kruhách pak postupně nezbývalo už nic), tenhle to nedělá a drží tam, kde má být.

Jinak když nejsem nalíčená, tak sem tam používám tohle . Ze začátku jsem z toho byla nadšená, teď už si pleť asi zvykla a nejsem až tak unešená, ale trošku to pomáhá.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: pá listopad 18, 2011 10:20 am    Předmět: Citovat

ten Alverdí roll-on se prodává i u nás?? Shocked
A k tomu YR, jaká je ta barva? jestli to dobře chápu, mají jen jednu nějakou univerzální...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: pá listopad 18, 2011 10:34 am    Předmět: Citovat

Jj, ten Alverdí roll on se u nás prodává.

Ten YR má dva odstíny - ten světlý (spíš do růžova, ale ač do růžova moc nejsem, tak ho používám - v kombinaci s těma tmavě hnědýma kruhama pod očima je to ok) a pak je druhý odstín spíš do béžova, ale ten je celkem tmavý.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Konvalinka1234
0-7
0-7


Založen: 26.7.2014
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: so červenec 26, 2014 4:08 pm    Předmět: Citovat

Taky trpím na tmavé kruhy pod očima a zkoušela jsem na to ledasco. Původně jsem si myslela, že jde o nějaký zdravotní problém (jsem jediná v rodině, takže genetika v tom není), ale jsem zdravá jak řípa. Kruhy konečně začal redukovat přípravek Stem Cells EyeDark od Fytofontany, musí se ale opravdu používat pravidelně, aby byl výsledek viditelný a dlouhodobý. Jsem moc spokojená!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.