vlasová kúra Swiss o par
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=46d8875cd88d37aeb0e2ca0e13ac82c8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: st listopad 13, 2013 9:01 pm    Předmět: Citovat

Někde na začátku tu byl odkaz na německé stránky (kvůli složení) a tak jsem to tak proklikávala... U některých masek je napsané, něco ve smyslu ,,pro vegany" a potom jsem tam našla něco, co mi připomínalo ,,norkovou" a nějakou ,,koňskou" masku. U těchto dvou ono spojení ,,pro vegany" nebylo. Tak z čeho se to, sakra, vyrabí?! Ale německy teda nějak extra neumím, třeba jsem se spletla nebo mi překladač pomohl špatně. Tedy v to aspoň doufám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: čt listopad 14, 2013 1:23 pm    Předmět: Citovat

_Darlinka_ napsal:
jen je škoda, že se dělá jen v takových malých polštářcích a ne v klasických lahvičkách..


tak to udělej jako já, kup si jich víc a přelij do nějaké lahvičky třeba od šamponu nebo mýdla... já to tak udělala a je to super, jeden polštářek je pro mé potřeby příliš velký, takže takhle mi vydží déle Cool
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2014 12:46 pm    Předmět: Citovat

Byla jsem v DM a mají tam (teda v té prodejně, co jsem byla já) nějakou jarní nebo letní řadu malých pytlíčkových masek. Co mě štve, tak to, že tam není nikde složení a není ani u vyptání u prodvačky Evil or Very Mad !
... ale tak koupila jsem pomerančovou a jablečnou. Sice to asi bude totální chemická spatlanina, soudě už dle barvy, ale tak ze 2 pytlíčků mi snad vlasy neslezou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jája_
321-600
321-600


Založen: 16.2.2012
Příspěvky: 356

PříspěvekZaslal: st červen 25, 2014 2:13 pm    Předmět: Citovat

gab napsal:
Byla jsem v DM a mají tam (teda v té prodejně, co jsem byla já) nějakou jarní nebo letní řadu malých pytlíčkových masek. Co mě štve, tak to, že tam není nikde složení a není ani u vyptání u prodvačky Evil or Very Mad !
... ale tak koupila jsem pomerančovou a jablečnou. Sice to asi bude totální chemická spatlanina, soudě už dle barvy, ale tak ze 2 pytlíčků mi snad vlasy neslezou.


Přesně! Vždycky je okukuju, že bych si je koupila, vypadají dobře, ale že tam není složení mě štve :/ Úspěšně se vyhýbám silikonům už víc jak rok, tak to nechci porušovat...A kdybych si ji koupila, tak z ní nebudu mít dobrý pocit, protože budu mít vsugerované, že tam nějaký silikon je Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: st červen 25, 2014 2:23 pm    Předmět: Citovat

citace:
Přesně! Vždycky je okukuju, že bych si je koupila, vypadají dobře, ale že tam není složení mě štve :/ Úspěšně se vyhýbám silikonům už víc jak rok, tak to nechci porušovat...A kdybych si ji koupila, tak z ní nebudu mít dobrý pocit, protože budu mít vsugerované, že tam nějaký silikon je Laughing


Tak silikon tam zrovna žádný není - a to jsem zrovna chtěla silikonovou (jsem čerstvě nabarvená, tak jsem chtěla trošku fixovat barvu) !!! Evil or Very Mad Dívala jsem se na internet na složení těchto pytlíčkových masek a ve všech nebo ve většině není. Odkaz je tady někde v tomto vláknu jako ,, Německé stránky" nebo nějak tak.[/quote]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: st červen 25, 2014 2:48 pm    Předmět: Citovat

Jinak, co se do účinku týče...
Vlasy mi připadaly silnější, ale trošku rozlítané. A následující den po použití masky jsem ,,navlhla" Laughing - zmokla a měla jsem zas tu chlupatou hnusku, co mívám po navlhnutí obvykle Confused . Těšila jsem se hlavně na vůni a nic jsem necítila, možná tam byla nějaká slabá parfemace, ale ... No, asi mě ta maska zklamala a určitě si ji víckrát nekoupím Sad .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: pá září 12, 2014 4:19 pm    Předmět: Citovat

gab napsal:
Jinak, co se do účinku týče...
Vlasy mi připadaly silnější, ale trošku rozlítané. A následující den po použití masky jsem ,,navlhla" Laughing - zmokla a měla jsem zas tu chlupatou hnusku, co mívám po navlhnutí obvykle Confused . Těšila jsem se hlavně na vůni a nic jsem necítila, možná tam byla nějaká slabá parfemace, ale ... No, asi mě ta maska zklamala a určitě si ji víckrát nekoupím Sad .


Tak měním názor Smile ! Masky mi asi vyhovují Smile !!! Vlasy mám takové měkké, příjemné a ani ne moc suché (normálně mám vlasy suché jakože fakt vyprahlé a ještě k tomu do kudrnata) a zůstávají mi vlnky. Ale vždycky potom dávám na vlasy ještě olej (momentálně mám arganový a ten je fakt úžasný!!!!!!!! ) , protože po masce jsou stále trochu ,,lehčí - rozlítané" .
Sice ve většině případů používám přírodní nebo bio kosmetiku, ale tyhle pytlíčky mám jako zpestření Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.