Sranda či radost z délky :-)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 19, 20, 21
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=79fe02d8bec232b27454b8775e0bb772Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: pá srpen 30, 2013 1:15 pm    Předmět: Citovat

jo, to lechtání a že "pavoooooouk uáááááááááááá" se mi taky dělo, když se mě plazily po pažích a tak Very Happy čím jsou delší, tím míň jsem háklivá na takovýhle podněty a míň se lekám Very Happy momentálně mám děsnou radost z toho, že když sedím, tak se mě konečky válí po stehnech Very Happy a že když dávám ruce do kapes, musím dávat bacha, protože už za ně nechtěně tahám Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veera
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2011
Příspěvky: 964

PříspěvekZaslal: čt září 26, 2013 4:35 pm    Předmět: Citovat

A já mám dneska taky radost, prohlížela jsem si vlasy v zrcadle a zjistila jsem, že už jsou do pasu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olina
161-320
161-320


Založen: 16.11.2012
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: pá září 27, 2013 1:11 pm    Předmět: Citovat

Veera napsal:
A já mám dneska taky radost, prohlížela jsem si vlasy v zrcadle a zjistila jsem, že už jsou do pasu Very Happy


Gratuluju! Já taky na konci léta. I když jsem 2 cm teď střihla, takže to není ještě přesně do pasu... Ale radost je veliká Smile
_________________
Pokora umožní víc příležitostí než závist, zášť, nenávist, které v sobě nosí strašná spousta lidí. Smír přináší přijetí sebe sama, tedy lásky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olina
161-320
161-320


Založen: 16.11.2012
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: pá září 27, 2013 1:13 pm    Předmět: Citovat

Nikinka napsal:
jo, to lechtání a že "pavoooooouk uáááááááááááá" se mi taky dělo, když se mě plazily po pažích a tak Very Happy čím jsou delší, tím míň jsem háklivá na takovýhle podněty a míň se lekám Very Happy momentálně mám děsnou radost z toho, že když sedím, tak se mě konečky válí po stehnech Very Happy a že když dávám ruce do kapes, musím dávat bacha, protože už za ně nechtěně tahám Very Happy


Takové pocity se dostaví hlavně v létě, když se člověk svlékne ze svetrů a najednou zjistí, jak jsou ty vlasy vlastně dlouhé.... Já to zatím znám hlavně v oblasti pasu. No, je to příjemný pocit Razz
_________________
Pokora umožní víc příležitostí než závist, zášť, nenávist, které v sobě nosí strašná spousta lidí. Smír přináší přijetí sebe sama, tedy lásky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lilly
321-600
321-600


Založen: 30.10.2008
Příspěvky: 353

PříspěvekZaslal: čt srpen 14, 2014 12:48 pm    Předmět: Citovat

Před týdnem jsme šli na prohlídku staré vojenské pevnosti, která je 40 m pod zemí a bohužel jsem se pozdě dozvěděla, že je tam průměrňá teplota 6 stupňů. I přes mikinu mi byla pořád zima, tak mě potom napadlo omotat si vlasy okolo krku a udělat si přírodní šálu Very Happy hned mi bylo tepleji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 19, 20, 21

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.