Dr. POPOV
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=881ae223d02329c4e70ad98a4b1f181eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Phantasmagoria
81-160
81-160


Založen: 4.6.2010
Příspěvky: 120
Bydliště: Moravsk?? br??na

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2014 9:49 am    Předmět: Citovat

Nechala jsem si v lékárně objednat Křemíkovou bombu, jedno balení mě vyšlo na 35,-, tak jsem si hned vzala dvě. Laughing Čaj je v pytlících, takže příprava je nenáročná a opravdu dobře chutná.
Piju ho asi třetí týden. Velký vliv na vlasy jsem zatím nezaznamenala, ale nehty! Nehty mám pevnější a docela rychle dorůstají. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lilly
321-600
321-600


Založen: 30.10.2008
Příspěvky: 353

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2014 10:30 am    Předmět: Citovat

Phantasmagoria napsal:
Nechala jsem si v lékárně objednat Křemíkovou bombu, jedno balení mě vyšlo na 35,-, tak jsem si hned vzala dvě. Laughing Čaj je v pytlících, takže příprava je nenáročná a opravdu dobře chutná.
Piju ho asi třetí týden. Velký vliv na vlasy jsem zatím nezaznamenala, ale nehty! Nehty mám pevnější a docela rychle dorůstají. Smile


Taky piju křemíkový čaj a vlasy zatím nic... jen mi tak akorát rychleji rostou chlupy Laughing což je pro mě teda nežádoucí, ale tak ještě nebudu házet flintu do žita a budu doufat, že i ty vlasy si z něho něco vezmou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.