Second handy, sekáče, hrabáky a vetešnictví
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 20, 21, 22
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f08fc39fe0809fa9751e76ee5c78a800Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kikinecka
321-600
321-600


Založen: 14.3.2010
Příspěvky: 571

PříspěvekZaslal: út září 10, 2013 7:55 pm    Předmět: Citovat

Ulice Železná. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: čt září 12, 2013 10:18 am    Předmět: Citovat

občas som rada, že niekto nevie oceniť kvalitu.. ďalší kašmírový svetrík do zbierky za 1€, za podobne smiešnu sumu mám aj nejaké ďalšie hodvábne a podobne Smile dedinské sekáče sú v tomto niekedy lepšie ako tie veľké v meste (viď môj posledný úspešný úlovok - kožená Escada kabelka za 4.50) Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2014 10:33 pm    Předmět: Citovat

Po dlouhé době oživuji. Dneska jsem totiž byla zatažena do sekáče v Praze na Žižkově, který vlastně tak obyčejným sekáčem není. Jedná se o obchůdek Bohemian Retro Vintage v ulici Chvalova 8. Vlastní ho textilní designérka z Anglie a nabízí historické kousky od roku 1900 do nějakého 1980. Zakládá si na tom, že to musí být kousky reprezentující tehdejší módu. K tomu má i doplňky a bižu. Ceny slušné. Docela bych si vybrala, nemít tak netradiční postavu. Kamarádka byla unešená z oblečků á la Japonsko a nakonec si tam koupila tři svršky a něco cingrlátek.
Dost mi to připomnělo první sekáče v ČR, kdy tam ještě měli zajímavé a zachovalé zboží.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 20, 21, 22

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.