Hnědá henna
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 67, 68, 69  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e3837b75422a66f63f97b9daa56a4163Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lauren
0-7
0-7


Založen: 13.9.2014
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: so září 13, 2014 7:29 pm    Předmět: Citovat

Elysion napsal:
Lauren napsal:
Ahojte, chcem sa spytat, nemam vobec farbene vlasy a chcela by som gastanovy odtien hnedej, viete mi poradit aky typ henny si mam vybrat, ci cierny alebo hnedy, aby mi to chytilo na gastanovu? Smile A ktora henna je kvalitna? Dakujem vopred za pomoc Smile

A jakou máš barvu vlasů? Jinak teda černou bych radši nezkoušela, protože zesvětlit pak černou na kaštanovou bude trochu složitější, ztmavit jde naopak vždycky... Wink


Taku svetlohnedu Smile A zase bojim sa, pretoze som citala, ze namiesto hnedej sa mi mozu vlasy sfarbit do medenej a to nechcem :-/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Půpa
0-7
0-7


Založen: 15.5.2014
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt září 25, 2014 4:33 pm    Předmět: Citovat

ahoj holky. Tak mam po druhem "barveni" hennou, zatim jen casiou-bezbarvou, ale chtela bych peknou svetlou hnedou. Laka me Khadi svetle hneda, ale uz dva roky jsem se nebarvila a mam strach abych si zase nejak nepotento..vlasy. Jak jsem dneska patlala tu casii tak vubec nechapu jak si to dokazete rovnomerne nandat na ty vlhky vlasy bez toho aniz by si jich clovek pulku vytrhal Rolling Eyes mate na to nejaky figl? To je asi jedina vec (hned po tom strachu z odstinu) co mi jeste brani se do Khadi svetle hnede vrhnout. Nedovedu si prestavit jak si dobarvuju odrosty Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: čt září 25, 2014 9:16 pm    Předmět: Citovat

Nanáším zásadně na suché. Nikdy to nemělo nějaký nežádoucí efekt. na mokré bych ta nanášela celý den
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Půpa
0-7
0-7


Založen: 15.5.2014
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt září 25, 2014 9:18 pm    Předmět: Citovat

super Razz [/img]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá září 26, 2014 9:21 am    Předmět: Citovat

Já jsem v tomhle trochu jak chytrá horákyně - nenanáším ani na úplně suchý, ani na úplně mokrý. Prostě umeju, nechám chvíli proschnout (docela dost) a pak nanáším. Vlasy v týhle fázi tak nějak nejlíp spolupracujou než za úplně zasucha či úplně zamokra. Rozhodně si s tím nijak nelámej hlavu - podle mě to, jestli nanášíš na mokrý nebo na suchý barvicí účinek neovlivňuje a nejlepší je ten způsob, kterej nejvíc vyhovuje Tobě a při kterým se ti s vlasama manipuluje co nejšetrněji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: pá září 26, 2014 10:29 am    Předmět: Citovat

Já na flavu umytou, ale už většinou dávno suchou. S dráčaty se ten bod který popisuješ těžko vylaďuje Smile Ale už jsem si zvykla Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá září 26, 2014 2:19 pm    Předmět: Citovat

Jasně, dráčata celé akci určitě dodávají jistý prvek nepředvídatelnostii. Wink Ale mně se třeba osvědčilo, když se zaberu do práca a vlasy mi na hennování "přeschnou", párkrát na ně stříknout vodu z rozprašovače. Prostě se mi lehce vlhký chovají o něco poslušnějc než suchý. Ale ono je to fakt hodně individuální - kámoška patlá hennu zásadně až na úplně proschlý háro, s tím polovlhkým jí to jde hůř.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: pá září 26, 2014 2:49 pm    Předmět: Citovat

Titanie, já mám ještě nadání na to vyrobit hodně řídkou kašičku. takže ty suchy vlasy jsou na to tak akorát (pojmou tu vodu navíc)
Ale to už řešíme pořádný detaily Very Happy Wink

Prostě je jkýsik univerzální návod (udělat z heny kašičku) a drobnosti si každý doladí sám Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
transparent.fairy
81-160
81-160


Založen: 14.2.2009
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: so listopad 01, 2014 10:36 am    Předmět: Citovat

Lauren napsal:
Elysion napsal:
Lauren napsal:
Ahojte, chcem sa spytat, nemam vobec farbene vlasy a chcela by som gastanovy odtien hnedej, viete mi poradit aky typ henny si mam vybrat, ci cierny alebo hnedy, aby mi to chytilo na gastanovu? Smile A ktora henna je kvalitna? Dakujem vopred za pomoc Smile

A jakou máš barvu vlasů? Jinak teda černou bych radši nezkoušela, protože zesvětlit pak černou na kaštanovou bude trochu složitější, ztmavit jde naopak vždycky... Wink


Taku svetlohnedu Smile A zase bojim sa, pretoze som citala, ze namiesto hnedej sa mi mozu vlasy sfarbit do medenej a to nechcem :-/


Henna je vždycky alespoň trochu nazrzlá, pokud v sobě má nějaký podíl Lawsonie inermis. Být tebou, tak nejdřív zkusím hnědou a pokud to pro tebe bude málo do kaštanova, pak třeba smíchej půl na půl hnědou a kaštanovou ..a pokud i to bude málo, pak zkus celou kaštanovou. Když se podíváš na kaštan (normálně ten ze stromu), tak většinou je hodně tmavě zrzavej ..takže ta měděná v tom je stejně ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iwin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2010
Příspěvky: 866

PříspěvekZaslal: st prosinec 31, 2014 2:40 am    Předmět: Citovat

ahoj, nemáte někdo tip, aby se mi hnědá (jak světle hnědá, tak i oříšková) khadi udržela na vlasech? (co byly dlouhý léta barvený čistou hennou) Stačí dvě umytí a ta moc pěkná hnědá, co se mi povedla, je v háji a zase jsem zrzavá jak liška....na hlavě jsem hennu měla asi 3 hodiny, zase jsem se bála, abych nebyla černovlasá...ale prostě nedrží a nedrží Rolling Eyes Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 67, 68, 69  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.