Jak barvit hennou nazrzavo, když mám tmavé odrosty
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=21c972dcdeb83c6cebfb819887e30a95Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
knirac
0-7
0-7


Založen: 9.8.2014
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: so srpen 23, 2014 6:45 pm    Předmět: Citovat

Tak budu ještě jednou otravovat...
Vlasy mi totiž vyšišovalo sluníčko a aktuální barva se mi zalíbila natolik, že mám z toho dilema, jakým způsobem se nabarvím Very Happy
Koupím si měděnou a bezbarvou a buď:
1) je smíchám a nabarvím si celou hlavu (a budu riskovat, že se mi vlasy moc ztmaví)
2) nebo si nabarvím odrosty měděnou a potom zbytek bezbarvou - a to nevím, v jakém pořadí, s jakým časovým odstupem a jestli nejdřív bezbarvá a pak odrosty nebo obráceně...

Díky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: so srpen 23, 2014 10:06 pm    Předmět: Citovat

a už si s hennou farbila? či si sa k tomu ešte nedostala? pokiaľ si ešte nefarbila, asi by som radšej zmiešala medenú aj bezfarebnú, s tým, že medenej by som dala menej (pomer možno 1:3, alebo dokonca 1:4)
ale ak už si farbila s hennou, skús si hodiť do galérky fotku, ťažko sa radí, keď nemám predstavu, čo máš momentálne na hlave...
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
knirac
0-7
0-7


Založen: 9.8.2014
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: so srpen 23, 2014 10:36 pm    Předmět: Citovat

Ještě jsem se k tomu nedostala, dnes jsem přijela z dovčy Smile
Takže to udělám, jak jsem původně zamýšlela.. bezbarvá s měděnou, 1:3/4 (ještě se rozhodnu), citrón, oliv. olej a kurkuma
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
knirac
0-7
0-7


Založen: 9.8.2014
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2014 5:11 pm    Předmět: Citovat

Inu, tak jsem se do toho pustila Smile
1:3
měděná:bezbarvá
1pol. lžíce oliv. oleje, trochu oleje z vlašských ořechů
půlka citronu
kurkuma (méně než půlka měděné)

a výsledek? Moc spokojená Cool
Odrosty jsou sice vidět, ale moje barva šla překvapivě oproti délkám docela do žluta, tak se ten rozdíl trochu zmenšil (moje barva je taková myší šedo-hnědá/pochcaná sláma v létě)...
Tak to nechám sednout, uvidím pozítří Smile



Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2014 5:40 pm    Předmět: Citovat

vyzerá to dobre, konštelácia hviezd bola zjavne priaznivá Smile
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
knirac
0-7
0-7


Založen: 9.8.2014
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2014 10:35 pm    Předmět: Citovat

Díky Smile Ani jsem nedoufala, že to vyjde takhle dobře Very Happy Bála jsem se brčálové zeleně (při mém štěstí Very Happy)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kristy
0-7
0-7


Založen: 21.9.2014
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne září 21, 2014 9:43 am    Předmět: Ako farbiť odrasty po henne Citovat

Ahojte

farbím si vlasy hennou pravidelne každý mesiac už asi 5 mesiacov. Je to skvelá vec, ale už asi 2 mesiace riešim problém, ako zafarbiť odrasty. Predpokladám, že s tým máte viaceré skúsenosti, pretože henna údajne vlas nedokáže zosvetliť, tak ma zaujíma, čo robite resp ako farbíte naryšavo odrasty, ak nechcete byť dvojfarebné? Moja pôvodná farba je tmavoblond.

Používam prírodnu hennu z prodejbylin.cz, a zyvknem do nej pridávať akurát citron, a zalievam horúcou vodou (okolo 50-60 stupnov). Chytá krásne, ale ten rozdiel je viditeľný (síce len pre mna, ale časom určite aj pre ostatných).

Vraj henna ččasom vlasy stmavuje. dokonca som sa dočítala, že už po pol roku, ale rozdiel medzi mojimi hennovanými odrastami a dlžkami ani nenaznačuje, že by sa konce mienili stmaviť.

Niečo podobné tu už bolo riešené, ale povedzme, že veľmi užitočné informácie som tam pre mňa nenašla, tak skúšam túto tému otvoriť znovu. Snád mi niekto odporúči niečo viac osvedčené a osobnú skúsenosť.

ĎAKUJEM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elysion
321-600
321-600


Založen: 8.1.2014
Příspěvky: 335
Bydliště: Jižní Morava

PříspěvekZaslal: ne září 21, 2014 1:58 pm    Předmět: Citovat

No nevím přesně, čemu říkáš tmavoblond, ale řekla bych, že to každopádně budou světlé vlasy, takže ono se to časem barevně srovná samo Wink Dobré je té henny udělat trochu víc a "prodrbávat" to u hlavy, jako když šamponuješ, pak přehodit pěšinku o 10 cenťáků doprava, zase kolem pořádně henou prodrbat (je u toho trochu svinčík, je na to lepší lavor nebo něco, pádá to dolů), pak zase přenusout pěšinku doprava, prodrbat... No a samozřejmě pak to samé doleva... A pak zbytek normálně jak jsi zvyklá Wink Lépe se tak ty odrosty obarví, než když to prostě jen naplácáš na celou hlavu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.