The Body Shop
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=685ce5251682da757723e6755202ed98Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2014 11:07 am    Předmět: Citovat

Já měla jejich konopný máslo a bylo moc fajn. Vůně teda nic moc, ale hezky promazalo a nic nedráždilo. Hlavně ten konopnej krém na ruce je bájo....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: pá září 12, 2014 10:19 pm    Předmět: Citovat

Tak hlásím, že jsem vyšpionila, že mají zítra a pozítří (so+ne) dost velké slevy na určité věci. Co si pamatuju z hlavy, tak to byla některá tělová másla, sorbety na tělo, "travní"krém a máslo na ruce, nějaká maska v tubě a nejrůznější oční stíny.
Trochu jsem tam provětrala prkenici Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lennnka
41-80
41-80


Založen: 1.11.2008
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: ne srpen 09, 2015 2:28 pm    Předmět: Citovat

Nedavno som kupila jahodovy a pomarancovo-mandarinkovy (satsuma) sprchovy gel a telove maslo shea butter ...
Tie sprchove gely vytvaraju na tele taku zvlastnu penu (neobsahuju mydlo) - so slahackovou konzistenciou a uzasnou ovocnou vonou. Niekedy ich miesam dokopy podla chuti. A skvele cistia. Jednotka s hviezdickou. Koho uz nudi drogerkova klasika (Palmolive, Dove, Nivea) skuste toto - fakt supi

Telove maslo shea - uzasna vona, uzasna hydratacia, obsahuje bambucke a kakaove maslo, vcely vost atd. - zlozenie tiez super. Mala som kokosove, moringa a chocomania predtym, toto je podla mna najlepsie ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proxim
81-160
81-160


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: čt únor 25, 2016 9:57 pm    Předmět: Citovat

Můžu se zeptat, neměl by tu někdo z vás zkušenosti s kondicionéry, popř. s oleji na vlasy? V dohledné době se budu vyskytovat v Praze na Andělu a ráda bych pořídila nějakou přírodnější alternativu k tomu, co běžně používám, tak by mě zajímalo, jestli je The Body Shop dobrá volba. Díky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: čt únor 25, 2016 10:56 pm    Předmět: Citovat

Mají řadu Rainforest, ta je bez parabenů, silikonů a barviv. Obsahuje šampony i kondicionery na různé typy vlasů. Lidi si je dost chválí.
Olej mi přijde super ten tuhý s arganem v plechovce. Navíc se dá použít i na suchá místa na těle a tak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proxim
81-160
81-160


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2016 2:55 pm    Předmět: Citovat

Díky za tipy. Na ostatní obchody v OC byly ohlasy tady i různě po netu dost smíšené, tahle značka z nich vyšla nejlépe.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proxim
81-160
81-160


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: ne březen 20, 2016 8:20 pm    Předmět: Citovat

Mám nakoupeno, nejdřív jsem pořídila kondicionér Rainforest Moisture, pak k němu ještě příslušný šampón a rozčesávač Radiance Detangling Spray. Ten přišel ke slovu hned, neboť jsem venku trávila celý den s rozpuštěnými vlasy a za normálních okolností by mě večer čekalo hodně práce. Fungoval na jedničku.

Naopak kondicionér zklamal, vlasy po něm zůstaly zplihlé a mastné - tak mastné, jako byly před mytím u kořínků, akorát po celé délce. Ale je možné, že vlasům zvyklým na čistou chemii prostě napoprvé nesedl, ještě ho párkrát zkusím.

Banánový šampón a kondicionér jsou fajn, vůni to sice tak úplně nevěřím, ale vlasy po nich byly pěkné a šly česat stejně jako obvykle.

EDIT: Řada Rainforest vyzkoušena podruhé, výsledek už není tak hrozný jako minule. Třeba to jen chce čas.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ladyquerida
321-600
321-600


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: čt září 14, 2017 9:13 am    Předmět: Citovat

Já teď používám z řady Rainfiorest šampon a jsem spokojená. Složení je super, i docela pění, myje se s ním příjemně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bloodQUEEN
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.4.2009
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: so prosinec 22, 2018 1:42 pm    Předmět: Citovat

Mám spotrebované dva šampóny (banán, zelený čaj) a dva sprcháče (jahoda, oliva) a už viac nekúpim. Je to predražený Oriflame. Rolling Eyes
_________________
I am the architect of my own destruction...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: pá prosinec 28, 2018 9:06 am    Předmět: Citovat

Ráda bych značku vyzkoušela - dá se koupit někde v kamenném obchodě v Brně? (Případně jinde na Moravě)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.