Vlasova voda DIXI
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2caf7dc1cfcc9e1e69008b8869c8e3b6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
wkater
0-7
0-7


Založen: 4.9.2012
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út září 04, 2012 12:55 pm    Předmět: Where can you buy Dixi hair tonic? Citovat

Please help me find a place where I can order Dixi hair tonic, I tried demiclen.sk, but they don't answer to my emails.Sad
Thank you so much!

(I'm sorry that I write in English but I live in Hungary)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: ne únor 17, 2013 4:58 pm    Předmět: Citovat

Vyhrabala jsem doma ampulky Dixi proti lupům, co mi kdysi jako svůj "zbytek, co už nebude používat" věnovala kamarádka.


A musím říct... Skleněné ampulky jsou to nejnepraktičtější balení čehokoli, jaké jsem kdy měla tu čest vidět. Ampulky jsou z křehkého skla, takže ještě než jsem stihla vyzkoušet, už jsem jednu omylem rozbila. Tonikum rozlité všude, papírová krabička rozmočená, z ampulky ostré střepy, o které jsem se málem pořezala... Navíc v jedné ampulce je celých 10 ml, takže pokud člověku množství nevyhovuje, musí zbytečky vyhazovat nebo uchovávat bůhví jak. Proč to proboha do těch ampulek dávají? Nevidím jedinou výhodu oproti jedné větší lahvičce z plastu nebo silnějšího (= ne ta snadno rozbitného) skla...

Aspoň že po rozlití ta podlaha celkem hezky voněla Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Indil
161-320
161-320


Založen: 7.1.2012
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: po únor 18, 2013 6:15 pm    Předmět: Citovat

Já jsem začala před dvěma týdny používat Dixi vodu na vlasy, a to březovou, na mastné vlasy. A musím uznat, že po každodenní večerní masáži, se mi kořínky, zejména na temenu hlavy, zpevnily. Je to hned na omak cítit. Předtím jsem tam měla velice slabé, poletující, vlasy, a teď je to jiná báseň. Smile Nadále ji budu používat, uvidíme, co bude tak za měsíc či dva, jestli bude nějaký rozdíl nebo ne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mitico
41-80
41-80


Založen: 31.8.2012
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: út květen 21, 2013 5:42 pm    Předmět: Citovat

je podle vás, co se týče zmenšení vypadávání, zrychlení růstu a zhuštění lepší březová nebo lopuchová? každý říká něco jiného...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st srpen 21, 2013 4:15 pm    Předmět: Citovat

Tak ji mám taky doma Smile březovou na suché vlasy. Tak jsem zvědavá, zda bude mít plácání nějaký výsledek Smile
_________________
Touzime po tom, co nemuzeme mit a diky tomu nevidime to, co mame...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: so leden 18, 2014 9:26 pm    Předmět: Citovat

Můžete někdo porovnat březovou vodu na mastné a suché vlasy? Já jsem teď sice automaticky koupila tu na mastnou, ale poslední dobou mívám dost podrážděnou pokožku hlavy a taky trochu lupy, pomáhá mi na to olej před mytím. Tak mě potom napadlo, že jsem si mohla koupit tu na suché. Jen aby moc nemastila vlasy?!?
_________________
http://lalaithaparfemy.blogspot.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: po srpen 04, 2014 11:11 am    Předmět: Citovat

Před nějakou dobou jsem tu psala o tom, že jsem ještě neviděla nepraktičtější balení vlasové vody, než jsou skleněné ampulky Dixi. Tehdy se mi podařilo ampulku rozbít, aniž bych chtěla; teď, když jsem chtěla zbytek ampulek dopotřebovat, se mi žádným způsobem nedařilo ampulku v místě k tomu určeném rozlomit. Nakonec se zadařilo pomocí nožíku - střepy se rozlétly po polovině koupelny a navíc vršek ampulky se ukázal být nebezpečně ostrým. Výhodám ampulek opravdu nějak nerozumím. (Nemáte na to otvírání nějaký trik?)

Na druhou stranu (jedná se o Dixi proti lupům s provitaminem B5 a F), vůně je celkem hezká (na vlasovou vodu určitě), voda na hlavě příjemná... Účinky po jednom použití těžko posuzovat. Nebýt to v ampulkách, možná bych si i koupila další.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.