Paruky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ad52034473ffe613b5d024022bf1e947Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: st říjen 14, 2009 3:45 pm    Předmět: Citovat

pricesok ako cop je podla mna skvela vec. tiez ma mzalusk na jeden, ktory mi bude siahat po boky. nieje drahy, nejakych 500sk, z umeleho vlakna. chcem ho aj tak pouzivat len na prilezitosti : disko a tak Embarassed takze mi nevadi. kedysi som mala jeden taky cop, co bol priondeny ku skripcu, takze sa vyzeralo velmi prirodzene. sponkove a take by som velmi neriesila, mne nic nedrzi. raz za cas zo seba spravit taku dlhovlasku akou chcem byt a za malo penazi, to podla mna nieje nic zle.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: st říjen 14, 2009 3:57 pm    Předmět: Citovat

Tanka: Tohle není hotový cop, je to příčesek, který vypadá jako "koňský ohon", ale cop se z něj samozřejmě dá uplést.
Já mám ten svůj do pasu (je vlnitý, kdyby se natáhl, tak by taky mohl být po boky), není na skřipec, ale má na přidělání něco na způsob vlásenek a stuhu pro upevnění vlastně se jím "omotá" culík z vlastních vlasů, vypadá to líp než skřipec, protože když se ta stuha překryje gumičkou nebo se přes ní omotá pramen vlasů, tak je to na pohled prostě klasický culík Smile
Drží docela pěkně, ale třebas na tanec bych určitě přidala další vlásenky, aby byla jistota, že se neuvolní, to by byl dobrý trapas Laughing Jinak já ho taky mám spíš na příležitostné nošení, vyšel mě cca na 200 kč, je to umělý vlas, ale vypadá moc pěkně...


Naposledy upravil Shahlah dne st říjen 14, 2009 4:04 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: st říjen 14, 2009 4:03 pm    Předmět: Citovat

Ten můj příčesek vypadá takto:


Tedy až na to, že je černý, no Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: so červen 12, 2010 10:54 pm    Předmět: Re: Paruky Citovat

Tonda napsal:
Chtěl bych tady rozjet i diskusi a informace o parukách, zejména dlouhovlasých ale pokud někdo má informace i o jiných, nebudu mít nic proti když tyto informace napíše. Můj názor je že v dnešní době není vůbec žádný výběr, v dřívějších dobách to bylo rozhodně lepší, mám na mysli léta 20. až 70.

Taky si myslim, dříve bylo paruk určitě více, teď rozhodně méně.
A to na paruky nejsem žádná odbornice pouze to tak odhaduji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucy W.
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 978

PříspěvekZaslal: ne červen 13, 2010 11:14 am    Předmět: Citovat

Když koukám v obchodech, většinou v pasážích, nebo občas i na internetu, tak mám taky dojem, že si člověk nevybere. Ale to máte jako když hledáte účes - všechno je vesměs sestříhaný k ramenům, občas mikádko. Myslím, že kdyby bylo v současnosti víc módních variant - jako kdyby se rehabilitovali kudrny + až do 50. se nosila trvalá, že. Tak by se i ten výběr paruk musel přizpůsobit. To je něco jako že v 19 století byl široký výběr vlasových vycpávek a dneska jste rádi, když seženete tu základní do drdolu.
_________________
Rozhlizeni po svete nic nestoji­, plati­ se teprve za komentare.
Nebudu se menit v hada, nikdy to nepomaha.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
knihomol5
321-600
321-600


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 368

PříspěvekZaslal: ne listopad 28, 2010 2:25 pm    Předmět: Citovat

ja by som parochňu asi dala na hlavu len v prípade, že prídem o vlasy z dôsledku chemoterapie, a to by som sa predtým dala ostrihať a dala spraviť parochňu z vlastných vlasov Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: ne listopad 28, 2010 4:11 pm    Předmět: Citovat

Shahlah napsal:
Ten můj příčesek vypadá takto:


Tedy až na to, že je černý, no Rolling Eyes



viem ze sa pytam ovela ovela neskor, ale shahlah, kde siten pricesok kupila?
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blue_tango
0-7
0-7


Založen: 3.10.2012
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: ne listopad 11, 2012 12:13 am    Předmět: příčesek z vlastních vlasů Citovat

Zdravím, mám doma dlouhý ustřižený culík a chtěla bych si z něj nechat udělat příčesek. Nemáte někdo přehled, kolik by to mohlo stát? Myslím tím je hlavně spojit a používat třeba jako příčesek "koňský ohon". Nejlépe Praha nebo Liberec a okolí, nejlépe nějaká soukromá osoba. Díky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nunanek55
8-20
8-20


Založen: 8.3.2010
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: po srpen 04, 2014 1:05 pm    Předmět: Prosím o radu s parukou Citovat

Ahojky všem přeji hezký den potřebovala bych poradit s parukou má stím někdo nějaké zkušenosti s nejakou firmou barvou atd díky za odpovedi Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: po srpen 04, 2014 5:52 pm    Předmět: Citovat

nunanek55: Ahoj, vlastní zkušenost sice nemám, ale hodně obsáhlá diskuze na toto téma je tady:

http://vicevlasu.cz/mame-radi-paruky-4-418-0.html

(Pozor, ty první příspěvky jsou osm let staré, takže přinejmenším ceny už můžou být dneska někde trochu jinde...)
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.