Na jakém koncertě jste byli a jak se líbilo ?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e6f364ccf422c72b61c5baaed172a64bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Elysion
321-600
321-600


Založen: 8.1.2014
Příspěvky: 335
Bydliště: Jižní Morava

PříspěvekZaslal: ne srpen 03, 2014 2:30 pm    Předmět: Citovat

Nebyl to sice koncert, ale festival (Lughnasad), ale stejně jako většina ostatních jsem tam byla hlavně kvůli Asonanci, která jako vždy naprosto výborná, hrála dost nových písniček, ale takové ty klasiky jako Dva havrani, Alison Gross a Čarodějnice z Amesbury (kterou jsme si teda museli vyřvat Very Happy ) samozřejmě nesměly chybět Smile
Byla jsem tam už od rána a musím říct, že ty kapely byly opravdu dobré, což samozřejmě platí i o tanečnících, a ti večerní návštěvníci o dost přišli.
Akorát nás mrzelo, že jsme nebyli na celém vystoupení poslední kapely, protože jsme se nechtěli mačkat v tom posledním spoji, protože tam těch lidí zbylo opravdu hodně... Ta kapela byla naprosto geniální - dvoje dudy, el. kytary, klávesy, bicí a Ach, synku, synku - to prostě jen tak někoho nenapadne, ale teda znělo to bombasticky! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: ne listopad 02, 2014 2:46 pm    Předmět: Citovat

Včera jsem podruhé viděla Midi Lidi, super Very Happy A dobře undergroundový klub, nebyly tam ani židle, jen minibar, hala a pódium, takže jsem skákala v zimní bundě Laughing
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: po listopad 17, 2014 6:46 pm    Předmět: Citovat

Včera Skid Row a Saxon. Bááájo. Jen by to chtělo lépe nazvučit. Zpěváci byli chudáci utopený.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st prosinec 03, 2014 10:32 pm    Předmět: Citovat

Tom Kočko v ostravském rozhlase (byla jsem tam neplánovaně jako záskok) - skvělý zážitek. Muzikanti vytlemení, házeli kuky do publika, sla z nich uplne skvela energie, půlka studia tam tancovala na židli.

Všecky skladby měly netradiční úpravu a asi nejlepší byla předposlední (bohužel si nepamatuju jméno), kde šla napůl ze záznamu dechovka, napůl naživo zbojnická valašská Very Happy zcela kulervoucí
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
danny1691
***moderátor***


Založen: 18.12.2011
Příspěvky: 1634
Bydliště: Ravenholm

PříspěvekZaslal: čt prosinec 04, 2014 12:07 am    Předmět: Citovat

Morgyšová mám z tebe radost! Můžeš mi to kilčo dlužit dál. Bez úroku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mixer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 692

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2015 8:13 pm    Předmět: Citovat

17.03. koncert Jaromíra Nohavicu ešte teraz mám zimomriavky na tele bolo to skvelééé Smile pesničky Kometa, Mikymauz, Já si to pamatuju a ďalšie - prosto nádhera po troch rokoch som konečne zohnala lístky Cool

len tak na potešenie Wink

https://www.youtube.com/watch?v=0rE3hnKZzyE
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: st duben 01, 2015 10:31 am    Předmět: Citovat

Naposledy s kamarádem po dlouhé době na pořádném punku, skákala jsem tak, že mi ulítly brýle Laughing Nechápu, že jsem je pak našla na zemi úplně v pořádku Shocked Jen škoda, že na headlinery (kapela z USA) jsem už moc nevnímala a byla venku, ale i tak super : )
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KačBeth
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 7.1.2009
Příspěvky: 665

PříspěvekZaslal: út květen 05, 2015 6:53 am    Předmět: Citovat

Lynyrd Skynyrd v Plzni Smile naprosto famózní Smile po Free Bird jsem neměla co říct, nešlo mluvit ani dýchat ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heather
161-320
161-320


Založen: 20.9.2013
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: pá červenec 03, 2015 10:35 am    Předmět: Citovat

Prague Sounds Good ve Foru Karlín. Velmi mě bavila předkapela Persona Grata a určitě ji zařadím do pořadníku, co si poslechnout. Black Star Riders mě neoslovili hudebně a do konceptu tohoto minifestivalu mi opravdu nezapadli, navíc zvuk byl naprosto příšerný, takže jsem musela odejít a nebyla jsem jediná Smile
Naštěstí na Dream Theater došlo k nápravě a vystoupení bylo parádní, setlist byl skutečně vyšperkovaný a jednalo se o jedno z nejlepších vystoupení. Byla jsem na DT na Benátské i v lednu 2014 v Praze, ale tento koncert byl regulérně nejvydařenější.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lulu Nixe
161-320
161-320


Založen: 2.10.2012
Příspěvky: 230

PříspěvekZaslal: út leden 31, 2017 2:29 pm    Předmět: Citovat

Teď v sobotu na Epice, po 10 letech, co je mám ráda, jsem konečně mohla využít příležitosti.
Mám sice ráda hlavně staré věci (z prvních 3 alb) a tady byly skoro samé nové, ale i tak jsem ráda, že jsem tam byla, skvělá show a bylo to krásné a nějak už jsem mezitím vzala na milost i ty nové potom, co jsem je už slyšela hodněkrát. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.