Nuxe

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1eb0e1258c7ae7f64f7ba2d81f37293fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: út červenec 15, 2014 8:32 pm    Předmět: Nuxe Citovat

Máte niekto skúsenosti s touto značkou? je to nejaká popredná francúzska prírodná značka ( no nie na sto percent)... je to teda dosť voňavé ... no ale dnes som mala možnosť použiť na celé telo ten ich "zázračný" olej a musím veľmi chváliť Smile na koži neostáva mastný film, krásne vonia a koža je vyživená a hebká Smile za seba doporučujem (mám suchú kožu a trošku atop. ekzém)

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: so srpen 09, 2014 12:15 pm    Předmět: Citovat

Kamarádka dostala v lékárně vzoreček, tak jsme se tím celé namazaly ještě ve městě...ta VŮNĚ Exclamation Naprosto úchvatná, používala bych to místo parfému, krásná orientální, necítila jsem tam žádný "umělý" tón, jsem na to dost vysazená, opravdu příjemná, dokonale sladěná vůně. Složení jsem ale teda neviděla. Kdyby nestál tolik, tak kupuju okamžitě (a i nehledě na složení, v tomto případě bych odpustila i tu chemii). Jinak se teda fakt poměrně rychle vsáknul, žádná extra mastnota, zkoušela jsem teda jen na kůži, ne vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: po srpen 11, 2014 8:24 pm    Předmět: Citovat

no ja odkedy som to tu napísala, tak ho používam ako telové mlieko po sprche a teda nesklamal.... proste ostáva po ňom iba zamatová koža a krásna vôňa Smile ešte som nikdy nič také doma nemala Very Happy (teda okrem Hauschky ružového balzamu na telo)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.